Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: PVP - Ekspedycja szkoleniowa

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Jak mi wyskoczyło zadanie o bloku, to już nie miałem gdzie go postawić. Został sam boss. Obóz nr 3 wg tego poradnika nigdy nie istniał :-). Czyli mamy różne ekspedycje szkoleniowe :-)

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Pewnie sie niedlugo zaczna powtarzac;p

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lech-ita Zobacz posta
    Jak mi wyskoczyło zadanie o bloku, to już nie miałem gdzie go postawić. Został sam boss. Obóz nr 3 wg tego poradnika nigdy nie istniał :-). Czyli mamy różne ekspedycje szkoleniowe :-)
    tak, są rózne

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    szkoda na to czasu

  5. #15
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kasiuchnak Zobacz posta
    Jesli Boss ma wlasciwosci piechoty czemu wysylamy na niego piechote a nie lucznikow ktorzy maja premie do ataku na piechote?
    Słuszna uwaga. Ja na obóz z Maryną wysłałem obstawę w postaci 44 łuczników (tylu mi zostało z poprzednich ataków) + piechota do uzupełnienia składu. I piechota nie miała co robić bo łucznicy dali radę wszystkim jednostkom w obozie Maryny i nawet paru jeszcze zostało.

    A zadania z blokiem też nie zrobiłem bo jak się pokazało, to już nie było czego blokować. Ktoś tu chyba za bardzo przykombinował przy tworzeniu różnych mapek ekspedycji szkoleniowej.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 02.12.2014 o 14:12

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rzeczywiście, to pokazywanie ilości woja jak i samo przydzielanie woja jest zrobione do kitu, i przeszkadza trzeba uważać przy bloku gdzie najeżdżamy myszą by nie tracić czasu na "odklikiwanie", tragednia

  7. #17
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przydzielanie woja jest dobrze rozwiązane. Wreszcie nie trzeba bawić się suwakiem tylko wpisujemy wymaganą ilość i już. A podgląd składów bym wyłączył w trybie ataku. Jak chcę sobie pooglądać co, gdzie i ile, robię to przed atakiem a nie w trakcie.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    83
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,

    Jareek27 - pzdr

    Lech-ita - wygląda na to że tak, odpaliłem trzy kolejne szkoleniowe, tylko żeby zobaczyć mapę i faktycznie miałem dwie różne, można zrobić drugą wersję ale czy z racji "szalonego" zainteresowania pvp, nie będzie to sztuka dla sztuki ?

    Kasiuchnak - atak na Maryne to był test w boju, ponieważ strata 5 szt. Piechoty szturmowej była jak najbardziej do zaakceptowania, tak zostało

    Zwolk - możesz mi podać jakie miałeś straty w tych 44 łucznikach? Nie wiem czy jest sens korygować skład, koszt wytworzenia łuku szturmowego jest lekko droższy niż piki
    Może ten skład jest jednak najlepszą opcją?

    pozdrawiam,

  9. #19
    Początkujący Osadnik Awatar frater_Nico
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Podane ilości wojska są z kosmosu.
    na obóz 1. wystarczy wysłać 25 Łs
    obóz 2. można zablokować używając 5 Cp
    obóz 3. można spokojnie ominąć jak nadmienił Vpersie
    na obóz 4. wysyłamy 29 Ks + 37Łs

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Tatulo Zobacz posta
    Zwolk - możesz mi podać jakie miałeś straty w tych 44 łucznikach? Nie wiem czy jest sens korygować skład, koszt wytworzenia łuku szturmowego jest lekko droższy niż piki
    Może ten skład jest jednak najlepszą opcją?

    pozdrawiam,
    faktycznie, może warto słaś piechotę, bo piki są takie tanie! Dzięki za idee

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.