Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 38 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 380

Wątek: Ekspedycje - Wykryte Bugi

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    oki dzięki za info bo już chciałem pisać do nich:-)

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB chyba nie do końca przemyślało sprawę pvp, sugestie i bitwy na testowym nijak się mają do obecnej sytuacji,
    proszę mi powiedzieć po jaką nędzę atakując zajętą wyspę mamy połączenie z właścicielem kolonii ? Przecież obrona jest automatyczna, broniący NIE ma żadnej możliwości ingerowania w walkę... infantylna informacja w poczcie ze statystykami jest warta tych lagów, które mamy podczas ataków ?
    z tego też powodu nie jesteśmy w stanie wycofać generała, który jak na haju bije kolejne obozy aż nie zdechnie,

    poza tym... obozy dowódców, których nie można zaatakować, pomimo zastosowania bloków a droga do nich jest czysta... to jakaś paranoja,
    w obecnej mechanice pvp można o dupę strzelić atak na dużą wyspę, nie zdobędziemy jej, jedyne co pozostaje to odkrycie nowej i zdobycie nie zajętej kolonii,
    postawienie kilku dodatkowych wież zapewni nam spokojną eksploatację do końca zasobów i to inni atakując nas będą klnąć i pisać to samo co ja dziś,

    nie chcę tu poruszać sprawy kosztów wojska w stosunku do zysków, bo to zakrawa na kpinę / te 5k granitu dostane przez 2-3 dni przy co najmniej o połowę mniejszych stratach/
    dostaliśmy coś co miało być dobre a okazało się wielkim bublem

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    DZisiaj mi przy ataku zmienilo wojska przeciwnika tak jakby byly po 20 ustawione - mialam przeciwniko 60 konnych 60 piechoty i bosa - zmienialy sie co 20 i a boss wskoczyl zanim ubilam zwykłych :P
    Coś w tym dziwnego? Oni przeskakują i Ty tez możesz tak samo przeskakiwać...

    Amber czarno widzę nie zajęte kolonie. Ostatnio na 8 odkrywców szukających dużej 1poziomu tylko 1 znalazł zajętą granitową, tytanowej nie znaleźli wcale. Poza tym kilka z żelazem i sam węgiel..

  4. #54
    Osadnik Awatar NieMaNicka
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    DZisiaj mi przy ataku zmienilo wojska przeciwnika tak jakby byly po 20 ustawione - mialam przeciwniko 60 konnych 60 piechoty i bosa - zmienialy sie co 20 i a boss wskoczyl zanim ubilam zwykłych :P

    To nie jest bug ty mozesz zmieniac jednostki wiec i wrogi obóz moze , tak samo miałem z jednym bosem trzeba pilnować co jest kolejne do ataku i dostosować swoje jednostki

  5. #55
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ciekawotka. Gra zalicza podbite kolonie do przygód na doświadczenie. Przynajmniej ja koloniami zaliczyłam zadanie z 50lvl z 3 przygodami na doświadczenie.

  6. #56
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Amber_Pl Zobacz posta
    poza tym... obozy dowódców, których nie można zaatakować, pomimo zastosowania bloków a droga do nich jest czysta... to jakaś paranoja,
    w obecnej mechanice pvp można o dupę strzelić atak na dużą wyspę, nie zdobędziemy jej, jedyne co pozostaje to odkrycie nowej i zdobycie nie zajętej kolonii,
    postawienie kilku dodatkowych wież zapewni nam spokojną eksploatację do końca zasobów i to inni atakując nas będą klnąć i pisać to samo co ja dziś,
    czytajac takie posty zaluje, ze nie ma podanego nicka gracza, ktorego kolonie sie atakuje jeszcze mi sie nie zdarzylo by przy poswieceniu kilku chwil na znalezienie optymalnej drogi i przemysleniu blokow nie odbic wybranej kolonii

    btw i nie uwazam sie za gracza pro, bo zawsze mam pod reka chinska karteczke z wypisanymi wskazowkami czym atakowac dana jednostke

  7. #57
    Royalvee
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    czytajac takie posty zaluje, ze nie ma podanego nicka gracza, ktorego kolonie sie atakuje jeszcze mi sie nie zdarzylo by przy poswieceniu kilku chwil na znalezienie optymalnej drogi i przemysleniu blokow nie odbic wybranej kolonii

    btw i nie uwazam sie za gracza pro, bo zawsze mam pod reka chinska karteczke z wypisanymi wskazowkami czym atakowac dana jednostke
    Witam, ja tam jestem graczem pro... nawet nie używam karteczek... i teraz nie mogę podbić najłatwiejszej małej koloni... po pierwszym bloku, z 3 blokujących, na dowódcę strefy,{nie najłatwiejsza kolonia} pakiet medyczny mogłem dać tylko na jednego gienka( limit 4 ) na reszte nie mogę dać...


    ps. ani złotówki... nie wydam na tę grę, póki takie błędy będą, a i innym odradzę.

    ps2. dopóki nie będą wpadały pkt doświadczenia za utraconą kolonię, jak było na początku, również ani złotówki... to jakaś kpina z graczy...

    ps3. W końcu po zdobyciu koloni, poświęcając wielu towarzyszy broni, nie moźna jej zająć ani postawić obrony, zwis całkowity... ani grosza...")

    ps4.Pamięć podręczną czyściłem ze trzy razy,,, restart ze cztery...

    ps5. To są już równe żarty z graczy/sponsorów gry...
    Ostatnio edytowane przez Royalvee ; 03.01.2015 o 18:22

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra

    Poszukiwanie ekspedycji

    Pewnie temat przewinal sie juz w roznych dyskusjach, ale obecna sytuacja to jakies jaja. Na poczatku odkrywcy wyszukiwali sporo kolonii granitowych (zarowno malych, srednich jak i ogromnych) a teraz wyslalem odkrywcow jakies 40 razy i granitowek ni widu ni slychu. Moze szanowny BB_Teromort dowie sie jak wyglada to wyszukiwanie w praktyce i zapyta ktory geniusz wymyslil, ze pojawiaja sie glownie kolonie z weglem albo balami lisciastymi (duze, bo na mniejsze szkoda czasu).

    I nie dam sie zbyc tekstem w stylu - to jest losowe, bla, bla, bla, bo gdy wprowadziliscie te kolonie to w ciagu kilku dni podbilem sobie 6 duzych granitowek i nawet gdy ktos mi odbil jedna, to za 2, max 3 razem wyszukiwalem sobie kolejna do podbicia. Poza tym ta cala polityka firmy jest smieszna - jesli na znalezienie kolonii z granitem jest obecnie 1%, to napiszcie to wprost - przynajmniej ja (a moze i wielu innych graczy) odpusci sobie to pseudo pvp, ktore wprowadzaliscie w takich bolach.

    Kolejna kwestia to naprawienie bledu z osiagniec - czy to takie trudne by zamienic jedna linijke kodu tak by zaliczalo zadanie z ruda tytanu? Czy w BB pracuja sami indolenci, ze przerasta ich tak proste, wielokrotnie zglaszane, zadanie?

    Btw zeby nie byc goloslownym najnowsze 3 efekty poszukiwan (zielone grubasy wyszkolone na maxa, choc to nie ma znaczenia):





    Ostatnio edytowane przez GbrL ; 03.01.2015 o 23:32 Powód: zal mi d... scisnal

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Ja już nie pamiętam że były inne lvl jak 3
    Nie wiem skąd ten szyderczy uśmiech. Poziom kolonii nie zależy w ogóle od doświadczenia czy historii podbojów.
    Wystarczy mieć ciut mniej wojska gotowego a będziesz znajdywał kolonie z mniejszym poziomem.
    Zejdź do 1700 i po problemie.

    Pozdrawiam

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oni mają to w Dupie czekam na 4 gienkow z koloni parę dni a oni gdzieś pija i nikt nie wie gdzie~~

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 38 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.