Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 67

Wątek: Apel do bb_teromort ..ujawnij się !!!!rozmawiaj z nami !!!!

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.06.2014
    Posty
    318
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Jego robotą jest właśnie informowanie ekipę BB o naszych spostrzeżeniach, pytaniach i problemach
    A skad wiesz, ze nie informuje?... Moze mu np. lojalnosc zawodowa/kontrakt nie pozwala przyznac, ze chociazby, nie dostaje odpowiedzi?...
    Wypowiedzi przedstawione w moich postach, są prywatnymi poglądami wyżej podpisanej, i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

  2. #42
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Aurora Zobacz posta
    A skad wiesz, ze nie informuje?... Moze mu np. lojalnosc zawodowa/kontrakt nie pozwala przyznac, ze chociazby, nie dostaje odpowiedzi?...
    Z szacunkiem ale chyba się w głowę uderzyłeś. Takiej bzdury dawno nie słyszałem, ale spoko - przynajmniej trzymasz poziom wypowiedzi jaki ustaliła reszta Moderatorów. To po pierwsze. Po drugie - co nas to obchodzi co on ma w kontrakcie? My gracze i chlebodawcy, tak, tak, chlebodawcy, mamy prawo wiedzieć co, jak i dlaczego.

  3. #43
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    @ RedJul, może i się składamy na jego wypłatę, ale to nie znaczy, że możemy go traktować jak popychadło. Ciebie udziałowcy też tak traktują? Albo ty swoich pracowników? Jeżeli tak, to w obu przypadkach jest mi przykro.

    To nie jest moje przyzwolenie na traktowanie nas byle jak, tylko ty nadal nie rozumiesz jednej sprawy. Ty posłańcowi ścinasz głowę, a nie ustawodawcy.
    Ja widzę, że chyba jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy nigdy nie pracowali w korporacji i nie musieli wykonywać czasami czegoś wbrew swojej woli, bo albo zrobisz, co ci każą, albo wylot. Zaraz jakiś idealista wykrzyczy, ze z Rotą na ustach kazał by się pracodawcy $%@ ale jak się ma dzieci a utrzymaniu i kredyty do spłacenia, to sprawa wygląda inaczej.

    Polscy gracze wcale nie są gorzej traktowani przez Blue Bite niż inne narodowości. Jesteśmy traktowani równie z góry i równie impertynencko i śmieciowato. Myślisz, ze np. Niemy na głowę upadli i zamiast poprawienia koszar woleli czerwone drzewko?? Wyobraź sobie, ze ich prośby, groźby i błagania wpadają w dokładnie to samo miejsce co nasze – w centralne wystawione na nas pupy

    „[...] bardziej krewkich graczy nawet niegrzecznych czy wręcz obraźliwych”, acha, jasne, ma stać i pozwalać się opluwać, bo ktoś ma „temperament” - jemu nie wolno odpowiedzieć tak, jak my sobie czasami „niestety” odpowiadamy.

    @Lipek a po czym wnosisz, ze jest bezproduktywny ( po ilości postów, serio??), ignorancję – hmm, no może faktycznie ciężko jest sprawdzić jego poziom wiedzy na temat gry, grubowatość?? a co mi po jego sylwetce w tej grze?? nie robi mi różnicy, czy jest grubowaty, czy chudowaty pyszowatość – to jednak się odezwał do Ciebie tak? I był niegrzeczny? Przepraszam, ze tak wnikam, ale staram się jakoś znaleźć podstawę do twoich wywodów.
    Konkurs na jego miejsce, przecież to taki świetny pomysł!! Zaraz obcykam jak się robi ankiety na forum i zrobimy ankietę:
    Czy chcesz nowego CM?
    a) Tak! Chcę Lipka, on jest taki super
    b)Nie. A co to CM? Będzie smakować z keczupem? Pewnie tak, bo z keczupem wszystko smakuje lepiej.
    c) nuuudaaa!

    @ Piwonia, posty to nie wszystko. Mieliśmy aktywnego CM. Na pamiątkę zostały mi po nim punkty karne na forum bez możliwości przedawnienia, więc jedno niezrozumienie regulaminu i już sobie z wami więcej nie pogadam (dzięki Xaar :* ). Ale za to teraz mamy nowych, przyjaznych modów (niektórzy w trakcie reformacji ), którzy nie dają bana za wpis „lecę na fajkę”, albo bo okna przeskoczyły i pytanie wpadło na Handel zamiast na Pomoc. Mało tego – o zgrozo, oni pomagają w kontaktach z supportem, kierują z problemami w odpowiednie miejsca. Powiesz pewnie, że to zależy od człowieka, a nie od funkcji, jasne, ale ktoś tych ludzi wybrał, właśnie takich, a nie innych. Support też wydaje mi się, że działa troszkę lepiej. Może po prostu mam szczęście, ale ostatnio zauważyłam, że nie pisze do ściany, mało tego, ktoś odpisuje, a nie wkleja 0.o
    Nie od razu Rzym zbudowano, a on niestety musi... jeszcze sporo pracy przed nim

    @ Lipek, ty chlebodawco hahahahha

    heh... fajnie się z wami rozmawia, ale... jak popracujecie w warunkach w jakich prawdopodobnie On musi, to wtedy można wrócić do rozmowy, a tymczasem ja wolę iść porobić dekoracje świąteczne z dziećmi, a wy się taplajcie w błotku... dobrze robi na cerę

    ps. tak, bo akuratnie moderator to nie wie, jak to wygląda z drugiej strony. Dobre Lipek, tym przebiłeś wszystko

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Kolonia
    No tak ale przecież on jest od tego aby na niego ludzie wylewali pomyje - za to bierze pieniążki wiec misiaasia nie broń Go.

    A jak Mu się nie podoba że, ludzie wylewają swoje żale na niego to zawsze może zrezygnować z pracy!

    Z jego strony to CHAMSTWO że olewa swoje obowiązki i powinien wg mnie już dawno wylecieć z tej pracy!!

    pozdrawiam.

    P.s.: a może tak wystosować jakieś oficjalne pismo do zarządu BB aby go wylali - następny będzie może lepszy

  5. #45
    Lipek
    @misiasia
    - Bezproduktywny i ignorant - tak, udowodnij, że jest inaczej.
    - Gdzie napisałem że jest grubowaty. Napisałem gburowatość a to znacząca różnica. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie znasz pojęcia gburowatość i przeinaczyłaś to co napisałem. Tak czy siak nie świadczy to o Tobie najlepiej.
    - Konkurs na CM nie odbyłby się tutaj, tylko BB takowy musiałoby ogłosić. Zgłoszenia na ogół w takim przypadku wysyła się mailem bądź jest od tego specjalna strona/dział. Nie wiesz jak to działa - nie wypowiadaj się.
    - Nie chcę być CM, bo jestem leniwy
    - Tak, jestem chlebodawcą BB, nie tylko ja ale wszyscy gracze którzy kupują klejnoty (na wszystkich wersjach językowych).
    - Akurat moderator nie wie jak wyglada to z drugiej strony. Nie jest on pracownikiem BB i nie ma z nimi żadnej umowy podpisanej. Jak nie wiesz kto to moderator forum to nie wypowiadaj się

    Co do błota, widać Ty wiesz najlepiej do czego służy...
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 23.11.2014 o 12:13

  6. #46
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    misiasia trochę zbaczasz z tematu. To że BB rozwija grę tak jak się im podoba, to w zasadzie ich sprawa, mówimy tu o jakości komunikacji z graczami i niestety w tym przypadku inne kraje mają ją na znacznie wyższym poziomie.

    Jeżeli czyjąś pracą jest komunikacja z graczami to tak, ocenia się go po ilości postów, bo niby po czym innym?

    Nigdy nie mieliśmy aktywnego CM.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    09.01.2014
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    My gracze i chlebodawcy, tak, tak, chlebodawcy, mamy prawo wiedzieć co, jak i dlaczego.
    chlebodawcy? hahaha, w BB pracuje dużo ludzi (CM, programiści, testerzy itp) i jakby tak liczyli tylko na pieniądze z klejek to już dawno by umarli śmiercią głodową.

    Poza tym jak był Xaar to wszyscy narzekali, bo to i tamto im nie pasowało, chociaż był aktywny i często za swoją aktywność obrywał po łbie od graczy. Teraz jak jest Teromort to też obrywa za to, że w ogóle się nie odzywa.

    I tak źle i tak nie dobrze. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.

    Można tutaj też przytoczyć przykład Zakręconego. Gracze narzekali, że za dużo się odzywa i pisze głupoty itd., a najlepiej będzie jak w ogóle nie będzie się odzywał na forum. A jak teraz w ogóle go nie widać na forum to też jest źle, bo mody nie widzą co się dzieje i nie odpowiadają na pytania graczy.

    Pozdrawiam
    cz0rcik
    Ostatnio edytowane przez cz0rcik ; 23.11.2014 o 16:12
    "Ignorantia iuris nocet"
    (łac. Nieznajomość prawa szkodzi)

  8. #48
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    cz0rcik chyba mamy odmienne wspomnienia, jak był Xaar to tak samo brakowało komunikacji. Niestety Polacy mogą jedynie pomarzyć o dobrym CM.

    Zakręcony faktycznie się udzielał i gdyby CM wykazywali tyle aktywności co on to pewnie byli byśmy zadowoleni z poziomu komunikacji, tyle że niestety on nie miał informacji, pisał co mu się wydawało, a niestety często nie było prawdą i wychodziło jak wychodziło.

    PS. Zapewniam ze spokojnie zarabiają na nas, gdyby nie zarabiali, to na pewno projekt byłby już dawno zamknięty.

  9. #49
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    darmowe gry BB mają taki standard że graczy sie traktuje jako zło konieczne, i nie tylko pl, ale każdą wersje językową, to że na jakimś forum częściej sie jakiś cm udziela to raczej tylko i wyłącznie jego inwencja, oni wolą nie pisać nic lub napisać za dużo, tak więc jak ktoś jeszcze tego nie zrozumiał po 3 latach to już chyba nie zrozumie, a jak ktoś ma nadzieje hmm.... to niech żyje marzeniami

  10. #50
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sir_Falcorn Zobacz posta
    No tak ale przecież on jest od tego aby na niego ludzie wylewali pomyje - za to bierze pieniążki [...]
    Czy ty serio tak myślisz?? Jak można napisać, że ktoś jest po to, żeby po nim jeździć! Przecież to jest psychiczne znęcanie się!
    Cholera jasna, na jakim świecie my żyjemy?? W jakich plugawych czasach! Czy jest w was jeszcze jakieś człowieczeństwo!? Jak zepsutym trzeba być, zainfekowanym czymś??
    Ukamienujmy człowieka, to po to się urodził, żeby być dla nas rozrywką, a kolejnego który się nie sprawdzi rzucimy lwom na pożarcie... barbarzyństwo

    Jasne, wywalmy go z pracy, niech wyląduje na bruku razem z rodziną, bo mu na rozmowie kwalifikacyjnej nie napisali jakiemu chamstwu będzie musiał stawić czoła.

    @Lipiek, co do bezproduktywności i ignorowania już się wypowiedziałam, nie będę przeklejać, chociaż wtedy zarzuciłeś mu ignorancję, a nie bycie ignorantem – dwie różne sprawy. Co do gburowatosci się zgodzę, przeczytałam z literówką. Tak, a co o mnie świadczy? Napisz mi proszę? Tylko nie zapomnij odłożyć własnej miarki.
    Ankieta na CM na naszym forum była troszkę z przymrużeniem oka. Szkoda, że twoje zacietrzewienie nie pozwala dostrzec takich niuansów. Nie można dyskutować, trzeba iść na noże. Albo jesteś ze mną, albo przeciwko mnie, opcji dyskursu brak.
    Chlebodawca... tak, marzy się władza, a tu można sobie pokiwać palcem w bucie.
    Rozumiem, że na sprzedawce w sklepie też wylewasz pomyje, bo jego pracodawca postanowił, ze w pierwszej kolejności ma obsługiwać np. panie w czerwonym, a ty się nie zgadzasz. No w końcu skoro płacisz za towar, to utrzymujesz właściciela sklepu, a skoro on z tych pieniędzy zatrudnia sprzedawcę ergo jesteś chlebodawcą sprzedawcy i skoro każesz mu najpierw obsługiwać panie w niebieskim, to on tak ma zrobić, bo ty płacisz, ty wymagasz, a jak się sprzedawcy nie podoba, to zaraz napiszemy do właściciela, że słucha tego, od kogo przychodzą pieniądze, nie robi jak ty chcesz i ma go natychmiast zwolnić.

    Widzisz, akurat moderator coś tam wie, jak wygląda z drugiej strony. Może nie są związani płatnym kontraktem, ale przecież są im stawiane pewne wymagania na podstawie czegoś. Nie od dziś wiadomo, ze o pewnych sprawach wolno im rozmawiać, a o innych nie. Hmm... ciekawe dlaczego? Czyżby mieli jakieś wytyczne?? Od ludzi na wolontariacie też można czegoś wymagać i również do pewnych rzeczy zobowiązać.
    Teraz wychodzi na to, jak ty mało wiesz. Dla ciebie pewnie, moderator to kolejne coś, na co można wylewać jad, nie człowiek, tylko taka maszynka do robienia ban ban ban

    ps. Oczywiście, że wiem jaki wpływ ma błoto, inaczej nie polecałbym na cerę.

    @ Piwonia, nie czuję rozmijania z tematem. Od początku zaznaczam, że też nie zgadzam się z ciszą z jego strony, ale potrafię zrozumieć skąd ona się bierze i bardzo mi się nie podoba sposób w jaki jeden człowiek wypowiada się o drugim.
    Jeżeli ktoś się nie odzywa, bo został uderzony, to na pewno tego nie zrobi, bo ktoś uderza częściej i mocniej.
    Obawiam się, że sprawa większej aktywności bb na innych wersjach językowych dotyczy wyłącznie niemieckiej wersji i w mniejszym stopniu angielskiej. Niemieccy bb są odpowiedzialni za testowy, więc kto jak nie oni mają mieć informacje? Pozostali zapewne muszą czekać na oficjalne info.
    Twierdzisz, że nigdy nie mieliśmy aktywnego bb, a na angielskim twierdzą, że on (Xaar) jednak był bardzo aktywny, ba nawet czasem przychodzili po info do nas... Naprawdę wydaje ci się, że angielski server jest w lepszej sytuacji?? Nic bardziej mylnego, oni też jak czegoś potrzebują, to włączają translator i idą szukać na niemieckim forum... trawa jest zawsze zieleńsza tam, gdzie nas nie ma.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.