Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 126

Wątek: Pierwsze wrażenia po armagedonie 27 listopada roku Pańskiego 2014 (ochy i achy)

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Masz rację, że nie 300, to było celowe wyolbrzymienie żeby podkreślić skalę. Chodzi mi o sam fakt tego, że jednak tak czy siak to będzie trwało ale przyznaję Ci rację - że to pewnie ze względu na to żeby się gra nie blokowała. Moje zdenerwowanie bierze się głównie z braku tych obiecanych wysepek. Powtórzę się kolejny raz - w jakim celu teraz dają to darmowe przenoszenie skoro nie wiadomo kiedy dodadzą nowe terytorium oraz tym bardziej po co skoro za 2 tygodnie gospodarka będzie pracowała inaczej ? To wszystko się zwyczajnie kupy nie trzyma.
    PS. ze swojej strony przepraszam za słownictwo. Nie wiem co mnie naszło żeby się tak rzucać...

  2. #42
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może napisze coś od siebie. Generalnie zmiany mi się podobają. Jest oczywiście sporo narzekania na nowe dropy co w poniektórych przypadkach może być uzasadnione. Wielu przygodom zepsuto drop niemiłosiernie, ale wielu również poprawiono i to dosyć solidnie. Dużym plusem jest nowy interfejs wysyłania wojska na przygody. "PvP" ,które tym pvp de facto nie jest, od początku mało mnie interesowało i na dłuższą metę nie będę się tym bawił, choć oczywiście poświęcę nieco surki żeby sobie podbić jedną dwie kolonie. Opłacalność tego jest oczywiście żadna, ale jeśli ktoś ma na tyle surowca by sobie tego popróbować to niech próbuje. Zawsze jest to jakaś nowość i przerywa nieco stagnację związaną z robieniem cały czas tego samego. Na koniec odniosę się do wylewania żalu na dwutygodniowa bodajże premie na budynkach przetopowych i zbrojeniowych. Tutaj sprawa jest indywidualna bo dla jednego będzie to rozwalenie gospodarki, a dla innego (w tym dla mnie) oszczędność na premiach bo przy posiadaniu 2kk rudy miedzi 1kk rudy żelaza i jeszcze więcej węgla sporo tych premii mogę zaoszczędzić na piecach. To samo się tyczy broni itd..

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    nigdy nie siedzę na forum bo nie potrzebuję ale to co dzisiaj odwalili to masakra....
    Robię bohaterskiego już od 3 godzin i nie mogę sektora G2 skończyć to jest chore i poronione. Na początku myślałem, że może źle blok ustawiłem w G1 i dlatego straciłem ale okazało się, że nie. Postanowiłem spróbować ponownie w G2 i dalej wszystko w piach.
    PANIE BB... jeżeli wprowadzacie coś nowego to dajcie chociaż poradniki do tego a nie dość ze dropy z przygód są guzik warte to jeszcze zmiany ustawień generałów są inne i nie działają jak do tej pory. A ten filmik na stronie głownej jest nic nie warty więc nie ma co się podniecać nadejściem PVP

  4. #44
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez siemka51 Zobacz posta
    nigdy nie siedzę na forum bo nie potrzebuję ale to co dzisiaj odwalili to masakra....
    Robię bohaterskiego już od 3 godzin i nie mogę sektora G2 skończyć to jest chore i poronione. Na początku myślałem, że może źle blok ustawiłem w G1 i dlatego straciłem ale okazało się, że nie. Postanowiłem spróbować ponownie w G2 i dalej wszystko w piach.
    PANIE BB... jeżeli wprowadzacie coś nowego to dajcie chociaż poradniki do tego a nie dość ze dropy z przygód są guzik warte to jeszcze zmiany ustawień generałów są inne i nie działają jak do tej pory. A ten filmik na stronie głownej jest nic nie warty więc nie ma co się podniecać nadejściem PVP
    i dlatego ,że rzadko siedzisz na forum doświadczasz takich kwiatków, przywódcy watah i miśki mają obszarówkę więc daruj sobie bloki kolego lub jeśli masz na tyle weny ustal nowe co moze sie okazac niemożliwe

  5. #45
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Tak, bo zajmie mi to mniej czasu niż napisanie posta z żalami na forum.
    Jakimi q...fa żalami człowieku? Napisałem co mi nie pasuje i tyle.
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Owszem, gdyby zmiany były na stałe. Ale jest to promocja którą możesz w prosty sposób wyłączyć albo z niej skorzystać.
    Trzeba tylko trochę nad tym pomyśleć a z tym jak widzę niektórzy mają problem.
    Brzmisz jak klakier BB...
    Pytanie do Ciebie drogi kolego: czemu to tylko i wyłącznie gracze mają wysilać się intelektualnie? Może i BB by pobudziło synapsy wprowadzając tą swoją "promocyjną produkcję"
    Ostatnio edytowane przez Fasi ; 27.11.2014 o 17:54

  6. #46
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Owszem jest kilka udogodnień ale co z tego jeśli nie można załadować wojska do garnizonu, klepsydra się kręci jak szalona a po minucie czy dwóch garnizon i tak jest pusty i należy go załadować ponownie, po ilu próbach się uda? to samo z odbieraniem poczty w grze, zanika czat rozmów, żeby z przygody wrócić na wyspę też potrzeba anielskiej cierpliwości, no a te dropy to wołają o pomstę do nieba ... jak dla mnie do bani, szkoda że nie ma odpowiedniego krzyżyka by usunąć z księgi zadań te pseudo PvP, takie mam pierwsze wrażenia ...

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    11.01.2014
    Posty
    92
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    produkcja wojska miała być tańsza np. rekrut zamiast 10 mieczy miał kosztować 4 itd
    czy tylko u mnie w tym zakresie się nic nie zmieniło?

  8. #48
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fasi Zobacz posta
    Jakimi q...fa żalami człowieku? Napisałem co mi nie pasuje i tyle.
    Grzecznie i kulturalnie, nie czepiając się imiennie nikogo
    Brzmisz jak klakier BB...
    Pytanie do Ciebie drogi kolego: czemu to tylko i wyłącznie gracze mają wysilać się intelektualnie? Może i BB by pobudziło synapsy wprowadzając tą swoją "promocyjną produkcję"
    Dlatego dla graczy takich jak Ty, nie lubiących wysilać się intelektualnie napisałem w jednym zdaniu co mogą zrobić.
    Gracze którym wysiłek intelektualny nie przeszkadza myślą jak prezent który dało im BB maksymalnie wykorzystać. Tak - prezent, bo dzięki zwiększonej produkcji o 50% opłaca się używać lepsze bufy i zrobić zapasy na przyszłość.
    Rozumiem, że pomysł BB Ci się nie podoba nawet jeśli nie zgadzam się z Twoją motywacją.
    Nie rozumiem tylko dlaczego atakujesz tych którym się podoba i też mają na to swoje argumenty.

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    szkoda ze dropy sa tak marne lepsze byly przed zmiana za strate 800 rekrotow dostalem 600 rudy zelaza co ja za to mam sobie wyprodukowac

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Red, ja bym Ci warna posłał, bo zaczepiasz.....

    Odnośnie zmian ... nie wiem, co mam myśleć i co mam robić, bo mam wrażenie, że ktoś robi ze mnie wariata.
    Po co mi dali 2tyg. 2x szybszej produkcji. Mam dostosować do tego ekonomie? Raczej nie...bo za 2 tygodnie dadzą znienacka coś takiego samego tylko x100 .....bo czemu nie? A może produkcja stali 5x mniejsza, od aktualnej ...bo czemu nie? A może zatrzymają produkcję węgla w ogóle? Przecież mogą.
    Druga sprawa przenoszenie budynków ...super. Tylko po co je przenosić teraz, jak mają dać dodatkowe wyspy, nie wiadomo jaka będzie produkcja mieczników.....miało coś być, że czas produkcji obniżony o 20%....to ma znaczenie, przy regulowaniu gospodarki. Nie wiem, czy to wejdzie czy nie. Mogę wnioskować, że jeżeli teraz jest czas obniżony o 50% od oryginalnego to zmian nie będzie. Ale ......może będzie....w sumie czemu nie?
    Odnośnie systemu walki. jest tak nieprzejrzysty, że rzygać się chce. Jak ustawiać składy na dany obóz? Jakie zmiany wprowadzono dokładnie?

    Teraz docieramy do sedna sprawy. W ogóle nie informuje się nas o zmianach i nie prezentuje się ich w taki sposób, aby można było przewidzieć co i w jaki sposób się zmieni. Zmiany są wprowadzane przypadkowo "ad-hoc". Najgorsze w tym wszystkim jest to, że często są one nieprzemyślane (jak inaczej można określić decyzję o równoczesnej zmianie dropów i zmiany systemu walki). Dodatkowo to nieszczęsne PvP. ja tam nie widzę takich elementów w tej rozgrywce. Dodadkowo za bardzo nie kumający mechaniki tej gry, na pewno zobaczy, że nowości są nieopłacalne, a od analityków (o ile tacy są w BB) można by oczekiwać, że tworząc jakieś narzędzia, będą rozumieli jakie konsekwencje to ze sobą będzie nieść. W przypadku PvP, przy aktualnym "nieokreślonym stanie gry" gracze będą wisieć w pustce i wręcz nie powinni niczego zmieniać w gospodarce, czy robić przygód (dowolnych). Dlaczego? Bo zmiany wprowadzone są ewidentnie błędne i będą musiały być ponownie skorygowane. Teraz doprowadzono do sytuacji, że bardziej się nie opłaca robić przygody jak nic nie robić, tylko się buffować. Czyli .... sami sobie dopiszcie dalszą część, co dalej, bo mi już ręce opadły, bo jak można zaprojektować grę w której najbardziej opłacalną rzeczą jest po prostu jej nie włączać?
    Ostatnio edytowane przez Althair ; 27.11.2014 o 19:01

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.