Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zlikwidowaniem PvP?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 46.30%
  • Nie

    21 38.89%
  • wisi mi to, wkurzyli mnie i kończę grę

    4 7.41%
  • nie wiem.

    4 7.41%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: PvP

  1. #11
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie masz żadnych dowodów na to, że obecne problemy z "tańczącymi gienkami", lagami czy problemami z wczytywaniem się okien na wyspie są w jakikolwiek sposób bezpośrednio związane z wprowadzeniem samego "PvP". 27.11 do gry wprowadzono szereg innych zmian, które moim zdaniem mogą mieć znacznie większy wpływ na płynność gry niż samo "PvP", które jest, jak już wspomniałem, zupełnie osobnym elementem gry. Jeśli mam rację, to 11.12 problemy z grą znikną. Jeśli się mylę, po usunięciu extra premii na produkcji i darmowego przesuwania budynków obecne problemy będą dalej występować, i to będzie już jakieś poparcie tezy że to wszystko wina "PvP".

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Nie masz żadnych dowodów na to, że obecne problemy z "tańczącymi gienkami", lagami czy problemami z wczytywaniem się okien na wyspie są w jakikolwiek sposób bezpośrednio związane z wprowadzeniem samego "PvP". 27.11 do gry wprowadzono szereg innych zmian, które moim zdaniem mogą mieć znacznie większy wpływ na płynność gry niż samo "PvP", które jest, jak już wspomniałem, zupełnie osobnym elementem gry. Jeśli mam rację, to 11.12 problemy z grą znikną. Jeśli się mylę, po usunięciu extra premii na produkcji i darmowego przesuwania budynków obecne problemy będą dalej występować, i to będzie już jakieś poparcie tezy że to wszystko wina "PvP".
    Bardzo mądrze to ująłeś, tylko wytłumacz dlaczego to my mamy gdybać, dlaczego gra tak chodzi.....a może mam kupić sobie suuuuuper wypasiony komp, co by się przekonać gdzie tkwi błąd ?

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Nie masz żadnych dowodów na to, że obecne problemy z "tańczącymi gienkami", lagami czy problemami z wczytywaniem się okien na wyspie są w jakikolwiek sposób bezpośrednio związane z wprowadzeniem samego "PvP". 27.11 do gry wprowadzono szereg innych zmian, które moim zdaniem mogą mieć znacznie większy wpływ na płynność gry niż samo "PvP", które jest, jak już wspomniałem, zupełnie osobnym elementem gry. Jeśli mam rację, to 11.12 problemy z grą znikną. Jeśli się mylę, po usunięciu extra premii na produkcji i darmowego przesuwania budynków obecne problemy będą dalej występować, i to będzie już jakieś poparcie tezy że to wszystko wina "PvP".
    A extra premie na produkcji i przesuwanie obiektów to niby wprowadzili bez związku z PvP? Obyś miał rację, ja się jednak obawiam, że przy próbie naprawy obecnych błędów dołożą następne , plus kolejne wraz z ewentem. Tak czy siak na tym czymś straciłam realną kasę i mam prawo być nie zadowolona, to w końcu gracze kupujący klejnoty utrzymują grę. Martwi mnie to, że ubi od dłuższego czasu idzie na ilość nie na jakość, pracują jednocześnie nad nie tylko aktualizacjami starych gier ale również całkiem nowymi. Jak widać zaplecze techniczne mają na to za słabe, nie słuchają opiń graczy z testowego i sytuacja staję się coraz gorsza.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    O rany... kolejny temat w którym tak bardzo nie lubi się PvP.


    Tak, tak co do jego sensu to się zgodzę, że nagroda z tych kolonii nie pokryje nawet armii, a co tu mówić o zyskach. Twórcy robią sobie żarty, że za taką kolonię masz mizerne +106 granitu... Inne surowce też nie lepsze i zastanawiam się ciągle, czy twórca zamiast robić pompę z tego PvP użył chociaż raz kalkulatora - znaleźć kolonię, potem zrobić wojsko i sprawdzić, czy to w ogóle jest warte takiego zachodu...


    Co do przygód to nie przesadzajcie, poświęcicie parę patentów i macie dobrą produkcję broni. Oczywiście ułamek graczy, uważa że to dobrze, bo pracują budynki które od dawna nie pracowały w ogóle. I co jest w tym złego ? W końcu niektóre budynki mają na znaczeniu, a Wy wolicie mieć na tacy - zmarnujecie woja i macie tutaj kolejne surowce na jeszcze więcej woja i takie błędne koło...


    Do PvP nikt Was nie zmusza, możecie je ignorować, a jak Was na serio nudzi ta gra to zrobić taką wyspę ,, dla zabawy '' i na brak broni znajdują się sposoby, ale wolicie płakać zamiast budować już odpowiednie budynki...

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Szymon2727 Zobacz posta
    O rany... kolejny temat w którym tak bardzo nie lubi się PvP.


    Tak, tak co do jego sensu to się zgodzę, że nagroda z tych kolonii nie pokryje nawet armii, a co tu mówić o zyskach. Twórcy robią sobie żarty, że za taką kolonię masz mizerne +106 granitu... Inne surowce też nie lepsze i zastanawiam się ciągle, czy twórca zamiast robić pompę z tego PvP użył chociaż raz kalkulatora - znaleźć kolonię, potem zrobić wojsko i sprawdzić, czy to w ogóle jest warte takiego zachodu...


    Co do przygód to nie przesadzajcie, poświęcicie parę patentów i macie dobrą produkcję broni. Oczywiście ułamek graczy, uważa że to dobrze, bo pracują budynki które od dawna nie pracowały w ogóle. I co jest w tym złego ? W końcu niektóre budynki mają na znaczeniu, a Wy wolicie mieć na tacy - zmarnujecie woja i macie tutaj kolejne surowce na jeszcze więcej woja i takie błędne koło...


    Do PvP nikt Was nie zmusza, możecie je ignorować, a jak Was na serio nudzi ta gra to zrobić taką wyspę ,, dla zabawy '' i na brak broni znajdują się sposoby, ale wolicie płakać zamiast budować już odpowiednie budynki...
    Sam przyznajesz, że to sensu nie ma. Jak dla mnie przeczy samej idei PvP. Co do przygód to nie zakładałam tego tematu z powodu zmiany dropów, Lecz z powodu lawiny błędów utrudniających grę. Część z nich już naprawili, a części jeszcze nie. W nagrodę za straty z nich wynikające i nie mowie o samej broni itp ale głównie o premium wykupionym za realne pieniądze dostałam dzisiaj kosz Egzo i dosypke (śmiech na sali). Jeśli PvP nie będzie mieć błędów to owszem można je ignorować. Ale póki co nie zamierzam patrzeć spokojnie na tańcujące gienki i uszkodzone obszary serwera i to nie w PvP tylko w byku i krawcach. Niby jak mam takie coś ignorować?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.