Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Przypadkowe usunięcie kolonii

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przypadkowe usunięcie kolonii

    Witam, otóż dzisiaj rano usunąłem swoją kolonie całkiem przypadkowo, po kliknięciu na przejeta kolonie pojawiaja sie waskie paski "szczegoly" i opuszczenie" ja kliknalem ten drugi a co mnie zdziwilo, ten przycisk nie posiada zabezpieczenia, czyli zapytania "czy na pewno" Jestem zły i wsciekly i teraz nie dbam juz o polskie znaki. Tak bardzo czekalem na nowa wersje z ktorej jestem (bylem?) zadowolony, siedzienie juz od rana, gromadzenie zelaza i wegla, tyle surowca cennego na to stracilem, caly dzien wojo produkowalem plus bron, na podbicie kolonii, bardzo duzo stracilem a zwlaszcza czasu, a teraz wszystko to peklo jak banka mydlana, dlatego, ze opuszczenie kolonii nie ma zapytania czy napewno. Wam tez moze to sie zdarzyc, ale lepiej nie. Piszę z prośbą o przywrocenie mojej kolonii na ktora bardzo ciezko pracowalem. Byla to kolonia z +55 rudy zlota /6h.

  2. #2
    Babelek
    Nikt Ci tej koloni nie odda, musisz zdobyc nowa. Ta gra jest nastawiona na Twoje straty a zyski ida do innej kieszeni.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Napisz do suportu. Pewnie jak kolega wyżej napisal, koloni nie odzyskasz, ale im coś zasugerujesz, żebyś ani Ty ani inni gracze nie popełnili błędu, nie poddawaj się ta gra uczy cierpliwości, a to i w życiu jest potrzebne

  4. #4
    Babelek
    Ta gra uczy glupoty i badziewia, tu sa wymyslane takie bzdety ze tylko glowa boli.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na co dzień Babolek też tak narzekasz?
    zastanawiam się tylko czy to geny czy wychowanie...

  6. #6
    Babelek
    A ja Ci opowiadam {sranie w banie} temat zamykam

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.