Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Wyłączyć ten podgląd wojska !!!

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na małym monitorze zrobienie potrójnego bloku graniczy z cudem dodatkowo stracił sens dla mnie dodawanie dropu do magazynu gdyż dodaje ludzików do populacji powoduje że cały czas mam full i szkółki staja się bezużyteczne

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Chyba na tym miałą polegać zmiana walki podczas robienia przygód. Zero kombinowania z blokami tylko jak walec masz rozjechać wszystko co jest na mapie. Gra jest typowo robiona pod helmuta a tam wiadomo rozkaz jest to nie ma kombinowania tylko do ataku. Grywalność spadła drastycznie.
    PVP póki co też porażka zatem czas zacząć rozglądać się za czymś innym do grania.

  3. #13
    Osadnik Awatar Gordon555
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też popieram akcję zlikwidowania pokazywania składu generałów na przygodach. Przy potrójnych blokach i na lapku, gdzie wyspa jest b. skurczona trudno jest prawidłowo najechać na właściwy obóz. Już może niech ta nowość będzie jako opcja, kto chce niech ma, kto nie ten niech ma możliwość wyłączenia tego.
    Poza tym wystarczy klik i wiadomo jaki skład ma generał. A Ta nowość chyba ma utrudnić robienie bloków...

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja jestem za zostawieniem podglądu z przyczyn praktycznych, mi się on przydaje i jak zawsze taki temat bez ankiety, autor się boi że ludziom się ta zmiana podoba? co do bloków to BB kiedyś pisało że jest to błąd.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    nie wiem ale teraz można blokować w psełdo PvP
    wiec kiedy jest błąd a kiedy można blokować

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    w którejś wersji to wyszło jako błąd(sami to pisali). potem jak chcieli to naprawić po jakimś czasie gracze zaprotestowali i tak już te bloki w zwykłych przygodach zostały jednak to był błąd i pisali wielokrotnie że to gracz decyduje czy z niego korzysta czy nie a jak nie wyjdzie coś to nie ma płaczu do suportu bo oni za to nic nie zwrócą

  7. #17
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale wcześniej jak robiłeś blok i dobrze policzyłeś to wychodziło zawsze.
    A teraz jest problem z wypuszczaniem gienków do bloków, bo "podgląd wojska" utrudnia płynne wysyłanie wojska.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobrze jest.
    pokazywanie jest pomocne. a jak nie umiesz manewrować myszką to nie graj.

    a co do znikania kursora mieczy, a po co ? jesli dobrze najechałeś to sie wyswietla sklad obozu, jak sie wyswietla to trafiłeś w niego. zrobiłem już troche przygod w nowym systemie, nie odczuwam zadnego wydłużenia a już na pewno nie o kilkadziesiat minut.

    może o kilkadziesiat minut sie wydłuża przez Twoje spamowanie na forum, bzdurnymi komentarzami.

    dzisiejsza konserwa poprawiła płynność znacznie więc o to był błąd a nie wymagania. już naprawione.

  9. #19
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Człowieku, nie wiesz o czym mówisz ....
    "Manewrowanie myszką" ??? To ma być ułatwienie, że mam teraz celować w obóz i liczyć na szczęście, że dobrze trafiłem ??
    Jesteś nieświeży i sam piszesz bzdury skoro twierdzisz, że ta zmiana jest na lepsze.
    Ostatnio edytowane przez Picasso_PL ; 03.12.2014 o 19:59

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    dobrze jest.
    pokazywanie jest pomocne. a jak nie umiesz manewrować myszką to nie graj.

    a co do znikania kursora mieczy, a po co ? jesli dobrze najechałeś to sie wyswietla sklad obozu, jak sie wyswietla to trafiłeś w niego. zrobiłem już troche przygod w nowym systemie, nie odczuwam zadnego wydłużenia a już na pewno nie o kilkadziesiat minut.

    może o kilkadziesiat minut sie wydłuża przez Twoje spamowanie na forum, bzdurnymi komentarzami.

    dzisiejsza konserwa poprawiła płynność znacznie więc o to był błąd a nie wymagania. już naprawione.
    Chm o ile nie jest wielkim problemem ominięcie tego błędu na zwykłych przygodach, z blokami gdzie generałowie nie stoją obok siebie. To spróbuj ustawić 4 generałów pod rząd na krawcach i wysłać ich potem błyskawicznie do ataku...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.