Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 126

Wątek: Pierwsze wrażenia po armagedonie 27 listopada roku Pańskiego 2014 (ochy i achy)

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    no i nowe składy wojsk trzeba ustalić na zwierzęta

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Uważajcie na blokach bo u mnie ostatni blok na zdradzonym nie wyszedł, 4 gienków (żniwiarz, wetek, doświadczony i major) teleportowało się przed idącego na blokadę z radosnym komunikate o zmianie celu, na szczęście zdążyłem odwołać. Na wymianie dropa puściłem MMA na 4 obóz w ostatniej strefie i gienek spokojnie ominął teleportacją 3 pełne obozy i zaatakował docelowy.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar doradz
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    256
    Serwer
    Złota Góra
    Tak samo się teleportują i zmieniają cele na innych przygodach, po pełnej ignorancji komunikatów i nie odwoływaniu ataków, bloki wyszły normalnie
    Tylko z grafiką coś jest nie tak najwyraźniej

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moje spostrzeżenie jest takie, że mogą sobie w dupę wsadzić te zmiany. Nie dość, że mam k...wa minute czekać na przesunięcie kolejnego budynku (przy pnad trzystu to jest cały dzień w d...), to jeszcze nie ma tych pieprzonych małych wysepek więc na ciul mam cokolwiek przesuwać ? *****i z nas robią, ot co. Nie widze sensu dalszej gry, psia ich mać.

  5. #35
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    to skończ grać a nie się żalisz ;-)
    wielki problem poczekać min by za darmo przesunąć.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    jak narazie wg mnie zabawa w pvp to idealna metoda na szybkie pozbycie sie wojska i surowcow - generalnie nie warto sie w to bawic

  7. #37
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fasi Zobacz posta
    Zwiększenie produkcji fajna sprawa, ale nie kosztem czasu produkcji. Powinni zwiększyć wydajność poprzez większą ilość produkowanych dóbr, a nie skracanie czasu produkcji.
    Za 2 tygodnie "tydzień piekarza" zrobią i RedJul będzie część z nich stopował?
    Tak, bo zajmie mi to mniej czasu niż napisanie posta z żalami na forum.
    Lata mi to generalnie koło d.... bo mam nadwyżki produkcji surowców bazowych więc jak będzie minus na węglu przez tydzień, dwa, trzy to świat się nie zawali.
    Ale skracanie czasów produkcji jest w stanie rozwalić całkiem fajnie zbilansowane gospodarki i tak naprawdę to ciężko cokolwiek planować zarówno w budowie jak i w upowaniu bo nie wiadomo jaką dziesięciolatkę z "promocyjnymi" budynkami nam BB zafunduje.
    Owszem, gdyby zmiany były na stałe. Ale jest to promocja którą możesz w prosty sposób wyłączyć albo z niej skorzystać.
    Trzeba tylko trochę nad tym pomyśleć a z tym jak widzę niektórzy mają problem.

    Tyle w temacie
    Cytat Zamieszczone przez Kriss80 Zobacz posta
    to skończ grać a nie się żalisz ;-)
    wielki problem poczekać min by za darmo przesunąć.
    Bo to panisko, woli zapłacić i czekać 30 sekund niż poczekać minutę ale za darmo.

  8. #38
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chwaliklin Zobacz posta
    Moje spostrzeżenie jest takie, że mogą sobie w dupę wsadzić te zmiany. Nie dość, że mam k...wa minute czekać na przesunięcie kolejnego budynku (przy pnad trzystu to jest cały dzień w d...), to jeszcze nie ma tych pieprzonych małych wysepek więc na ciul mam cokolwiek przesuwać ? *****i z nas robią, ot co. Nie widze sensu dalszej gry, psia ich mać.
    Gościu uspokój się.
    Podejrzewam że opóźnienie zrobili żeby wyspy się nie blokowały, co miało miejsce gdy wprowadzono przenoszenie budynków i przenosiło się jeden za drugim. Gdybyś sobie zablokował wyspę to dopiero byś lamentował.

    Trochę nie rozumiem, raz piszesz że masz 300 budynków do przeniesienia (nie wiem, wcześniej stawiałeś je po pijaku? że tyle powinno zmienić lokalizację?), a potem piszesz że nie masz co przenosić bo nie ma dodatkowych wysp. No to się zdecyduj. Jeżeli jednak masz przenosić to masz 2 tygodnie na dokonanie przemeblowań, to już wyjdzie jedynie 22 dziennie- te pół godzinki dziennie Cię nie zbawi.

    Oczywiście szkoda że nie ma dodatkowych wysp, bo wtedy można by zrobić sobie sporą rewolucję, ale i tak fajna sprawa z tą promocją bo można sobie darmowo przemeblować wyspę i poprawić niektóre ustawienia, chociażby po to żeby łatwiej dawało się buffy, czy uporządkowało wyspę.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2013
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Bo to panisko, woli zapłacić i czekać 30 sekund niż poczekać minutę ale za darmo. " ? Co to niby miało znaczyć? Co ma piernik do wiatraka? Wiesz ile będzie trwało przesuwanie ponad trzystu budynków i do tego nie wiadomo w jakim celu bo część budynków pracuje przez te właśnie dwa tygodnie darmowego przesuwania inaczej niż będzie pracowało za te dwa tygodnie? Myślisz, że każdy ma cały dzień (i co dzień) na grę ? Skoro ja jetem panisko to kim Ty jesteś skoro masz tyle czasu na takie głupoty i do tego gadasz głupoty? Minuta przy jednym a 5 godzin przy wszystkich (oczywiście w cudzysłowiu) a przecież wiadomo, że żeby przesunąć trzeba najpierw...odsunąć no i nie jest wcale tak, że uda się wszystko idealnie za pierwszym razem. Następnym razem pomyśl zanim coś palniesz.

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Wiesz ile będzie trwało przesuwanie ponad trzystu budynków i do tego nie wiadomo w jakim celu
    No właśnie. Jak się nie wie co po się przesuwa, to po co przesuwać? Bo darmowe przesuwanie rzucili i "trzeba wykorzystać, bo się zmarnuje"? You made my day.

    Minuta przy jednym a 5 godzin przy wszystkich
    Ktoś ci każe przesuwać wszystkie? Czy może masz taki kaprys i sam sobie to zrobiłeś, i teraz płaczesz?

Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.