Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    TSO to gra "ekonomiczna". Cokolwiek w niej robimy, powinno byc zyskowne. PVP, Kolonie, jakkolwiek to zwac - poki wklada sie wiecej, niz sie wyciaga, nie ma racji bytu...

    Uprzedzajac ewentualne glosy typu "gram dla zabawy, nie dla zysku"... A co tu jest zabawnego, poza rozbudowa/zyskiem/jak zwal tak zwal? Klikanie w obrazki czy przesuwanie suwaczkow w generalach? W TSO zysk (czy w formie ladowania do gwiazdy, czy podbijania wyspy) to wlasnie fun.

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to tak :

    - kolonii juz nie mam zabrali mi je. Ale jak zabieraja to jakis droop dostaje , szajsowy jak przy zdobyciu + te Valory Coins.
    - po ok 20h od posiadania 1wszej koloni tych VALORY COINSÓW mam już : 550 i moge sobie za to kupić do obrony wieżyczkę. No super fajna sprawa , będę miał swoją wieżyczkę WYPAS na beszamelu.

    wywalczyłem MAŁĄ KOLONIĘ i koszty takowe ( podaję tylko te istotne jak sztaby żelaza i węgiel )

    1. straty wojska 365 szt. ( 54 na konnice , 195 na łuki , 116 na miecze )
    2. aby zrobić wojo na te straty to trzeba : 21648 sztab żelaza
    3. węgla łącznie z całego cyklu produkcji będzie potrzeba ok 145 tysięcy. tak 145000 ( już wiecie po co daja aż 6 manufaktur do zdobycia !! )

    jak ktos nie ma jeszcze sztab no to 86592 rudy żelaza i ma małą kolonię

    Droop wymiata : 225 bali liścia , 1170 rudy żelaza ( nie doładowanie a gotowa ruda ) , 1690 węgla, 520 bali liścia , 21 koni , 52 ludziki , +500 do miesa , 7SC

    i co w zamian :

    +150 bali liścia co 6h przez 7 dni - jak ci nie przejmą kolonii

    BB FRAJERÓW SZUKACIE CZY JAK ???????????

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    dzieki MANOLO_PL, tak wlasnie przypuszczalem, ze BB_Termometr chcial opakowac wyjatkowo rzadka kupe w blyszczacy papierek, ale niestety (dla BB oczywiscie) czujnosc graczy i tym razem nie zawiodla

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak tak patrze na serwery DE ENG FR ES no to wszyscy jada po tych propozycjach ostro jak nigdy. Wynika ze nikt nie chce takich zmian. Ale BB to akurat ma głebiej niz zbanowanie graczy i tak jak jest na testowym pewnie wleci na LAJWY.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    To w sumie fajnie, ludzie się zniechęcą, mniejsza będzie konkurencja, to wtedy może i ja skorzystam z tych kolonii?

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Też na to Avila czekam może i niekorzystne zmiany, może nawet i bardzo ale jednak pojawia się nowy rodzaj interakcji między graczami.
    Przy jednej Kolonii dropy nie powalają ale nie trudno wyobrazić sobie posiadanie kilku przez kilka dni

    Będzie się działo ceny na rynku już szybują do góry, dobrze, że robiłem zapasy ^^
    Czilałt

  7. #27
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    dzieki MANOLO_PL, tak wlasnie przypuszczalem, ze BB_Termometr chcial opakowac wyjatkowo rzadka kupe w blyszczacy papierek, ale niestety (dla BB oczywiscie) czujnosc graczy i tym razem nie zawiodla
    Termometr tylko przekazuje informacje wyslane mu z gory

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Termometr tylko przekazuje informacje wyslane mu z gory
    A ja tam czekam az nadejdzie ten radosny dzien gdy napisze cos w stylu: drodzy gracze, przekazalem szefostwu wasze uwagi i postanowiono, ze(...)

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    A ja tam czekam az nadejdzie ten radosny dzien gdy napisze cos w stylu: drodzy gracze, przekazalem szefostwu wasze uwagi i postanowiono, ze(...)
    ...są nic nie warte

  10. #30
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Przynajmniej problem braku miejsca na wyspie sam sie rozwiazal... Nie trzeba stawiac tego nowego badziewia do pseudo PVP, hip hip hura BB!
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.