Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pomoc dla nowicjuszy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    pomoc dla nowicjuszy

    Witam serdecznie
    od kilku dni gramy w The Settlers online, niestety nie potrafimy dodac nowych sasiadow, ani znalesc siebie nawzajem, zeby miec siebie jako sasiadow, co za tym idzie , nie potrafimy wykonac zadania- odwiedz sasiada, pomoz sasiadowi itd. Nawet osoby przez nas zaproszone do gry nie pojawiaja sie jako sasiedzi I jeszcze jedno pytanko, czy moze gracz polski grac z graczem z innego kraju? Dla Was to pewnie smieszne pytania a dla nas powazny problem, wiec za kazda pomoc bede wdzieczna

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Prawdopodobnie musisz dodać kogoś do swoich znajomych, zacytuj dokładnie treść zadania. Natomiast jeśli gracz z zagranicy założy konto na Twoim serwerze, to będziesz mógł z nim grać . Ale zapewne chodzi Tobie o granie z graczami z innych serwerów. Jest to niemożliwe.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wlasnie o to chodzi ze nie potrafie dodac do znajomych moich znajomych ktorzy tez graja, ale dopiero kilka dni, moge dodac do znajomych tylko obcych mi graczy

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Podstawowe pytanie - czy Twoi znajomi mają konta na tym samym serwerze (Dolina Odkrywców), co Ty? Jeżeli nie, to nie ma możliwości dodania do znajomych graczy z innych serwerów.
    Ostatnio edytowane przez Migotka79 ; 20.11.2014 o 22:23 Powód: literówka

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hmmm a jak to sprawdzic? ja dopiero teraz na forum widze ze wy wszyscy z innych serwerow jestescie

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    W grze trzeba spojrzeć w zakładkę przeglądarki, tam się się wyświetla nazwa serwera, albo popytać na kanale pomocy o serwer

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    no niestety sa inne serwery, chociaz zaczelismy gre w tym samym dniu, mozna to jakos zmienic? chcialam zaczac gre od nowa, ale tez nie wiem jak, czy w ogole mozna?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisz do suportu o kasacje konta,kolega lub koleżanka niech zaprosi do gry(nie wiem jak teraz z dostępem do serwerów).To chyba wszystko,morze ktoś coś więcej w temacie?
    Ostatnio edytowane przez wredniejszy ; 20.11.2014 o 23:42 Powód: a tak se bo co ?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wielkie dzieki Wszystkim za pomoc, mam nadzieje, ze uda mi sie rozwiazac problem

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak ty zaprosisz kogoś na swój serwer, albo ktos zaprosi ciebie to zdaje sie mimo braku miejsc naserwerze do rejestracji i tak ci pozwoli sie zarejestrowa ć. Zaproszenie trzeba wysłać z gry (taka koperta zdaje się)

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.