Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 64

Wątek: Protest przeciwko nowym dropom z przygód

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    "Gra ma być przyjemna a nie prowadzić do stresów i frustracji." - to wypowiedź jakiegoś dziecka powyżej, które nie rozumie po co jest ta gra... Gra nigdy nie była robiona dla graczy, nigdy tu nie chodziło o przyjemność, zawsze chodziło o kasę dla władz gry i tylko o to...

    Co niszczy najbardziej grę?
    - banda oszołomów co siedzą cały dzień na handlowym i sprzedają/kupują dropy a mają swoje gildie i mogli by się wymieniać/sprzedawać w swojej gildii.
    - banda oszołomów co rozdają za free surowce/budynki
    - banda oszołomów co się pomylili na wadze i płaczą że ktoś im nie chce oddać tego co z własnej głupoty/nieostrożności sami stracili
    - banda oszołomów, której się wydaje że ich protest kogokolwiek obchodzi

    Gier są setki/tysiące, życie macie jedno, szkoda czasu by kilka lat grac w to samo, próbujcie swoich sił w innych grach i koniec tematu...

  2. #32
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Te 4 punkty to jakiś test wyboru? To według mnie żadna z opcji nie ma wpływu na "niszczenie gry", cokolwiek się kryje pod tym pełnym tragizmu określeniem.
    Handel jest po to, żeby z niego korzystać. Sprzedaż w gildii nie różni się niczym od sprzedaży na handlu. U mnie w gildii nie istnieje pojęcie "sprzedawać w swojej gildii". Jak ktoś chce zarobić to idzie na handel bo od tego on jest.
    Nikt nikomu nie może zabronić rozdawania surowców za przysłowiową rybkę. Z tym że takie akcje są sporadyczne i nie mają żadnego wpływu na grę.
    Jak ktoś przez pomyłkę/nieuwagę stracił coś na handlu to jego problem. I ma prawo z tego tytułu choć troszkę ponarzekać.
    Zbójeckie prawo każdego gracza wylewać żale na forum. Organizować protesty też wolno. I oczywiście, jak piszesz, to wcale nie oznacza że kilkadziesiąt wpisów na forum w jakikolwiek sposób wpłynie na decyzje zarządzających grą. Poprawi się parę bugów, ludziska jeszcze chwilę pojęczą, a potem wszystko ucichnie. Aż do wprowadzenia kolejnych zmian w grze

    A co do tematu wątku, to mi się tam te nowe dropy podobają. Zostałem zmuszony do ruszenia głową żeby uruchomić i zbilansować łańcuchy produkcyjne które od paru lat były nieużywane. Musiałem zrewidować podejście do przygód i zmienić nieco "menu" żeby wyciągnąć jak najwięcej korzyści z nowej sytuacji. A ci, którym się nie chce myśleć, niech jęczą dalej

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    To, że nie ma broni to bardzo dobrze, bo w końcu budynki będą jakoś przydatne. Nie powinno być czegoś zbędnego i jednymi słowy najważniejsze budynki poszły w niepamięć, bo można je wydropić. Nie powinno tak być...

    Cytat Zamieszczone przez euda Zobacz posta
    "Gra ma być przyjemna a nie prowadzić do stresów i frustracji." - to wypowiedź jakiegoś dziecka powyżej, które nie rozumie po co jest ta gra... Gra nigdy nie była robiona dla graczy, nigdy tu nie chodziło o przyjemność, zawsze chodziło o kasę dla władz gry i tylko o to...

    Co niszczy najbardziej grę?
    - banda oszołomów co siedzą cały dzień na handlowym i sprzedają/kupują dropy a mają swoje gildie i mogli by się wymieniać/sprzedawać w swojej gildii.
    - banda oszołomów co rozdają za free surowce/budynki
    - banda oszołomów co się pomylili na wadze i płaczą że ktoś im nie chce oddać tego co z własnej głupoty/nieostrożności sami stracili
    - banda oszołomów, której się wydaje że ich protest kogokolwiek obchodzi

    Gier są setki/tysiące, życie macie jedno, szkoda czasu by kilka lat grac w to samo, próbujcie swoich sił w innych grach i koniec tematu...

    1. To, że ktoś ma gildie nie oznacza, że ma handlować tylko z nią i robić z taką gildią przygody, baaaaa nawet kosze może dać nam dobry znajomy. Handlują, bo mają - zazdrościsz ? Może ograniczymy przygody, bo gracze którzy non-stop je robią też psują grę.

    2. Jak ja bym chciał zobaczyć chociaż raz takiego oszołoma, ale widziałem inne oszołomy co chciały sprzedać 1 rybkę za budynek... Z resztą to, że ktoś odda budynek to nie oznacza, że ten gracz co dostał taki prezent nie zrobi się z niego jakiś magnat, czy coś.

    3. Każdy ma prawo do swojego ,, bólu tyłka '' i musisz się z tym pogodzić. Chyba, że chodzi o przypadki, które spamują takimi głupotami to faktycznie może denerwować.

    4. Aha, czyli jak napiszę, że coś mi się nie podoba to psuje to grę ? Chyba tylko tym co nie wyrobili sobie opinii.


    Życie mamy jedno, gier jest co prawda tysiące, ale jest wiele gorszych d TSO. Szkoda w takim razie czasu na gry... A propos to skoro to, że takie rzeczy Cie denerwują to co musi być w życiu ? Dostajesz nerwicy jak ktoś sobie pomnaża interes na akcjach, czy sprzedaży (nawet to jest taki zawód - handlarz). W takim razie, gdy ktoś da dziecku cukierka to też się denerwujesz ? Jak ktoś kogoś oszuka to wina jest oszukanego - nie ważne jak sprytne było to oszustwo ? Buntujący Cie listonosz w takim razie też musi Cie denerwować...


    Oczywiście to przykłady i nie bierz ich do siebie, ale skoro dla Ciebie społeczność psuje grę to po co w to grasz ? Po co w ogóle grasz w gry ? Czytam i wynika z tego, że grasz dla innych ludzi skoro to według Ciebie niszczy grę. Nie lepiej już wyjść na jakieś piwo, czy coś i porozmawiać z prawdziwymi ludźmi ?


    Pozdrawiam
    Bez urazy
    Ostatnio edytowane przez Szymon2727 ; 03.12.2014 o 18:19

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja na dropy też jakoś nie narzekam:-)Zmieniłam bractwo na byka i jest ok:-) Handel istnieje prawie tyle czasu co rodzaj ludzki. Każdy od czasu do czasu czymś pohandluje czy się potarguję. Jak idziesz na rynek i widzisz, że ktoś coś sprzedaje lub zamienia to jest on od razu oszołomem? Jesteś chyba z lekka nie rozgarnięty skoro nie rozumiesz, że każdy człowiek ma inne podejście zarówno do życia jak i gry. Dla mnie gildia służy przede wszystkim do wymiany informacji, czasem krótkiej pożyczki. Do wszystkiego innego są czaty główne. Tam jest więcej ludzi i wszystko można szybko załatwić. Gildia się do handlu nie nadaje, bo tam głupio dużo wołać, w gildii to można oddać za darmo. Co do płaczących na wadze, że się pomylili to się z Tobą zgodzę, ze 2 x wystawiłam magazyn za monety zamiast fasolę:-) i nie jęczałam z tego powodu. Raz się pomylisz, drugi raz trafisz ofertę tego co się pomylił i jakoś leci... Co do pod punktu ostatniego to nie zachowujesz się czasem identycznie pisząc takiego posta?

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Ja na dropy też jakoś nie narzekam:-)Zmieniłam bractwo na byka i jest ok:-) Handel istnieje prawie tyle czasu co rodzaj ludzki. Każdy od czasu do czasu czymś pohandluje czy się potarguję. Jak idziesz na rynek i widzisz, że ktoś coś sprzedaje lub zamienia to jest on od razu oszołomem? Jesteś chyba z lekka nie rozgarnięty skoro nie rozumiesz, że każdy człowiek ma inne podejście zarówno do życia jak i gry. Dla mnie gildia służy przede wszystkim do wymiany informacji, czasem krótkiej pożyczki. Do wszystkiego innego są czaty główne. Tam jest więcej ludzi i wszystko można szybko załatwić. Gildia się do handlu nie nadaje, bo tam głupio dużo wołać, w gildii to można oddać za darmo. Co do płaczących na wadze, że się pomylili to się z Tobą zgodzę, ze 2 x wystawiłam magazyn za monety zamiast fasolę:-) i nie jęczałam z tego powodu. Raz się pomylisz, drugi raz trafisz ofertę tego co się pomylił i jakoś leci... Co do pod punktu ostatniego to nie zachowujesz się czasem identycznie pisząc takiego posta?

    Oczywiście, że nie - to był taki przykład Uznałbym to wręcz za nienormalne gdyby kobieta nagle zrobiła fuksa, gdy facet obok daje cukierka dzieciakowi.


    Przeważnie takie darmówki dostaje słaby gracz. Non-stop handlują ludzi z wyrobioną wyspą, czy z mnóstwem klejów, a te rzeczy nie muszą mieć pokrycia w rzeczywistości.


    Co do ostatniego punktu to nie zachowuje się tak samo, nie sądzę, że tamten post psuję grę, nie zachowuje się tak jak, bym chciał zabronić go pisać, ale tutaj widać najnormalniejsze zachowania w grach i to niby one psują grę ? Psuć grę mogą te niskie nagrody z kolonii, monotonia gry, ale to że ktoś sobie handluje ? Co innego gdyby był jeden, wielki co wszystko wykupuje, a to jest praktycznie niemożliwe jeżeli chodzi o normalne produkty.


    Nie wiem również co euda ma z dziećmi i z tym wyzyskiem, bo raczej jakieś dzieci nie zagrają w grę, która wymaga chociaż odrobinę myślenia. Twórcy są pazerni, ale to jest normalne, bo skoro ktoś sprzedaje samochody to wolałby go sprzedać po najlepszej cenie, a nie jak najlepszy samochód praktycznie za free.



    A propo tematu to jak wspomniałem trzeba było się zastanowić nim chcieliście PvP, gdyby było kilka dobrych pomysłów na PvP to faktycznie można stawiać zarzuty BB, a tak to chcieliście tylko PvP. PvP w ogóle powinno dawać specjalną, własną walutę i to o nią powinien być bój - może jakiś ranking (ten kto ma tego najwięcej jest pierwszy w rankingu, a inni mają przypisane miejsca w zależności od zajętego miejsca). A samo wykorzystanie waluty to na jakieś nowe budynki, oczywiście nie tylko na kolejnego ,, zastąpiwacza '' studni, zbóż, czy kopalni, ale na coś nowego. Oczywiście sposobów wykorzystania PvP jest mnóstwo.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Popieram i jak się nic nie zmieni to rezygnujęz dalszej gry.Są inne ciekawe gry.

  7. #37
    Początkujący Osadnik Awatar Matiz_G
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekawe skad teraz mam wziac granit...

  8. #38
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    jak to skad..
    Azyl B.
    Ryczacy Byk
    Banici , poniekąt ta przygoda zawsze miała głównie granit w dropie
    czasem ladnie dropi z Czarnych Rycerzy..

  9. #39
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Kup na targu ;-) A skąd niby się go zawsze brało ? Z przygód !!! Tu się niewiele zmieniło
    Jakie to Polskie tylko narzekać !!!

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Matiz_G Zobacz posta
    Ciekawe skad teraz mam wziac granit...
    Możesz zawsze z kopalni granitu, jeżeli nie umiesz w inny sposob

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.