Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Wyłączyć ten podgląd wojska !!!

  1. #1
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wyłączyć ten podgląd wojska !!!

    Stanowczo domagam się wyłączenia ten funkcji podglądu wojska na obozach (po wskazaniu myszką).

    W przypadku ustawienia obozów obok siebie, UTRUDNIA to szybkie puszczaniu obu obozów do ataku !!

    Wyłącznie to !!!!
    Jeżeli nie chcecie to chociaż dodajcie opcję, żeby każdy mógł u siebie na koncie to wyłączać !!!

    Zapraszam do głosowania w ankiecie.
    Nie ja ją zrobiłem (pytanie jest źle zadane, ale wytłumaczenie jest w 1 poście)
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...mi-generałów
    Ostatnio edytowane przez Picasso_PL ; 07.12.2014 o 18:55

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A mi się to podoba, od dawna na to czekałem

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    A mi się podoba, ale gra traci na grywalności, bardziej cenię wygodę nad estetykę, obecnie nie da się wygodnie puszczać ataków.

  4. #4
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nad namiotem jest taka mala ikonka, powinno być ze jak tam się myszką najedzie to się pokaże skład wojska,
    a nie cały namiot jest objęty "dymkiem", podobnie z obozem wroga...

  5. #5
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podoba .. ok.
    Ale niestety grywalność jest tragiczna.
    Puszczenie 2 ataków na raz, przy ustawieniu obozów obok siebie graniczy z cudem. Trzeba być niesamowicie uważnym, żeby dobrze wskazać myszką na obóz. Inaczej czeka Cię wycofanie ataku i ponowna zabawa. W ten sposób robienie przygód wydłuża się o kilkadziesiąt minut przy kilku blokach !!!

    Skopali grę.

    Pomijam sprawę MULENIA !! Gra potrzebuje teraz ponad 2x więcej RAMU i powoduje, że zaczyna zamulać. Płynność nie istnieje.
    W ten sposób robienie przygód = ryzyko. Dlatego od teraz nie robię już przygód (bynajmniej tych, w których trzeba używać bloków).

    Aha ... jeszcze to, że znika "krzyż mieczy" po wskazaniu na obóz do zaatakowania, więc klikając na obóz, nie wiesz czy dobry kliknąłeś (musisz sprawdzić potem podczas atakowania czy Gienek idzie na odpowiedni obóz).

    Ehhh .... a miało być lepiej .... a tu jak zwykle ... skopali ....

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Powinien szybciej znikać, albo powinien być "przezroczysty dla kursora" i wsio by było ok

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Strasznie mnie to wkurza. Mogliby to wyłączyć albo dodać możliwość wyłączenia animacji (ma ją każda szanująca się gra). Zbrzydło mi wycofywanie co chwilę bloków, bo klikam na majora i się nie otwiera...

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podgląd wojska zdecydowanie do poprawki. Dodaj ankietę, bo tak raczej nikt z BB się tym wątkiem nie przejmie. Przynajmniej jeśli będzie ankieta to jest nikła szansa, że się zainteresują

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    podglad jest do dupy, spowalnia wypuszczanie generałów, no i gra tak muli że ja bym te nowości wszystkie wysłał w cholerę

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra straciła na wartości i to bardzo wiele.Chociażby otworzyć wiadomości bądz menu budowli trwa stanowczo za długo!Jednym słowem nie wypaliła aktualizacja ponieważ zepsuła całą grę

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.