Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: Jeden wielki muł !

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    f

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    hmmm mam kompa na którym odpaliłem fifę 15 na maxymalnych możliwościach i było 49 fps.... a tu ładuję się 10 min i pasek do połowy nie doszedł!!!!! Za to z telefonu po 10 sek.... Dziwne troszkę :P

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehe potwierdzam gram prawie trzy lata i takiego babola jeszcze nie było )
    to jest dno 3 laptopy jeden stacjonarny kilka kombinacji z ustawieniami nic zero idzie na dno.Nie mogę PW odczytać kop. miedzi lev. up zanim załapie 3 minuty co to niby jest ??

    poproszę o oficjalne wymagania co do tego gniota ;/

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Z mojej strony to wygląda jakby problem były jakieś animacje na oknach dialogowych. Przyciski i ikony zmieniają położenie ale nie dzieje się to płynnie. Czasami wręcz zawiesza się i nie można zobaczyć części lub całości zawartości okna. Bardzo długo trwa teraz ich używanie. Przykładowo zburzenie wyczerpanej kopalni zajmuje mi kilkanaście do kilkudziesięciu sekund z powodu zaacinającego się okna potwierdzenia. Szkoda, że nie ma opcji w ustawieniach pozwalającej ograniczyć animacje w grze.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Chilout05 Zobacz posta
    Wzroosły znacznie wymagania sprzętowe.
    Obecnie minimum to procesor I5 2 rdzenie powyżej 2,5GHz conajmniej 2GB Ramu.
    Jak Wam muli sprawdzcie zużycie procka ja mam 99% non stop do wczoraj max 65%.
    SMutny koniec TSO dla ludzi ze słabszym sprzetem.
    Żegnajcie
    A gdzie oficjalnie te wymagania sa podane?

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Potwierdzam. Od wczoraj nie da się grać, tak muli! Może ktoś by się tym zainteresował w końcu!Wszystkie okna otwierają się bardzo wolno, to jest już męczące po prostu!

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Po prostu to to nie jest męczące
    Po prostu macie przestać grać, serwer będzie mniej obciążonyi te 75% graczy, którzy zostaną po ekspodusie tych, którzy już grać w to nie mogą, bo na takich płynnościach animacji grać się nie da,będą grać sobie płynnie Koszta obsługi w BB spadną przychody z klejnotów wzrosną.
    Tak się robi biznes Panie i Panowie, sad but true

  8. #18
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chilout05 Zobacz posta
    Po prostu to to nie jest męczące
    ... serwer będzie mniej obciążonyi te 75% graczy, którzy zostaną po ekspodusie tych, którzy już grać w to nie mogą, bo na takich płynnościach animacji grać się nie da,będą grać sobie płynnie...
    jesteś pewny że to serwer BB jest winny ?
    bo ja myślę że to wina kodu jakie nasze "maszyny" muszą go "analizować"
    i nic lepszego nie będzie nawet jak zostanie 2 graczy...

  9. #19
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Polkjmn Zobacz posta
    hmmm mam kompa na którym odpaliłem fifę 15 na maxymalnych możliwościach i było 49 fps.... a tu ładuję się 10 min i pasek do połowy nie doszedł!!!!! Za to z telefonu po 10 sek.... Dziwne troszkę :P
    Potwierdzam...na kompie nie tylko na przestawianie budynków trzeba czekać minutę...lub dłużej...na wszystko trzeba czekać. A na smartfonie z Puffinem wszystko płynnie. Szkoda tylko że nawigacja na Puffinie kulawa.

  10. #20
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja mam starego kompa AMD Athlon 3200+ 2 GHz (jeden rdzeń) 2 GB RAM, Radeon HD 4650, Kubuntu Linux, Opera 12.16, flash 11.2 (dla Linuksa już nowych wersji nie wydają paskudniki). Gra owsem muli, jest gorzej niż przed konserwą, ale odrobina cierpliwości wystarczy. Ja nie zauważyłem by w jakiś sposób wzrosło zużycie procka czy ramu. Wyraźnie widać że gra pewne elementy wczytuje wyraźnie później i stąd np przebicia z poprzednich zakładek w gwieździe, magazynach, oraz puste okna. Czasem jest lepiej czasem gorzej, ale jakoś da się grać.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.