Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Czy Administracja wypowie się w sprawie ogromnych problemów z grą?

  1. #1
    kamakama12

    Czy Administracja wypowie się w sprawie ogromnych problemów z grą?

    Czy to naprawicie czy mam dać sobie spokój z grą? Właśnie 3 raz robię relog bo mam ciemny ekran po wyburzeniu wyeksploatowanych kopalni
    Nie mam super komputera i do wczoraj jakoś to chodziło ale to co się dzieje teraz to jakieś nieporozumienie
    Bardzo proszę o odpowiedź czy zostanie to naprawione czy nie.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wątpię żeby ktokolwiek zajął oficjalne stanowisko w tej sprawie.
    Oznaczało by to, ze coś przy wdrożeniu nowej wersji gry poszło nie tak, na to nie ma co liczyć.
    Pewnie wszystkim, którym gra laguje, w tym i mi, zostanie przesłany mail, że mamy dwa tygodnie na dostosowanie się do nowych realiów a potem dostaniemy bany.
    To najbardziej racjonalny sposób rozwiązania problemów z grą
    Pozdrawiam czilałt

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie działa bez zarzutów na 2 kompach
    "Everybody lies"

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale czego się spodziewasz, dali darmowe przestawianie budynków i ludzie robią reorganizacje, nikt nie będzie kupował na taka okazję dodatkowych serwerów. Radzę też czyszczenie ciastek jeżeli jeszcze tego nie robiłeś po konserwie, ja czyściłam i u mnie żadne błędy nie wyskakują.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    W dupie mam przenoszenie budynków za free i pewnie dostanę bana za to co piszę. Bo spieprzyli grę. I chyba nie bardzo się tym przejmują.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    Ach te aktualizacje! Zawsze jakaś niespodzianka. Miałem węgiel na małym minusie, a teraz mam minus 7576/12h...

  7. #7
    kamakama12
    Cytat Zamieszczone przez Chilout05 Zobacz posta
    Wątpię żeby ktokolwiek zajął oficjalne stanowisko w tej sprawie.
    Oznaczało by to, ze coś przy wdrożeniu nowej wersji gry poszło nie tak, na to nie ma co liczyć.
    Pewnie wszystkim, którym gra laguje, w tym i mi, zostanie przesłany mail, że mamy dwa tygodnie na dostosowanie się do nowych realiów a potem dostaniemy bany.
    To najbardziej racjonalny sposób rozwiązania problemów z grą
    Pozdrawiam czilałt
    Jak mam dostosować się do nowych realiów? Przecież nie kupię nowego komputera :-/ Szkoda, że tak to im wyszło.

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Arkady_1 Zobacz posta
    Ach te aktualizacje! Zawsze jakaś niespodzianka. Miałem węgiel na małym minusie, a teraz mam minus 7576/12h...
    Jeny ludzie informacje ze strony głównej. Przecież pisali że jest promocja i przez 2 tygodnie broń produkuje si 2x szybciej. Niedługo sytuacja powróci do dawnego stanu.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właśnie Misiorww piszę, że jemu działa sprawnie na dwóch kompach to znaczy, że wszystkim działa
    A nam, którym laguje tylko się wydaje, że laguje bo przecież działa pozatym za darmo jest przenoszenie budynków i już za dwa tygodnie wszystko wróci do normy, fajnie fajnie. Trochę tylko temat co niektórzy pomylili, bo to nie miejsce na pisanie, że działa albo argumentowanie dlaczego niedziała normalnie gra. To pytanie do BB co się dzieje oficjalnie, czy w ogóle ktoś nad tym pracuje i jeśli tak to kiedy będa tego efekty
    Wujkom i ciociom dobra rada dziękujemy

  10. #10
    kamakama12
    Nadal czekamy na informację czy tak jak jest już będzie zawsze czy spróbują naprawić

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.