Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 38 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że mylisz kilka rzeczy. Jeżeli chodzi przykładowo niezgodności wynikające z ataków Czyli między As + Bohater + Niepowstrzymana siła = Doświadczony żołnierz .... nigdy nie będzie taka sama bo Doświadczony żołnierz zlicza wszystkie podbite kolonie, nawet nie zajęte a te wcześniejsze trzy osiągnięcia zalicza tylko kolonie zajęte.

    Jeżeli chodzi o obronę, niezgodności polegają przez błąd w grze gdzie podbijane czasami były 2 kolonie na raz. Przykładowo 1 kolonie podbijały 2 osoby, stąd inne naliczanie, a zdobyć mogła kolonie jedna osoba. Dodatkowo jest jeszcze inny problem, BB i tak go nie poprawi, więc lepiej nie wyjaśniać.

    Jednak masz rację jeżeli chodzi o zadania:
    As
    Bohater
    Niepowstrzymana siła
    Dobry strażnik
    sokolooki wartownik
    Niewzruszony czempion

    Tych 6 osiągnięć nie działa, i są niezliczane. Kiedy naprawią zapewne za jakieś 6-9 miesięcy.

    Oprócz tego jest błąd z osiągnięciem Szef, który już trwa kilka miesięcy. Problem polega z błędnym nazewnictwem przywódców. Przykład w osiągnięciu mamy zabić przywódce o nazwie "Blizna" w gdzie jednak mamy przywódce "Blizna Boss". Kod programu nie odnajduje takiej wartości i nie dodaje, ją pomimo że go zabiliśmy. Jeżeli kilka miesięcy trwa poprawienie kilku nazw to sobie wyobraź jak błędy powyższe szybko poprawią ;p 9 miesięcy to optymistyczny plan ;-)

    Mamy 28 osiągnięć w zakładce Kolonie, z czego 8 z nich są niedziałające. Czyli 30% zadań jest niedziałających, w tym tytanowe plony poprawiano ~5 miesięcy.

    Pozdrawiam,
    Idho
    bardzo fajny post ale ja w swoim poscie nie pisalem ze te trzy osiagniecia maja byc zliczane do osiagniecia DOSWIADCZONY ZOLNIERZ
    tylko ze sa blednie liczone i ze stanely w martwym punkcie....
    czytaj miedzy wierszami moze jak nie mozesz zrozumiec to co pisalem .....

    poza tym zdobylem chyba ponad 300koloni a i tak dalej wszystko stoi, to chyba podejrzewam ze jestem tutaj z nielicznych ktorych moze cos powiedziec na temat wykrytych bugow...
    pozdrawiam....

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    co do osiągnięć podbitych kolonii jesteście w błędzie zalicza wszystkie ale od początku tylko te kolonie na 1 poziomie.Pewnie losuje wam tylko poziom 3 lub2 .zszedłem do losowania na poziom1 i wszystko zalicza mi teraz .
    Ostatnio edytowane przez jagodziak ; 10.03.2015 o 18:19 Powód: błąd

  3. #113
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jagodziak Zobacz posta
    co do osiągnięć podbitych kolonii jesteście w błędzie zalicza wszystkie ale od początku tylko te kolonie na 1 poziomie.Pewnie losuje wam tylko poziom 3 lub2 .zszedłem do losowania na poziom1 i wszystko zalicza mi teraz .
    jak zmienic poziom wyszukiwanej kolonii?

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    19.06.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Kolonia
    Metodą prób i błędów doszedłem do tego że zmniejsza poziom losowania po przegraniu pod rząd paru ataków na kolonie .Robiłem atak 16 piechoty i anulowałem przygodę tzn .kolonię tak aby zaliczyło mi punkty po paru atakach losowało mi poziom2 po kolejnych paru nieudanych atakach losowało mi poziom1..dodaję że posiadanie koloni nie ma tu znaczenia bo miałem wtedy 6 koloni na poziomie3 .Po paru udanych atakach lub nawet udanych obronach podwyższa poziom losowania i jak chcemy utrzymać poziom losowania musimy powtarzać manewr z przegranymi.Ostatnio wchodzę tylko na kolonię wylosowaną tak abym otrzymał raport i też działa .Zaznaczam że trzeba przegrać parę razy tak koło 5 i najlepiej z zajętymi już koloniami ... pozdrawiam ps.też mnie denerwowało że losuje mi tylko poziom 3
    Ostatnio edytowane przez jagodziak ; 10.03.2015 o 22:23 Powód: dodatek

  5. #115
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzięki, udało się.
    Po 'nieudanych' 8-9 podbiciach zjechałam na poziom 2, po kolejnych 5 na poziom 1,

  6. #116
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    jak na tą grę to dziwne rozwiązanie bo po zastanowieniu się wydaje się być nawet logiczne jeżeli nie radzimy sobie z koloniami na danym poziomie tzn.przegrywamy bitwy losuje nam poziom niższy czyli łatwiejszy

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    18.03.2013
    Posty
    47
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Angel7212 Zobacz posta
    Dzięki, udało się.
    Po 'nieudanych' 8-9 podbiciach zjechałam na poziom 2, po kolejnych 5 na poziom 1,
    witam mam prośbę możesz opisać dokładniej jak zbiłeś poziom wyszukiwanych kolonii - ja już z 15 atakowanych kolonii specjalnie przegrałem a nadal mi wyszukuje poz3

  8. #118
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    wysyłałam marszałka z paroma jednostkami wojska, atakowałam jakiś obóz i anulowałam kolonie, atakowałam tylko zajęte kolonie
    Ostatnio edytowane przez Angel7212 ; 16.03.2015 o 16:13

  9. #119
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Zakupiłem nowego szybkiego kwatermistrza, wysłałem na kolonie, efektem czego na owej kolonii mam obszar serwera.... nie da się anulować bo tez wyskakuje obszar.... mam nadzieje ze jak wygaśnie czas kolonii to powracają gienki i nie będę miał totalnego obszaru... PRZESTRZEGAM PRZED UŻYWANIEM W/W DELIKWENTA!!

    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  10. #120
    Początkujący Odkrywca Awatar DZOOZEF
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    278
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez DJPietka Zobacz posta
    Zakupiłem nowego szybkiego kwatermistrza, wysłałem na kolonie, efektem czego na owej kolonii mam obszar serwera.... nie da się anulować bo tez wyskakuje obszar.... mam nadzieje ze jak wygaśnie czas kolonii to powracają gienki i nie będę miał totalnego obszaru... PRZESTRZEGAM PRZED UŻYWANIEM W/W DELIKWENTA!!

    jezeli wyslales go do najwiekszej koloni poz 3 to nie jego wina

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 38 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 22 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.