Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zlikwidowaniem PvP?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 46.30%
  • Nie

    21 38.89%
  • wisi mi to, wkurzyli mnie i kończę grę

    4 7.41%
  • nie wiem.

    4 7.41%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: PvP

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    PvP

    Wiem, iż twórcy mają nas gdzieś ale zobaczmy realnie jaka jest opinia graczy na temat ostatnich rewelacji w grze. Pytanie brzmi czy jesteś za zlikwidowaniem PvP, ewentualnie wprowadzeniem opcji wyłączenia trybu PvP indywidualnie i powrotu do poprzedniej wersji gry?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2013
    Posty
    35
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem, co macie z tym PvP. Nie chcesz, nie korzystaj. Nikt Ci nie każe przecież, bawić się w to. Poprawią stabilność gry (lagi) i będzie bez znaczenia, po prostu nie zaglądaj do okienka "kolonie" ;-)

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    PvP może zostać, ale przygody powinny wrócić do poprzedniego stanu. Nagrody z koloni nie wystarczą nawet na pokrycie wydatków na wojsko co też jest głupie.

  4. #4
    Lipek
    Mimo że nie jestem zwolennikiem obecnego pseudo PvP, to nie widzę powodu dla usuwania go. Są tacy, którym się to podoba i chcą w to się bawić. Zdecydowanie na nie.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.10.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O tak wyłączyć to PvP. Inaczej nie długo już wcale się nie pogra. Nie długo aktualizacja, pewnie więcej znowu napsują niż naprawią. Ewent zbliża się wielkimi krokami co zaowocuje kolejną dawką błędów. W takim tempie ich stwarzania nie długo serwery całkiem padną. Gdyby jeszcze to było jakieś przyzwoite PvP ale nie takie nie wiadomo co, gdzie nawet nie wiadomo z kim się walczy....

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    szkoda bylo tylko czasy na to pvp

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak się komuś nie podobają kolonie, to niech je po prostu ignoruje. To jest przecież zupełnie niezależny moduł gry nie mający żadnego wpływu na dotychczasowy tryb gry "bez PvP". Obecne zamulanie gry wiązałbym raczej z "promocją" na produkcję broni i ze zmianami w opcjach przenoszena budynków, bo te dwie zmiany mają faktyczny wpływ na to co się dzieje na wyspie. I mam nadzieję, że problemy z wydajnością ustąpią gdy te "udogodnienia" zostaną wyłączone.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Jak się komuś nie podobają kolonie, to niech je po prostu ignoruje. To jest przecież zupełnie niezależny moduł gry nie mający żadnego wpływu na dotychczasowy tryb gry "bez PvP". Obecne zamulanie gry wiązałbym raczej z "promocją" na produkcję broni i ze zmianami w opcjach przenoszena budynków, bo te dwie zmiany mają faktyczny wpływ na to co się dzieje na wyspie. I mam nadzieję, że problemy z wydajnością ustąpią gdy te "udogodnienia" zostaną wyłączone.
    To niech dodadzą opcję włączania i wyłączania tego czegoś. Kto chce niech się w to bawi, a kto chce grać po staremu niech gra.

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież tak jest w tej chwili. To z założenia jest opcjonalne. Kto chce to podbija kolonie, kto nie chce ten robi przygody. Zmusza was ktoś do stawiania nowych budynków ekspedycyjnych albo do produkcji nowego wojska? Jak się nie chcecie bawić w "PvP" to nawet wyspy nie trzeba przekwalifikowywać na żelazo tylko dalej tłuc to co było samymi rekrutami.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No patrz mimo tego, że nie bawie się w PvP to wyspa śmiga jak szalona, a robienie przygód to sama przyjemność:-) Chcę powrotu do poprzedniej wersji gry bez obecnych błędów i kolejnych błędów związanych z PvP! Nie płacę za premium po to, żeby sobie oglądać na przygodach tańczące gienki! Masz Rację nie chcę się bawić w PvP ale ono jest i psuje mi grę. Sam zobacz większość ludzi zaznaczyła opcję "tak". I zapewniam Cię, że to nie przez złośliwość tylko dlatego, że mimo tego, że nie gramy w pvp to i tak przez nie dostajemy nerwicy...

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.