Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Wątek: Jeden wielki muł !

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    KOMUNIKATOR MANAGEROWY BB_cośtam : ZGŁASZASZ TO DO CENTRALI , bo walić bany na globalu to potrafisz .

  2. #22
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Chcieliscie generowania losowych map i obozow to macie ich konsekwencje...

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    chodzi bardzo wolno to nie sprawa naszego sprzetu.niech chlopaki dzialaja

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Chcieliscie generowania losowych map i obozow to macie ich konsekwencje...

    Oj tornados Ty się chyba nie zmienisz nigdy. A sytuacja jest taka, zmiany wprowadzone, ok niech sobie będą chociaż są kompletnie w większości nieudane .
    Tylko dlaczego za tym nie poszło przygotowanie od strony technicznej, nie da się po prostu grać, a w związku z tym że nie jestem masochistą, to oprócz logowania i gildyjnego ( jak przygoda to za klej) nie robię nic .
    A przed nami ewent, to chyba gra już stanie całkiem , i co Pan na to to Panie CM ....się znowu wygłupiłem, przeciez nie ma potwierdzonych informacji

  5. #25
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jemen2 Zobacz posta
    Oj tornados Ty się chyba nie zmienisz nigdy.
    Bo ja do gry podchodze na luzie

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zawsze mozna napisać do supportu
    Poza tym oficjalnie nikt się nie wypowiadał ze strony BB a to znaczy, że problemu nie ma, zresztą chyba go nigdy nie było, tylko tak sobie narzekamy, w końcu gracze to taki własnie Klient tylko narzeka i narzeka

    Ci którym laguje mają 3 opcje do wyboru:
    - nowa wersja gry i jej nowa prędkość KAWOWA - to znaczy klikasz gwiazdę idziesz wstawić wode na kawę, wracasz klikasz odkrywcę, idziesz zalać kawę, wybierasz poszukiwania i idziesz posłodzić zaparzoną kawkę ale fajnie bierzesz pierwszego łyka kawki a Twój odkrywca własnie rusza na poszukiwania. Jeżeli masz odrobinę szczęścia to podczas jednej kawki wyślesz dwóch odkrywców na poszukiwania i załaduje CI się handel jesli jestes mega farciarzem może nawet uda Ci się posłać geologa na poszukiwania rudy miedzi
    - czekać na oficjalny komunikat ze strony dewelopera gry, przecież oni tam ciężko pracują, znają problem i już prawie go rozwiązali,
    - mieć to wszystko gdzieś idą święta poza tym masz szeroki wachlarz gier przeglądarkowych, pod kątem technicznym niezoawodnych, czy jest sens tracić nerwy na coś co ma być rozrywką?

    Wybór należy do Was
    pozdro czilałt

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rano działa jeszcze jak cie mogę teraz loguje sie pasek od 30min, maskara jakaś

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Ja się loguję od około 90 min. Zmiany przeglądarki, czyszczenie pamięci i te wszystkie czary mary co zwykle radzą. Oczywiście nie działa. No cóż kolejny raz się udało zepsuć grę. pomijam wczorajsze walki generałów po 2-3 minuty, kilkukrotne atakowanie tego samego obozu, chodzenie generała to do atakowanego obozu to z powrotem> Aż się na to wszystko eventu świątecznego nie mogę doczekać. Wtedy to dopiero będzie chodzić.....

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    na jaki ciul byly te testy obciażeniowe? jak to wszysto muli az chce sie z wszystkim skończyć juz mam brak cierpliwoscie zeby głupie ulepszanie budynkow tyle trwalo

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowy Świat
    gra potwornie muli, także teraz, po północy, kiedy nie ma tylu ludzi... wniosek jeden - problem nie wynika z obciążenia zbyt wielką liczbą graczy

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.