Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Wątek: Poradnik Ekspedycji - czyli jak łatwo skolonizować wyspe

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Właśnie kolonizuję ogromną ekspedycję lvl3. Dochodzi nowa jednostka w zwykłych obozach, tak jak u nas ziomek z piórkiem, tak i tutaj Pies Bojowy jest elitarny, posiada 10HP i 160 obrażeń, jak się z tym bije przekonam się za jakąś chwilkę po dokopaniu. Dodatkowo pojawiają się twierdze z jednostkami po 120.
    Obóz Bossa składa się z 4x40 jednostek plus w moim przypadku Cień Boss, 3600HP, 650 obrażeń i 50% przeciw piechocie.

    Wracając do pieska najlepiej rozwalać go ciężką piechotą, myślę że nasza elita byłaby nawet jeszcze skuteczniejsza, ale jakoś szkoda mi valorów na nią. Podbicie przywódcy musiałem podzielić na 2 fale, pierwszą oczyścilem te 160 jednostek, drugą dobiłem bossa.
    Na samo dokopanie się do niego pomimo bloków i bardzo krótkiego czasu, tylko 4h, czyli mamy tylko 5 apteczek i nic więcej, zeszło mi prawie 1500 woja. Na postawienie swoich wież miałem jakoś ponad 3k punktów, teraz to tam jest spam wież. Nie wiem czy ktoś się będzie pisał na jej odbicie trzeba iść zygzakiem prawie przez wszystkie strefy

    Oto drop jaki dostałem za podbicie
    http://scr.hu/0fu4/a8rq3
    Ostatnio edytowane przez Lord_Crain ; 09.12.2014 o 18:23 Powód: uzupełnienie

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Właśnie kolonizuję ogromną ekspedycję lvl3. Dochodzi nowa jednostka w zwykłych obozach, tak jak u nas ziomek z piórkiem, tak i tutaj Pies Bojowy jest elitarny, posiada 10HP i 160 obrażeń, jak się z tym bije przekonam się za jakąś chwilkę po dokopaniu. Dodatkowo pojawiają się twierdze z jednostkami po 120.
    Obóz Bossa składa się z 4x40 jednostek plus w moim przypadku Cień Boss, 3600HP, 650 obrażeń i 50% przeciw piechocie.

    Wracając do pieska najlepiej rozwalać go ciężką piechotą, myślę że nasza elita byłaby nawet jeszcze skuteczniejsza, ale jakoś szkoda mi valorów na nią. Podbicie przywódcy musiałem podzielić na 2 fale, pierwszą oczyścilem te 160 jednostek, drugą dobiłem bossa.
    Na samo dokopanie się do niego pomimo bloków i bardzo krótkiego czasu, tylko 4h, czyli mamy tylko 5 apteczek i nic więcej, zeszło mi prawie 1500 woja. Na postawienie swoich wież miałem jakoś ponad 3k punktów, teraz to tam jest spam wież. Nie wiem czy ktoś się będzie pisał na jej odbicie trzeba iść zygzakiem prawie przez wszystkie strefy

    Oto drop jaki dostałem za podbicie
    http://scr.hu/0fu4/a8rq3
    Haha gratki ładny drop:-)

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rif1e Zobacz posta
    na podstawie tego stworzyłem kalkulator. Po otwarciu kliknij EDYTUJ W PRZEGLĄDARCE:
    O co chodzi w tym kalkulatorze? Tam nawet nie ma żadnej funkcji. Czy może chodziło Ci o spis jednostek..

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Nadal kalkulator nie działa nie ma wszystkich okien

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziękuję wszystkim za informacje. Jak znajdę czas to uzupełnię.

    A tymczasem dodałem kolejną sytuację ataku

    Jeżeli chodzi o kalkulator to działa lecz niektórzy robią sobie z niego plac zabaw i dodają nowe zakładki. Zakładka kalkulatora jest zablokowane, więc działa choć zawiera tylko podstawowe jednostki i bossów.

    Cytat Zamieszczone przez Suchyman Zobacz posta
    O co chodzi w tym kalkulatorze? Tam nawet nie ma żadnej funkcji. Czy może chodziło Ci o spis jednostek..
    Tak jak wyżej napisałem, kalkulator jest w arkuszu KALKULATOR, ty widziałeś arkusz DANE. Funkcje jednak są ukryte.
    Ostatnio edytowane przez Rif1e ; 09.01.2015 o 17:41

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stary - jestes boski

  8. #28
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród

  9. #29
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, mam takie pytanie odnośnie bloku i kończenie przygody. Na łatwej koloni zrobiłem blok z 100 ciężkiej piechoty i atak na przywódce
    Po wygranej walce zakończyłem przygodę w raporcie jaki dostałem jest tak:

    http://scr.hu/147n/h2t3p
    Czyli wynik mi że straciłem 24 jednostki ciężkie?

    Jednostki wracają na wyspę i mam już
    http://scr.hu/147n/afcho
    strata jaka jest to 38 jednostek?

    Skąd takie różnice i co jest nie tak że straciłem te jednostki?
    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 28.01.2015 o 14:11

  10. #30
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na koloniach nie ma raportów z pojedynczych ataków tak jak na zwykłych przygodach. Z pierwszego screena wynika że w sumie straciłeś 76 jednostek ciężkich bo tu widać sumaryczne straty poniesione na kolonii (Total unit losses), a drugi screen pokazuje przydzielone jednostki do marszałka czyli to co zostało po ostatnim ataku. Wniosek - mówisz o dwóch różnych rzeczach i stąd rozbieżności.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 28.01.2015 o 16:56

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.