Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Premium

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat

    Premium

    Wczoraj wieczorem włączyłem premium, a dzisiaj go nie mam.
    Kolega tylko zakończył przygodę. Dlatego zniknęło?
    Ktoś też tak miał?

    PS:
    napisałem do supportu.
    Ostatnio edytowane przez TomIII ; 01.12.2014 o 20:46 Powód: PS

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właśnie kto mi zwróci za straty premium wynikające z błędów po ostatniej konserwie?

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Właśnie kto mi zwróci za straty premium wynikające z błędów po ostatniej konserwie?
    nie chodzi, że po konserwie!
    Tak po prostu zniknęło.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po konserwie dużo dziwnych się dzieje. Ja nie mam 1 dniodniowego premium tylko miesięczne. Pytam kto mi zwróci za straty w premium związane z błędami typu: szaleństwa gienków na przygodzie (mocniej chyba tego rozwijać nie trzeba), przybywania na przygodę generałów bez wojska chociaż byli załadowani i zawsze sprawdzam to przed wysłaniem, cudowne materializostanie się gienków wysłanych na przygodę na wyspie głównej? Dalej już pal licho surowce ale kolejny czas premium stracony na odbudowywanie elity i puszek straconych w wyniku lagu. Dalej kolejny czas stracony na klikaniu przy wioseczce, bo wszędzie muli. Wolnym logowaniem do gry. Przez to Wszystko robię o wiele mniej przygód, a dla nich wykupuje się premium... Tych strat nie wyrówna jakiś śmieszny dzień premium czy kilka dosypek co zwykle wysyłacie po różnych "kwiatkach".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.