Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    Jedyny żal jaki tutaj jest to znerfiony drop w przygodach, ja w PvP na pewno nie będę uczestniczył, (chyba, że z nudów - chyba tylko po to, to tworzyli) a BB zamiast chociaż trochę poużywać kalkulatora to nie, bo po co... Czytając Was to ma się rozumieć, że przestajecie grać przez to, że drop w przygodach jest gorszy ? PvP jakoś nikt nie narzuca, można to olać ciepłym moczem Rozumiem, że szkoda jest tych dobrych łupów, ale ciągle są jeszcze jakieś przygody które są zyskowne.


    A to, że BB jest pazerne to normalne, jeżeli to przeglądarkowa gra to praktycznie takie zachowanie jest regułą:
    - dodatkowe jednostki kosztują surowce, czas = klejnoty
    - premium ma lepszy drop, a przy znerfieniu to zyskuje na jakimś znaczeniu = klejnoty
    - totalna nieopłacalność = brak zysku u graczy = zaspokajanie go klejnotami
    Ostatnio edytowane przez Szymon2727 ; 02.12.2014 o 16:09

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W tzw. pvp nie musze uczestniczyć, ja przestałem czynnie grać z powodu mulenia, ograniczam się do logowania i gildyjnego, jeśli faktycznie , jak co niektórzy piszą zmieniły się parametry potrzebne do płynności to oczywiście przestaje grac w ogóle.....

  3. #83
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Powiedziałem sobie, że jak wejdzie PVP to dam dotacje twórcom, za ich pracę. To co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Poczułem się jakby ktoś strzelił mi klaskacza w twarz. Widocznie BB uważa nas za idiotów! Nawet się z tym nie kryją. Gdyby chcieli to ukryć to nieopłacalność jakoś by starali się zamaskować, tak by kolonie były na granicy nieopłacalności. Tutaj ewidentnie mają nas za de*il*.

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    co prawda to prawda trzeba gasić światło:-(

  5. #85
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Irio Zobacz posta
    co prawda to prawda trzeba gasić światło:-(
    Nie tylko mają nas za *****i. Ale też nie szanują naszego czasu i pieniędzy, z których się utrzymują. Serwer testowy to kpina. Po co robią jakiekolwiek testy skoro wszystkie błędy z serwera testowego są przenoszone na normalne serwery i dopiero potem ewentualnie naprawiane jak skrzynka supportu staję się tak pełna, ze już nowe skargi tam nie dochodzą. Naprawdę opóźnienie wejścia czegokolwiek o tydzień czy 2 z powodu naprawienia za wczasu wykrytych błędów byśmy jakoś przeżyli ale lawiny błędów to przekraczają ludzkie pojęcie...

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia


    Fakty czy mity ? :>
    Ostatnio edytowane przez Obcy10 ; 04.12.2014 o 16:04

  7. #87
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Siedź cicho i się nie odzywaj xD

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pytanie - czy ktoś dostał kiedykolwiek normalny raport po skutecznej obronie kolonii? Na testowym nigdy to mi się nie przydarzyło, ale zaliczyłem niezłe zdziwienie gdy okazało się, że w wersji wprowadzonej na serwery nadal to nie działa.

  9. #89
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ktoś się może orientuje na jakiej zasadzie są odnajdywane kolonie? Mam same poziomu 3, chciałbym poodbijać komuś kolonie, ale rozumiem że większoś graczy siedzi na poziomach 1 i 2, których ja już nie znajduje, na tej samej zasadzie nikt nie bija mnie. Jak tu się rozwijać?

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Rodzynki z raportów



    Looty ...


    ....a myślałem, że testowy ma inny adres ]:->

Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.