Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Wątek: Protest przeciwko nowym dropom z przygód

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowy Świat
    Ogólnie zmiana była potrzebna ale nie aż tak głęboka
    największy problem to ilości i brak broni lub elementów produkcyjnych w dropach
    przygody są nie opłacalne lepiej leżeć jajami do góry i czekać na rynku aż coś wpadnie lub spadnie
    a by było śmiesznie zabiliście produkcje chleba bo porostu robi się to mało potrzebne przy tych ilościach niewolników
    wiec to już drugi element który jest mało handlowy jak napitek
    ja rozumie mniejsze ilości granitu i akceptuje ze ubi chce zarobić sprzedając rubiny na kopalnie granitu i szkółkę egzo
    ale nie akceptuje wprowadzanie drugiego modułu bojowego bez możliwość ogarnięcia odpowiednich ilości surowców
    do tego dochodzi moment w grze gdzie wegiel i miedz oraz żelazo będzie droższy niż złoto a gra należny do niemieckiej firmy a nie KGHM

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak by nie było, to o nowe rzeczy w targowisku gildii się umieją zapytać poprzez zrobienie ankiety, a o tak istotne zmiany w grze jak zmiany dropów już maja nas w gdzieś. Niech zrobią ankietę czy ludzie dalej chcą w takim razie dych dropów czy wolą poprzedni system. Wiadomo na testowym testują ale przecież nie każdy ma czas na siedzenie dodatkowo na testowym serwerze tym bardziej, że tam wszystko po angielsku w końcu jesteśmy w Polsce i płacą co niektórzy złotówkami za grę a nie w Euro. Mam na myśli za klejnoty.

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    1 armata = 12 szt prochu
    1 szt prochu = 6 saletry
    (bez premii)
    To sobie duzo zrobisz tych armat jak leci 100-200 saletry z przygod;p
    Po pierwsze nikt przy zdrowych zmysłach nie odpala tej produkcji bez buffa, najlepiej takiego x3.
    Po drugie ludzie mają ogromne zapasy tych surowców.
    Po trzecie rozmawiajmy w takim razie o tym że jest za mało saletry i rudy tytanu w dropach, sprawy jeszcze nie analizowałam, ale mogę się w ciemno z tym stwierdzeniem zgodzić, tak jak z tym że błędem było zmniejszenie ilości granitu w dropach, tym bardziej że musimy te mistrzowskie budynki postawić i podnieść. Ilość rudy tytanu i saletry powinna być znacznie podniesiona w stosunku do dawnych dropów.

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Po pierwsze nikt przy zdrowych zmysłach nie odpala tej produkcji bez buffa, najlepiej takiego x3.
    Po drugie ludzie mają ogromne zapasy tych surowców.
    Wiadome ze bez premii nikt nie odpali
    A zapasy saletry/tytanu predzej czy pozniej sie skoncza przeciez tak samo jak zapas broni

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    1 armata = 12 szt prochu
    1 szt prochu = 6 saletry
    (bez premii)
    To sobie duzo zrobisz tych armat jak leci 100-200 saletry z przygod;p
    no i puszek tez traci się na potęgę... wiec fakt przegięcie

  6. #16
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez erni7777 Zobacz posta
    Jak by nie było, to o nowe rzeczy w targowisku gildii się umieją zapytać poprzez zrobienie ankiety, a o tak istotne zmiany w grze jak zmiany dropów już maja nas w gdzieś. Niech zrobią ankietę czy ludzie dalej chcą w takim razie dych dropów czy wolą poprzedni system.
    Zerknij na forum testowego, praktycznie kazda ze zmian ktore ostatnio wprowadzono (i wszystkie ktorych jeszcze nie wprowadzono) spotkaly sie tam z ciagla, trwajaca juz pare miesiecy miazdzaca krytyka, a geniusze z BB i tak wbrew opiniom graczy i jakiejkolwiek logice musieli czesc z tych zmian przeforsowac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #17
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla mnie nowe dropy są w porządku, co za problem przerobić sobie gospodarkę pod produkcję broni tym bardziej że elitarnych czy puszkarzy praktycznie się nie traci ;-) W końcu to jest gra ekonomiczna więc trochę myślenia nie boli, a nie tylko narzekanie na wszystko.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Jeśli nie analizowałaś to się nie wypowiadaj, proste?

  9. #19
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bardzo udane zmiany. Dropy w końcu poprawione, że aż się chce robić przygody. Nie pamiętam kiedy to ja dostawałem od 4k -6k granitu w dropie a teraz jestem zadowolony ;-)

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak dla mnie to pomysł z dropeniem surowców, zamiast gotowej broni jest fajny. Jedyny problem jaki z tym widzę, to jego późne zastosowanie. Tak samo jak z zmienianiem statystyk jednostek itp.
    To miało być wprowadzone po roku gry maksymalnie. A nie, w trakcie n-tego roku jej istnienia. No ludzie ... dajcie spokój. Ew. zostawić dropy z przygód jak były.
    Zrobiłem wczoraj wyspe piratów, zobaczyłem nowy drop i się załamałem. 3x 400 ryb? Po co mi dropić ryby, podczas gdy mam 3 stawy z eventu, który ledwo co się skończył oraz 5 chat rybaka?
    I to nie jest to samo co dropienie surowców na broń. Ryb każdy ma od ... Tak samo jak zboża.
    Ostatnio gram naprawdę mało w TSO. Ograniczam się praktycznie do logowania i wysłania odkrywców. Nie zwróciłem większej uwagi na pvp, bo zmiany te dla mnie chyba nadeszły za późno - po prostu za dużo było wtórności, a zmiany przyszły za późno i wszystkie nagle. Przez co mam wrażenie, że muszę kupę rzeczy ogarnąć na nowo - a po kilku latach w TSO, zwyczajnie mi się nie chce. Postawiłem nowe budynki, poczytałem coś o pvp - ale mówiąc szczerze nie mam chęci, by znów "na poważnie" się w to bawić.
    Przygód też chyba nie mam co robić, bo boję się zobaczyć dropy choćby z Banitów.

    Jak dla mnie - za późno BB, za późno i niezbyt atrakcyjnie :/

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.