Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Problem z wejściem do gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z wejściem do gry

    Co się dzieje do gry nie mogę wejść od 1h pisze"w chwili obecnej serwer jest przeciążony.Prosimy spróbować później", a na stronie głównej brak informacji o tym że gra nie czynna co jest grane?


    teraz pisze "Ten serwer został wyłączony z przyczyn technicznych.Prosimy spróbować później"
    Ostatnio edytowane przez apollo_111 ; 18.11.2014 o 14:17

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam - jest problem!!!!! Nie można wejść do gry. Co się dzieje ?????????

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    a już myślałam ,że to u mnie się coś wykrzaczyło...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    W ciągu dnia (chyba 10.00-11.00) była jakaś drobna konserwa, przy jednoczesnej możliwości grania (było na głównej, ale już znikło). Może coś "za dużo naprawili".
    Też mam ten problem.

  5. #5
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Problem już został zgłoszony technikom.

  6. #6
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie jest to samo, wpuszcza dopiero za którymś tam razem. Dodatkowo w grze są straszne lagi, generałowie wychodzą z dużym opóźnieniem z garnizonów, gra się co rusz "mrozi" na parę sekund.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Problem już został zgłoszony technikom.
    Może jakieś info na głównej ?? większość graczy nie wie co się dzieje na wyspę można wejść ale zaraz wywala i lagi straszne są nic nie można zrobić.Co z aktywnymi kontami premium będzie rekompensata ??. Proszę o odpowiedz

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Premium to mniejszy problem, większym staje się brak możliwości zrobienia przygód na obecnych zasadach, zanim wprowadzą nowe zasady walki i nowe dropy. Czasu coraz mniej.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    wywala was co jakiś czas ? nie możecie wejść do znajomego na wyspę ?wrzucić koszy?na przygodzie dopiąć woja do generała ? nie można puścić ataku ? wy tez tak macie czy tylko ja ???

  10. #10
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Cytat Zamieszczone przez apollo_111 Zobacz posta
    Może jakieś info na głównej ?? większość graczy nie wie co się dzieje na wyspę można wejść ale zaraz wywala i lagi straszne są nic nie można zrobić.Co z aktywnymi kontami premium będzie rekompensata ??. Proszę o odpowiedz
    Ogłoszenie już jest. Co do kwestii aktywnego premium, na razie nie posiadam informacji na ten temat.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.