Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: Jeden wielki muł !

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od czwartku czyli od wprowadzenia zmian nie da się grać. Muli, lagi wszędzie. Przychodza odkrywcy i geolodzy - najpierw ich słyszę, ale nie widzę. Zaglądam do gwiazdy - nie ma, wszyscy na poszukiwaniach. Zaglądam po paru sekundach - coś się pojawia. Dopiero można wysłać. Trwa to długo, o wiele dłużej niż wcześniej.
    Otwieram magazyn prowiantu żeby nastawić produkcję - widzę ciemność. Zamykam ponownie otwieram - powoli coś się ładuje. To samo z koszarami, każdym magazynem, władyką, generałami - trzeba otworzyć, zamknąć, odczekac i znowu otworzyć. Minimum to 10 sek na każdym. Jak tak by policzyć to ze 2h dziennie więcej schodzi żeby to wszystko obrobić ale moja cierpliwość jest ograniczona. I nie będe dodawać, że wcześniej tak nie było. A nie było ...
    Dzisiaj coś mnie podkusiło zrobić przygodę - DMK. Był wcześniej i nadal istnieje błąd w Okradać - przynajmniej u mnie. Jak ubija się pierwszego przywódcę (przynajmniejwg Poznańczyka) to major jakimś cudem po ataku się rzekomo teleportuje i jest z poworotem w swoim garnizonie. Niemożliwe, więc nauczyłam się ignorować. A dzisiaj w DMK okazało się, że generałowie mogą atakować ten sam obóz po kilka razy, w tym samym czasie chodzić po mapie, być w drodze do obozu wroga i jednoczesnie wracać do garnizonu. Koniki sobie chodzą w te i we wte, nie wiadomo już który, czyj i dokąd zmierza. Generałowie lądują i nie lądują, rozbijają wirtualne obozy, nawet są wirtualnie w garnizonie i można im wojsko przydzielić. Tylko klepsydra się kręci i kręci. Ale kręci się w nieskończoność nawet jak sa naprawdę w garnizonie. Jak się uda wypuścić gienka to idzie, zawraca, znowu wraca. Atakuje i jest po ataku, bije i jednoczesnie zaczyna walkę, i wygrywa zaczynając i wszystkie inne możliwości. Tak to tylko BB potrafi wymyśłić.
    Efekt jest taki, że przygodę robiłam tak ze 2-3x dłużej bo trzeba było wchodzić do przygody, wysłać, wrócić, zobaczyć, ze to raczej niemożliwe, wyjść i tak w kółko. Naprawdę, odechciewa się grać.
    Nie wiem czy to tak tylko w krawcach namieszali - bo się zachciało pokombinować przy "niektórych" jednostkach, czy w innych też.
    Dla mnie gra od paru dni stoi, wisi albo wariuje.
    Nawet już m się nie chce pisać do supportu bo oni i tak oleją.

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Margherita jutro konserwacja i podobno bedzie lepiej [ironia]

  3. #53
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Chilout05
    to nie wina sprzetu.... Win7 bit 64 procek I-3-2350M, RAM 4GB i również działa płynnie
    (sporadyczne lagi na przygodach - to sie da przezyc -normalka po solidniejszej konserwie )
    Logowanie od kilku sec do 3 min a niektórzy przez kilka h nie mogą się zalogować... gwiazda nie wariuje
    Geolodzy i grubasy też chodzą po skarby/złoża, up kopalni również bez problemu
    A co do robienia się broni i wojska w nowych budynkach to potwierdzam - 1 paczka 25szt broni robiła mi się przez 3h podczas gdy wszystko inne działało normalnie.

    Więc odpuść sobie tą wazelinę do BB -to ich wina .... skoro ktoś na lepszym sprzęcie ma problemy to chyba o czymś to świadczy?
    No... a może wszyscy jesteśmy laikami - to nas oświeć

    @Margherita
    namieszali nie tylko w krawcach . mój wetek przeskakuje gienków z tawerny w wyniku czego bloki nie zawsze wychodzą, (bo wetek-cwaniak nie zawsze przeskakuje) i np rozwala jakiś obóz po czym wraca- jest w połowie drogi do garnizonu - znów zawraca i walczy z miejscem gdzie był obóz

    Ale (na szczęście uff..) nie dzieje się to za każdym razem
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 03.12.2014 o 03:39

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam Dzisiaj to samo w Wikingach miałam. Major ominął obóz, który miał go ściągnać i poszedł na przywódcę. Oczywiście tak to tylko wyglądało na mapie. Naprawdę walczył w tym obozie bo w końću raporty dotarły.
    Generalnie - generałowie szaleja i chyba w każdej przygodzie. A po mapie sobie chodza różne koniki i nie wiadomo czyje to.

  5. #55
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wcale nie jest lepiej Obszar serwera uszkodzony !!! Po dzisiejszej "cudownej" krótkiej przerwie technicznej !!!!
    Nie miałam otwartych przygód ani nic .. Koszary i prowiant pracowały tylko... na noc załadowałam i teraz -próbuję się zalogować... i nic !!!!

    " obszar serwera uszkodzony" W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.

    Naprawić mi to !!!!!
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 03.12.2014 o 20:57

  6. #56
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    OK, zrobię to po kolacji.
    A tak na poważnie, tylko support Ci pomoże, tutaj nawet nie ma sensu pisać.

  7. #57
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiem ;/ Ale może ktoś przeczyta... Zastanawiam się czy jestem odosobnionym przypadkiem?
    Napiszę, ale po konserwie .... Skoro podczas jednej konserwy zepsuli, to może podczas drugiej naprawią?
    ( Tak, wiem - nadzieja matką głupich... ).

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Czy ktoś ma problem z ładowaniem gry? Od wczoraj trwa to dobre 20 min po kliknięciu przycisku GRAJ. Net mam w porządku, wszedzie smiga tylko na TSO co ś się dzieje...

  9. #59
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez icaras Zobacz posta
    Czy ktoś ma problem z ładowaniem gry? Od wczoraj trwa to dobre 20 min po kliknięciu przycisku GRAJ. Net mam w porządku, wszedzie smiga tylko na TSO co ś się dzieje...
    Tylko przy 1 logowania po aktualizacji miałam, potem ze 2 razy się jeszcze logowałam i było ok.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.