Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Poziomy Koloni

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Poziomy Koloni

    Rozgryzł już ktoś na jakiej zasadzie są one przydzielane w poszukiwaniach? Bo ja teraz nie mogę znaleźć innej niż na poziomie 2.
    Może być to czysty przypadek, ale u mnie kolonie na poz. 2 w poszukiwaniach zaczęły się pokazywać po tym jak moja kolonia wygasła, a po zdobyciu koloni na poz. 2 niższej już mi odkrywcy nie proponują.
    Też tak macie?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Zauważyłem że jak zdobyłem wszystkie 6 koloni lvl1, to kolejna już po odbiciu mi była lvl2, przypuszczam że jak zajmiesz wszystkie 6 koloni lvl2, odblokują się te na lvl3. Potrzebuję teraz stracić jeszcze 2 kolonie na 1lvl, ale nikt się jakoś za nie nie zabiera ;/

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Zauważyłem że jak zdobyłem wszystkie 6 koloni lvl1, to kolejna już po odbiciu mi była lvl2, przypuszczam że jak zajmiesz wszystkie 6 koloni lvl2, odblokują się te na lvl3. Potrzebuję teraz stracić jeszcze 2 kolonie na 1lvl, ale nikt się jakoś za nie nie zabiera ;/
    Raczej nie, albo coś zminili podczas konserwy, bo ja miałem 3 razy 6 koloni a dopiero wczoraj odkrywca znalazł mi pierwszą kolonie na poziomie 2

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    To że grzebią w tych koloniach bez przerwy jest pewne, bez powiadamiania o tym graczy. Zasoby z podbitych koloni ciągle mi się zmieniają, podbijam granit, mam rude złota, a na dzień kolejny nagle robię drewno egzo ;/

  5. #5
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlatego ja sobie odpuściłem te kolonie do czasu, aż wszystko będzie już stabilne (chyba, że do tego nigdy nie dojdzie :P)

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem co jest bardziej stabilne w tym momencie, samowolka generałów na przygodach mimo wszystko bardziej mnie odraża

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.