Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 64

Wątek: Protest przeciwko nowym dropom z przygód

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    To miało być wprowadzone po roku gry maksymalnie. A nie, w trakcie n-tego roku jej istnienia.
    W ramach ciekawostki nadmienie, ze w pazdzierniku 2011 przy pierwszej fali zmian w przygodach drop broni zwiekszyli, w Banitach i Wyspie prawie trzykrotnie (granitu zreszta tez ponad drukrotnie).

    Po roku istnienia gry nie bylo podstaw zeby eliminowac bron z przygod biorac pod uwage, ze wtedy, najwyrazniej, im jeszcze nie przeszkadzala.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem, że teraz zmianę dropów broni, powiązali z wprowadzeniem pvp. Tylko o ile się nie mylę, teraz by grać w pvp trzeba będzie na TSO poświęcać jeszcze więcej czasu. Chyba, że surowce na bronie da się pozyskiwać z pvp (w dużych ilościach).

    Faktycznie, teraz mi się przypomniało, że zmienili ilość dropów. Tylko czy na pewno była potrzebna ta ostatnia zmiana? Tzn. od biedy mogę zrozumieć zmianę dropienia broni. Ale na po co dodali np. ryby ? ...
    Ciekaw jestem jak teraz wygląda rozkład dropów choćby na piratach. Miałem wczoraj 2x200 drewno egzo. Jeżeli przyjąć optymistyczny wariant i granitu można dropnąć w każdym slocie maksymalną ilość 300-400 to wtedy mogłoby wyjść na zero w porównaniu z poprzednią wersją. Tylko, że nigdy nie można było dropnąć więcej granitu z przygody niż drewna.
    Wychodzi więc, że maksymalna ilość granitu z wyspy to jakieś 500 granitu?

    Jeżeli uznać, że wszystkie zmiany z produkcją oręża wprowadzili, by pvp było jak najatrakcyjniejsze i oferowało wyrównany, w miarę, poziom i są one w jakimkolwiek stopniu sensowne, to po co zmieniali ilość granitu?

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Rozumiem, że teraz zmianę dropów broni, powiązali z wprowadzeniem pvp.
    Ogolnodostepna bron nijak sie ma do tej wymaganej w "pvp", wiec albo zmiany dropow sa zupelnie niezwiazane z wprowadzaniem "pvp", albo ludzie z BB juz kompletnie nie wiedza co robia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Olohun
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem jak najbardziej za NOWYMI DROOPAMI !!!! Starym mówię stanowcze NIE !!

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dropy to jedno, ale z wydobyciem rudy żelaza to ich poniosło. 8 kopalni żelaza w tym 2 na 2 levelu, nie pokrywa zapotrzebowania 1 huty żelaza na 4 levelu. Żenada.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    tragedia bb na wczasach a tu mordo bicie na forum

  7. #27
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,042
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Seboll44 Zobacz posta
    dropy to jedno, ale z wydobyciem rudy żelaza to ich poniosło. 8 kopalni żelaza w tym 2 na 2 levelu, nie pokrywa zapotrzebowania 1 huty żelaza na 4 levelu. Żenada.
    To podnieś na 3lvl. To tylko czasowa zmiana, za 10 dni wszystko wróci do normy

  8. #28
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    To tylko czasowa zmiana, za 10 dni wszystko wróci do normy
    I znowu bedzie "płacz" że skopali gospodarke

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    ja jestem za zmianami i myślę że z niektórych przygód powinien granit w ogóle zniknąć. a autor powinien dodać ankietę bo coś mi się zdaje że grono użytkowników popiera te zmiany chociaż woleli by je zobaczyć wcześniej. co do mistrzowskich budynków to grono osób z gildii po wykonaniu zadania je burzyło bo lepiej było kupić dropa za granit gdzie ta broń wypada niż produkować. a granit wiadomo wyspa piratów i co tu pisać dalej

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    popieram protest

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.