Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126

Wątek: Pierwsze wrażenia po armagedonie 27 listopada roku Pańskiego 2014 (ochy i achy)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat

    Pierwsze wrażenia po armagedonie 27 listopada roku Pańskiego 2014 (ochy i achy)

    Część z nas widziała zakres zmian na serwerze testowym - jednak oczekiwaliśmy wszyscy chyba z wypiekami na policzkach, co ostatecznie trafi pod strzechę serwerów gry. Na forum powstało wiele wątków, które powodowały pewne obawy odnośnie zakresu i rodzaju zmian.

    A tu proszę, pierwsze wrażenie niezwykle pozytywne - po godzinie 6 rano gra działa!
    Następnie rzut oka na niedokończoną przygodę i obozy generałów ściśnięte na respawnie. Ilość podpisów nad obozami ogranicza radość z wizualizacji ikonami ich składu. Trzeba się przyzwyczaić?
    Wyprowadzenie ataku na obóz boss'a - znacznik znika po skierowaniu na obóz przywódcy w chwili gdy pojawia się ikona opisująca skład jego załogi. Jeszcze kilka prób (jedna-dwie-trzy) i udało się, generał ruszył z kopyta do ataku.
    Po chwili pojawia się komunikat o zakończeniu przygody i zerkam do dropa. Człowiek miał czas przyzwyczaić sie do tej zmiany, a jednak lekki szok na widok 200 bali drewna egzotycznego w pierwszym slocie i 100 koni umożliwiających wyszkolenie 2,5 kawalerzysty + śladowych ilości surowców.



    Na wyspie miła ,,niespodzianka'' w ramach specjalnej oferty (dwu)tygodniowej: przyśpieszenie produkcji uzbrojenia oraz darmowe przenoszenie budynków w wersji lite - jeden budynek na minutę (LOL)... TSO to gra dla cierpliwych
    Sprawdzamy dalej przy porannej kawie...

    Wasze spostrzeżenia? Wstępnie jakie, wyłącznie pozytywne-negatywne już wkrótce-w ogóle? Może tym razem się udało i nie będzie konserwacji-po konserwacji

    BTW. Zegar na forum działa według czasu letniego i śpieszy się o godzinę, chwilowo?
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 27.11.2014 o 09:26

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    88
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo mi się podobają zmiany, wyglądają ładnie.

    Tyle że wyspa nie jest z gumy, po postawieniu nowych budynków nie mam gdzie postawić nowego gienia.
    Na przygodzie puszki giną jak rekruci.
    Wzorst zużycia surowców w produkcji dramatyczny. 174 kilo węgla w minusie po przebudzeniu ranu... 45 kilo żelaza... żarciki.

    Całkowicie niegrywalne. Dziękuję, idę szukać innej rozrywki.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Co jest grane???????????? Skąd nagle tak wzrosło zużycie surowców??????????????? Nie postawiłem, żadnego nowego budynku a zapasy znikają w zastraszającym tempie. Jak to ma tak wyglądać to chyba faktycznie trzeba się przerzucić na coś innego

  4. #4
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Mated Zobacz posta
    Co jest grane???????????? Skąd nagle tak wzrosło zużycie surowców??????????????? Nie postawiłem, żadnego nowego budynku a zapasy znikają w zastraszającym tempie. Jak to ma tak wyglądać to chyba faktycznie trzeba się przerzucić na coś innego
    to tylko tak przez 2 tygodnie a potem wraca do normy

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia
    Coś nie za bardzo chce gra działać. Od 15 minut pasek logowania stoi w miejscu.

  6. #6
    Osadnik Awatar Rafar321
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez wawker Zobacz posta
    Coś nie za bardzo chce gra działać. Od 15 minut pasek logowania stoi w miejscu.
    mialem to samo pomoglo czyszczenie ciastek i odswiezenie strony

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem w stanie przeboleć zmniejszenie granitu w dropie, jestem w stanie przeboleć wyrzucenie broni. Ale szlag mnie normalnie trafia, jak przygoda w której do tej pory nie wypadała saletra, właśnie ją dodali - łupiezcy grobowców. Moim zdaniem trochę się rozpędzili.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rafar321 Zobacz posta
    mialem to samo pomoglo czyszczenie ciastek i odswiezenie strony
    Eh nic nie pomogło może jakieś porty pozmieniali bo w pracy nijak nie mogę się zalogować a w domu rano bez problemu
    Pokombinuje po pracy

  9. #9
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    No to sie posralo , jak tak dalej bedzie to za pare dni zwijam sie . Szkoda tylko znajomych

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    104
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Szybsza produkcja na zasadzie skróconego czasu to porażka.
    Jak mam przestawiać budynki żeby ustawić sobie gospodarkę jak nie wiadomo do końca jak będzie wyglądała produkcja po tych dwóch tygodniach ? Miałem kilka zestawów piec + miecznik na 3 lvlu (ale za dużo ich było i rudy za dużo zużywali) i chciałem zredukować do odpowiedniej liczby na 5 lvlu ale zużycie rudy jest inne niż potem będzie.
    Nie można było wprowadzić wirtualnego bufa x2 żeby z tej samej ilości surowców produkowali 2 razy więcej produktu ?

Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.