Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł z kuferkiem?

Głosujących
95. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    71 74.74%
  • Nie

    20 21.05%
  • Obojętnie

    4 4.21%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Kuferek za dropa

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Kiedys wira i łupieżców się robiło, obecnie sie nie opłaci.

  2. #22
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ja zresztą nie proponuję tego rozwiązania, piszę tylko jak można w prosty sposób zabić handel dropami.
    ja natomiast proponuje skupic sie na problemach, handel dropami problemem nie jest poza tym zginie w sposob naturalny jesli przydzial nagrod bedzie proporcjonalny do wkladu bo nie bedzie koniecznosci zapraszania innych ludzi.

    A co do rozgrywki wieloosobowej, to najprosciej jest pomyslec nad zrobieniem czegos co bedzie faktycznie wspolprace promowac, zamiast ja wymuszac tam gdzie jest zbedna. W MMORPG jakos w endgame biegasz w mieszanych teamach pomimo tego, ze zbierac kwiatki i robic proste questy mozesz solo i nikogo jakos to nie boli.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    pomysl do kitu, i tak te przygody atrakcyjne sa robione, zarczej nalezaloby zeby byly lepsze dropy w kooperacyunych i tych rzadziej robionych np wiktora lub dzieci sawanny
    widze ze wiele komentarzy wzielo się z niezrozumienia tematu. obecny system by pozostal czyli otwierasz sobie byka i robisz w 3 osoby wspólnie, lub wymieniasz z kims, lub sprzedajesz dropy i robisz sam. doszla by tylko możliwość ze jeśli nikogo nie zaprosisz to masz większy drop. co w tym zlego ?

  4. #24
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    twoja propozycja, spowoduje, że każdy sam będzie robił przygody. wymiany czy handel upadły by.
    "Everybody lies"

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    twoja propozycja, spowoduje, że każdy sam będzie robił przygody. wymiany czy handel upadły by.
    Osoby z premium tak ale bez premium nie, dalej będą sprzedawac. Wystarczyłoby dodać opckję zaproś siebie 2x np w byku i 3 dropy

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Kooperacyjne były świetnym pomyslem na początku, bardzo zachecaly graczy do wspolpracy intetgracji, az przyszedł ktoś kto postanowil zmienic dropy i na obecna chwile kooperwcyjne nie oferuja nic w zamian za spore straty wojska. Ogolnie mam wrażenie ze tam gdzies siedzi jakas madra glowa ktora mysli jakby nam dokopac i nie tylko w kwesti dropow, ale ogolnie...kazdy kto gra dluzej widzi zmiany zachadzace w tej grze (nie mam na mysli usprawnien) w roznych jej aspektach..

    Sam pomysł mi sie nie podoba, bo faktycznie po co sie dzieliec skoro można zgarnac 3 dropy robiac samemu.. co w sumie jest i teraz ..robiszk krawca sam masz 2 miejsca i się wymieniasz

  7. #27
    konkur4
    Kooperacyjne powinny być jedynymi przygodami w zadaniach gildii. Przynajmniej dla mnie takie rozwiązanie ma sens. Jest przygoda - robimy wspólnie gildią, żeby monety z zadania złapać. Teraz prawie nikt ich nie robi, bo zepsuli dropy. Podobnie zresztą jak w przygodach 1-osobowch.

  8. #28
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Kooperacyjne były świetnym pomyslem na początku
    Kooperacyjne byly poronione od poczatku bo byly banalnie latwe a i tak nie pozwalaly nawet dobrze rozbudowanemu graczowi skonczyc czegos co mogl skonczyc sam. W zasadzie to karaly graczy ktorzy zdecydowali sie w nich uczestniczyc koniecznoscia czekania az inni zrobia swoja czesc, w skrajnych przypadkach dodajac do tego zablokowanie slotu zaproszen na blizej nieokreslony czas jesli ktos postanowil przytrollowac i swojej czesci nie zrobic.

    To jest jeden z bardziej idiotycznych pomyslow BB w historii gry.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #29
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bez sensu. Przygody i tak zazwyczaj robi się samemu tak wiec idea wymiany dropa odeszłaby do lamusa.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Kooperacyjne byly poronione od poczatku bo byly banalnie latwe a i tak nie pozwalaly nawet dobrze rozbudowanemu graczowi skonczyc czegos co mogl skonczyc sam. W zasadzie to karaly graczy ktorzy zdecydowali sie w nich uczestniczyc koniecznoscia czekania az inni zrobia swoja czesc, w skrajnych przypadkach dodajac do tego zablokowanie slotu zaproszen na blizej nieokreslony czas jesli ktos postanowil przytrollowac i swojej czesci nie zrobic.

    To jest jeden z bardziej idiotycznych pomyslow BB w historii gry.
    Może na Twoim serwerze tak to wygladalo z mojego pkt widzenia to byly jedyne przygody integracyjne i chetnych naprawe nie brakowało...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.