Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Kolonie - dobro serwera

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na poczżtku myślałem że wątek to ponury żart... a tu poważna dyskusja
    Szacun za pomysł i za niezbombardowanie tego od początku przez innych!

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    tak jak obcy mowi - to bujanie w oblokach jest ;p

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    Nie no nie żartujcie Nie po to tyle czasu czekaliśmy na pvp, żeby teraz z tego nie korzystać. Kolonie są tylko na tydzień??

  4. #14
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Althair Zobacz posta
    Bo utrudnisz komuś życie i też z tego nic nie będziesz miał. Cała różnica.
    widzę, że użyłeś argumentu, który do mnie przemawia jak gadka polityków
    a wolałbym, żebyś napisał jakie będę miał z tego korzyści, a nie osoby które mnie maja atakować
    Ostatnio edytowane przez RinMe ; 28.11.2014 o 11:18

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    widzę, że użyłeś argumentu, który do mnie przemawia jak gadka polityków
    a wolałbym, żebyś napisał jakie będę miał z tego korzyści, a nie osoby które mnie maja atakować
    To kawa na lawe... ze Tobie tez nikt przez x dni nie zabierze kolonii, ktora ciezkim trudem zdobyles?...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Chyba z założenia na koloniach nikt nie będzie miał jakichkolwiek korzyści. Pogódź się z tym. Jedyne co można zrobić to tylko uprzykrzyć życie innym. Z tego ostatniego chyba można zrezygnować ... tak zwyczajnie po ludzku.

  7. #17
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Althair to może niech Putin też da ogłoszenie, żeby nikt nie stawiał oporu jak będzie podbijał Europe. Po co mamy mu uprzykrzać życie ... tak zwyczajnie po ludzku niech rozpęta wojnę a my będziemy się przyglądać.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    naprawde nie czaje punktu widzenia althair-a... ktos zdobedzie sobie kolonie - poniesie straty poniewaz musial pokonac stacjonujacych tam bandytow, a nastepnie ma nie robic tam obrony i ja ot tak oddac za darmo? to w ogole nie ma sensu... juz lepsza opcja jest poprostu nie wybieranie atakow na kolonie juz zajetych...

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    miejsce naiwnych dzieci jest przed telewizorem, niech sobie oglądają bajki i myślą że dobro zawsze zwycięży...
    to co nam zaoferowano jako dawno oczekiwane pvp jest kpiną, kolejną bezczelną próbą wydojenia jeszcze większej realnej kasy...

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Dobra ...bądźmy zawzięci...

    Po prostu jako całość byśmy zyskali nie utrudniając sobie na wzajem życia. Przecież wiadomo, że stracisz kolonie. Ale jak ją stracisz, to równie dobrze możesz ją odzyskać równie małymi stratami), a tak nakręcasz tylko bezsensownie poziom trudności... a zyski z koloni te same.

    Odnośnie nie wysyłania grubasów po zajęte kolonie. Owszem, można tak robić, ale nie będą wtedy rozwijane kolonie.

    Dalej - czarne owce (tj. "cfaniaczki"). Owszem to może rozwalić całą zabawę.
    Odnośnie egoistów - jeden taki jest właśnie na kremlu i zobacz jaką rozpierduchę robi. DO niego raczej porównuj się a nie do bycia atakowanym, bo to Ty atakujesz i "putinujesz" życie innym

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.