Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 67

Wątek: Apel do bb_teromort ..ujawnij się !!!!rozmawiaj z nami !!!!

  1. #31
    Lipek
    @misiasia - a nie przemknęło ci przez myśl, że dlatego lecą tutaj bluzgi i inne epitety na naszego kochanego Ce-eMa bo MILCZY. Na ang forum nie ma takiego zjawiska (lub jest o wiele mniejsze) właśnie dlatego, że tamtejszy CM (w sumie ich jest tam chyba 2 ale mogę się mylić) nawiązuje jakiś dialog z graczami, pokazuje im że nie są zostawieni sami sobie i że nie ma ich tam gdzie słońce nie dochodzi. Nie pomyślałaś o tym? Ani misiasiowiuńko troszeńku?
    Z tego co widzę, to cała działalność naszego miszcza polega na regularnym wklejaniu info na głównej, i uaktaualnianiu pamiętników, które swoją drogą, założę się o piwo, że tłumaczy z ang języcznej wersji. CM po całej linii... Takim CM to każdy potrafi być.

  2. #32
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    I płytkim umysłom.
    To, że nie wiesz jaka jest rola CM to Twoja sprawa ale używanie określenia polaczkowości w określeniu do tych którzy wiedzą i chcą żeby ta rola była dobrze wypełniana to już przegięcie.
    To skoro wiedzą i chcą, żeby była dobrze wypełniana, to niech to robią w mądry sposób. Wielkie odgrażanie się ile się ma lat i jakie wykształcenie, a odzywki w najlepszym wypadku jak z przedszkola. Jeżeli na forum ogólnym ludzie tak sobie pozwalają, to nawet nie chce sobie wyobrażać, jakie mięso leci mu na pw...
    Nie przekonasz mnie, że chamstwo jest właściwą drogą do celu.
    Szczerze mu współczuję pracy w takich warunkach.

    @ Lipek, a nie przeszło ci przez myśl, że milczy właśnie dlatego, że jest traktowany przez graczy jak wróg najgorszy, którego trzeba zbluzgać, zniszczyć i wgnieść w ziemię? Naprawdę uważasz, że kopanie leżącego jest w porządku? A sru mu w szczenę! Co szczęka napuchła nie możesz się odezwać? To buta w żołądek... co, nadal nic nie możesz mówić? Kurde ciężki przypadek, może kop w nerki pomoże...

    Tak, na angielskim forum nie ma takiego zjawiska. Ludzie są bardziej kulturalni, mili dla siebie i życzliwi, a przede wszystkim zdają sobie sprawę z ograniczeń jakie mają BB i nie wylewają wiadra gnoju, bo ktoś czegoś nie wie, albo że info z centrali przyszło bardzo późno, więc i późno się pojawiło... itd. A tutaj często ludzie się zachowują, jakby polski server był jedyny, jakby CM sam odpalał konserwy, decydował, jak długo będą trwały i co będzie podczas nich robione, jakby pisał kod i był za niego odpowiedzialny, za wszystkie durnowate pomysły... wyliczać mogłabym godzinami... powszechnie wiadomo, że na TSO wszystko wina Teromorta, przecież musi być jego, bo ja nie jego, to kogo?

    Oczywiście, że pamiętniki są tłumaczone, a jakie mają być?? Każda wersja językowa dostaje ten sam chłam i ma wkleić, więc jak są pomyłki, to przychodzą od głównych, ale za to też można Tero kopnąć, bo skoro już świeżo buty wypastowałem.

    na angielskim forum wypatrzyłam taki obrazek

    wiesz kto leci z tego okna?
    ... właśnie CM
    ale Polacy pewnie pomyślą, ze CM, to ten od dekoracji...

  3. #33
    Lipek
    @misiasia
    A nie przeszło ci właśnie przez myśl, że właśnie dlatego wieszamy psy na nim bo MILCZY? Gracze są sfrustrowani takim traktowaniem. Niestety taka jest rola "rzecznika prasowego". Chociaż z drugiej strony w sumie się nie dziwię, bo niby co ma napisać - "problem jest analizowany i jak tylko pojawią się nowe szczegóły dam Wam znać", albo "więcej informacji już wkrótce, proszę o trochę więcej cierpliwości". Tyle tylko że na ang forum czy niemieckim, chociażby odnośnie planowego i testowanego nowego systemu walki ekipa sygnowana logo i tagiem BB jakoś potrafiła opisać i wyjaśnić co i jak. Tutaj to JA musiałem Wam przetłumaczyć na polski bo nasz CM śpi w nogach z mamą. I to jest tylko jeden z wielu przykładów na jego nieudolność. Ja śmiem podejrzewać że taki RedJul, Sparkz czy inny MANOLO wiedzą więcej odnośnie TSO, jego (jej?) mechaniki czy innych pierdół niż sam CM.

  4. #34
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @misiasia
    Jakim cudem z tego zdania

    To, że nie wiesz jaka jest rola CM to Twoja sprawa ale używanie określenia polaczkowości w określeniu do tych którzy wiedzą i chcą żeby ta rola była dobrze wypełniana to już przegięcie.
    chcesz

    To skoro wiedzą i chcą, żeby była dobrze wypełniana, to niech to robią w mądry sposób.
    Fakt, że nieraz robi się za CM rzeczy które on powinien zrobić (jak tłumaczenia ze strony angielskiej przez Lipka i innych) ale nie o to chodzi.
    Powiedzmy sobie jasno - facet bierze kasę za to co robi a że robi źle to albo się to zmieni albo wylot.
    Przypomnę Ci:
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    (...)
    I nie bez kozery powołujemy się na inne serwery bo nie chcemy więcej niż oni ale też nie chcemy mniej, tak drastycznie mniej.

  5. #35
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta

    na angielskim forum wypatrzyłam taki obrazek
    ...
    dobre
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  6. #36
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    @ Lipek nic nie musiałeś, przetłumaczyłeś, bo chciałeś – chwała ci za to.

    Sama też ubolewam na brakiem oficjalnego kontaktu na forum ze strony BB, czy nawet modów, ale nadal nie zgodzę się, że cisza z jego strony usprawiedliwia ordynarność z naszej.

    @ RedJul jesteś inteligentnym facetem. Nie przeszkadza ci to, czy to stało się już tak powszechne, że tego nie widzisz? – Ktoś ma coś interesującego do powiedzenia, przedstawia ciekawe przemyślenia, ktoś inny wyciąga z tego błyskotliwe wnioski. Nawet przyjemnie się taką dyskusję czyta, można się sporo dowiedzieć, czegoś nauczyć, a tu nagle wpada ktoś „ja, patrzcie na mnie, potrafię wybekać trzy pierwsze litery alfabetu”, „a teraz całe światła na mnie, bo ja potrafię wybakać cały” i zaczynają się urągania, głupie docinki, wymyślanie przytyków i cała dyskusja pada, bo zaczyna się rzucanie błotem, najczęściej w BB – ale w niego można, bo od tego jest.

    Irytuje mnie ciągłe obrażanie kogoś, a jeszcze bardziej, że jest na to społeczne przyzwolenie.
    Pojawia się nowy mod/bb na czacie - hura na niego! Obrażajmy go, poniżajmy, gnębmy... a potem te przechwałki, zobacz dopiekłem modowi, ale jestem super, nie!?

    Będę takie zachowania nazywała polaczkowatością, będę je wytykać.
    Wy uważacie, że jest ok po kimś jeździć, bo was irytuje, to ja też sobie będę wytykać... bo mnie też irytuje.

  7. #37
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    (...)
    Wy uważacie, że jest ok po kimś jeździć, bo was irytuje, to ja też sobie będę wytykać... bo mnie też irytuje.
    Po pierwsze - nie jeździmy po kimś bo nas irytuje, jest rudy czy gruby - jeździmy jak to określasz bo źle wykonuje swoją pracę za którą dostaje pieniądze. Nasze pieniądze bo kupując klejnoty "składamy" się również na jego pensję.
    Po drugie
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    (...)Irytuje mnie ciągłe obrażanie kogoś, a jeszcze bardziej, że jest na to społeczne przyzwolenie.(...)
    A nas irytuje społeczne przyzwolenie (czego Ty jesteś pięknym przykładem) na bylejakość i traktowanie nas Polaków gorzej niż inne nacje.
    Gdyby CM dobrze wykonywał swoją pracę nie byłoby tylu uwag, w przypadku bardziej krewkich graczy nawet niegrzecznych czy wręcz obraźliwych.
    Po prostu nie byłoby tego tematu.

  8. #38
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    @ Lipek nic nie musiałeś, przetłumaczyłeś, bo chciałeś – chwała ci za to.

    Sama też ubolewam na brakiem oficjalnego kontaktu na forum ze strony BB, czy nawet modów, ale nadal nie zgodzę się, że cisza z jego strony usprawiedliwia ordynarność z naszej.

    @ RedJul jesteś inteligentnym facetem. Nie przeszkadza ci to, czy to stało się już tak powszechne, że tego nie widzisz? – Ktoś ma coś interesującego do powiedzenia, przedstawia ciekawe przemyślenia, ktoś inny wyciąga z tego błyskotliwe wnioski. Nawet przyjemnie się taką dyskusję czyta, można się sporo dowiedzieć, czegoś nauczyć, a tu nagle wpada ktoś „ja, patrzcie na mnie, potrafię wybekać trzy pierwsze litery alfabetu”, „a teraz całe światła na mnie, bo ja potrafię wybakać cały” i zaczynają się urągania, głupie docinki, wymyślanie przytyków i cała dyskusja pada, bo zaczyna się rzucanie błotem, najczęściej w BB – ale w niego można, bo od tego jest.

    Irytuje mnie ciągłe obrażanie kogoś, a jeszcze bardziej, że jest na to społeczne przyzwolenie.
    Pojawia się nowy mod/bb na czacie - hura na niego! Obrażajmy go, poniżajmy, gnębmy... a potem te przechwałki, zobacz dopiekłem modowi, ale jestem super, nie!?

    Będę takie zachowania nazywała polaczkowatością, będę je wytykać.
    Wy uważacie, że jest ok po kimś jeździć, bo was irytuje, to ja też sobie będę wytykać... bo mnie też irytuje.
    Możesz wytykać nam to że my wytykamy naszemu CM bezproduktywność, ignorancję, brak zainteresowania, gburowatość i pyszałkowatość. Nie widzę problemu.
    Co do mojego tłumaczenia to zrobiłem w trosce i z myślą o innych graczach. Nie musiałem, ale jednak zrobiłem. Wiesz ile mi to zajęło? 30-40min. Podejrzewam że tyle samo czasu zajęłoby to naszemu CM. Jak widać, jego olbrzymi zapał do tego by nam przekazywać informacje dotyczące gry, za którą płacimy (tak, tak, niewiarygodne, ale niektórzy z nas jeszcze kupują klejnoty), ogranicza się tylko do umieszczania wiadomości na stronie głównej i w pamiętnikach. A co z milionem innych pytań dotyczących chociażby nowego systemu walki, koloni, zapomnianego systemu ulepszeń tak wyspy jak i generałów oraz wielu innych. Jego robotą jest właśnie informowanie ekipę BB o naszych spostrzeżeniach, pytaniach i problemach i udzielania nam (jakichkolwiek) odpowiedzi. Było by miło wiedzieć że on tam coś dla nas robi. To co on teraz robi to ja sam mogę wykonywać w przerwie w pracy. A jak obowiązki CM go przerastają to niech poprosi o pomocnika, albo rozpisanie konkursu na swoje miejsce.

  9. #39
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    misiasia proponuję przejrzyj sobie historyczne posty na forum gdy Teromort objął posadę CM. Został przywitany przyjaźnie, to co nastąpiło dalej wynikło z jakości jego pracy, a nie z tego że jesteśmy złymi polaczkami. Płacimy za grę i mamy prawo oczekiwać profesjonalnej obsługi, tym bardziej że wiemy z innych forów że BB to potrafi, tyle że traktuje nas jak ludzi niższej kategorii którym nie należy się dobra obsługa.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gdzies moje wpisy wyparowały.

    mamy BIAŁORUŚ

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.