Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Rozkład Lotów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat

    Rozkład Lotów

    Ideałem byłoby dla mnie nie sprzedawanie, a wymiana lotów gdy robię przygodę. Jednak nie jest łatwo wymienić szybko 2 loty, zwłaszcza w przygodach, które nie są robione często lub są czaso- i kosztochłonne.

    Przydałaby się wg mnie taka tablica, czy to w formie apki lub strony zrobionej przez graczy, czy poprzez dodanie przez BB nowej funkcjonalności do gry
    Wchodzi się w odpowiednią zakładkę i wystawia się loty np. w takiej formie:

    nazwa przygody- lot 1 -lot 2-przewidywany czas zakończenia swojej przygody-preferowany czas zakończenia przygody przez wymieniającego lota 1-preferowany czas zakończenia przygoda przez wymieniającego lota nr - ewentualne uwagi dotyczące na co chcę wymienić(jeśli nie na tę samą przygodę)

    Chcący wymienić przygodę rezerwują sobie lot, a potem na szepcie dogadują się co do szczegółów.

    Wydaje mi się, że taka opcja byłaby przydatna przy przygodach rzadkich, epickich i krawcach.


    Np. chcę zrobić sprytnego i wiem, że zajmie mi to 2 dni. Daje takie ogłoszenie na tablicy, że za 2 dni będę miała do wymiany 2 loty i szukam 2 do wymiany w podobnym czasie zakończenia przygody u innych. w uwagach dodaje np, że może być wymiana na innego krawca.
    Zgłasza się osoba nr 1 (na tablicy można wstawić ptaszka, że 1 lot z wymianą już jest ustalony,a potem osoba nr 2. po dogadaniu szczegółów, wystawiający usuwa ofkę.

    Dodam, że nie jestem informatykiem i nie mam zielonego pojęcia czy dałoby się coś takiego stworzyć.
    Ostatnio edytowane przez anbiko ; 19.11.2014 o 13:58

  2. #2
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    jak juz to lootów
    myslalem ze chcesz rozklad lotów ryanair, hehe
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    błąd w pełni zamierzony, bo chciałam by nawiązywało do takiej tablicy jak na lotnisku z rozkładem lotów.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do "rezerwacji" wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie for gildyjnych zaimplementowanych w grze, tam tablica ogłoszeń i huzia.
    Pamiętaj, że mało kto zablokuje się jako gość na 2 dni w przygodzie.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    chodziło mi o rezerwację jako taką i znalezienie osób. taka swatka. wymiana zaproszeń dopiero przy zakończeniu przygody

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.