Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Miroman Zobacz posta
    jedyna sensowna walka była w oGame. Nigdzie więcej nie wyszło. A to co tutaj to chyba dla mojego 5-letniego syna - słabizny jakieś do podbijania kubła ze śmieciami. D.. mi się po to ruszać nie chce. Ktoś tu napisał wegetacja - no tak, skoro dropy w przygodach popsute, to po co aktywność? Mam już po 1 mln różnych rzeczy w gwieździe co ja mam z tym robić? 50 lvl i dalej brak pomysłu, pusta lista zadań (bo na 50 się kończą). Eventy - czas na ożywienie na parę dni. Może to i dobrze, oGame uzależniało jak nie wiem co, tej grze to nie grozi Z oGame po 7 latach zrezygnowałem, bo chore było wstawanie o 5 rano by lać flotą co wróciła z FS-a tych, co nie spali między 2 a 4 :/ Księżyce rozwalałem, GS ładna ilość latała (ok 20), wypasiona gospodarka, planety i księżyce niewarte najazdu jeśli flota nie siadła, bo najeżone obroną a puste, trochę surowców co skapało między wejściami. A szczyt wszystkiego - jak mi się zepsuł samochód to 3 smsy w czasie oczekiwania na pomoc drogową do sojuszników, by mi flotę podnieśli co siadała za 45 min. Z drugiej strony sms od sojusznika co w szpitalu wylądował - puścił go na ileś minut przed uśpieniem przed operacją - masakra. I spotkanie na ślubie, jakbyśmy byli rodziną...
    Tu nam nie grozi takie uzależnienie :P
    Jak koledzy mogli się u Ciebie zalogować , żeby Ci flotę podnieść?
    Pachniało banem na 33 lata )
    Co do zmian , to raczej nie ja osobiście nie sądzę,żebym po ich wprowadzeniu, jakieś przygody robił. Nie widzę sensu.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Miroman Zobacz posta
    jedyna sensowna walka była w oGame. Nigdzie więcej nie wyszło. A to co tutaj to chyba dla mojego 5-letniego syna - słabizny jakieś do podbijania kubła ze śmieciami. D.. mi się po to ruszać nie chce. Ktoś tu napisał wegetacja - no tak, skoro dropy w przygodach popsute, to po co aktywność? Mam już po 1 mln różnych rzeczy w gwieździe co ja mam z tym robić? 50 lvl i dalej brak pomysłu, pusta lista zadań (bo na 50 się kończą). Eventy - czas na ożywienie na parę dni. Może to i dobrze, oGame uzależniało jak nie wiem co, tej grze to nie grozi Z oGame po 7 latach zrezygnowałem, bo chore było wstawanie o 5 rano by lać flotą co wróciła z FS-a tych, co nie spali między 2 a 4 :/ Księżyce rozwalałem, GS ładna ilość latała (ok 20), wypasiona gospodarka, planety i księżyce niewarte najazdu jeśli flota nie siadła, bo najeżone obroną a puste, trochę surowców co skapało między wejściami. A szczyt wszystkiego - jak mi się zepsuł samochód to 3 smsy w czasie oczekiwania na pomoc drogową do sojuszników, by mi flotę podnieśli co siadała za 45 min. Z drugiej strony sms od sojusznika co w szpitalu wylądował - puścił go na ileś minut przed uśpieniem przed operacją - masakra. I spotkanie na ślubie, jakbyśmy byli rodziną...
    Tu nam nie grozi takie uzależnienie :P
    W SI tez był fajny system walki (nie licząc bugów). Gdyby to połączyć z rozwiązaniem z Warchesta, tego PC-owego, byłaby fajna zabawa.

  3. #43
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Miroman Zobacz posta
    jedyna sensowna walka była w oGame. Nigdzie więcej nie wyszło. A to co tutaj to chyba dla mojego 5-letniego syna - słabizny jakieś do podbijania kubła ze śmieciami. D.. mi się po to ruszać nie chce. Ktoś tu napisał wegetacja - no tak, skoro dropy w przygodach popsute, to po co aktywność? Mam już po 1 mln różnych rzeczy w gwieździe co ja mam z tym robić? 50 lvl i dalej brak pomysłu, pusta lista zadań (bo na 50 się kończą). Eventy - czas na ożywienie na parę dni. Może to i dobrze, oGame uzależniało jak nie wiem co, tej grze to nie grozi Z oGame po 7 latach zrezygnowałem, bo chore było wstawanie o 5 rano by lać flotą co wróciła z FS-a tych, co nie spali między 2 a 4 :/ Księżyce rozwalałem, GS ładna ilość latała (ok 20), wypasiona gospodarka, planety i księżyce niewarte najazdu jeśli flota nie siadła, bo najeżone obroną a puste, trochę surowców co skapało między wejściami. A szczyt wszystkiego - jak mi się zepsuł samochód to 3 smsy w czasie oczekiwania na pomoc drogową do sojuszników, by mi flotę podnieśli co siadała za 45 min. Z drugiej strony sms od sojusznika co w szpitalu wylądował - puścił go na ileś minut przed uśpieniem przed operacją - masakra. I spotkanie na ślubie, jakbyśmy byli rodziną...
    Tu nam nie grozi takie uzależnienie :P
    No i żałujesz tego? Też trochę pograłem w Ogame, w ******** itp. To są gry gdzie ich istotą jest napadanie innych graczy. Kolega z pracy gra też w coś podobnego, mówi że to się nazywa 'LK' - co dziesięć minut musi sprawdzać co się tam dzieje.
    Co prawda grając w ******** nie wstawałem w środku nocy, ale były momenty, w których byłem niedostępny dla ludzi, do tego miałem świadomość, że 'za 156 minut muszę się zalogować'.
    Naprawdę chcecie zrobić z Settlersów Online grę wymagającą 24h aktywności?
    Bo ja nie.

  4. #44
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedy piszecie o tym oGame to ciarki przechodzą, to chore, granie ma być przyjemnością, relaksem, oderwaniem, zapomnieniem... Ale nie przywiązaniem!

  5. #45
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może by tak wprowadzić go gry 51 lvl? Taki do nabycia za 3 mln monet

  6. #46
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Daniel-puknij sie,co ci da ten 51 lvl ??? lans czy co?

    I jeszcze jedno-nie narzekajcie że PvP jest skopane bo nie jest-należy czytać ze zrozumieniem,"elementy PvP"-to nie to samo co PvP więc o co cho? ))
    Nigdy nie mów nigdy

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale elementy PVP tez sa skopane Nawet jak kogos to mega, arcy, ultrahiperuber bawi, to jak to ma wygladac, ciulal dwa lata majtek, zeby przepuscic go na koloniach z elementami PVP?

    a 51lvl bardzo chetnie, tylko za 10x tyle co wyzej, z proporcjonalnymi nagrodami, mozliwosciami... Nie ze puf, 51lvl, poza cyferka i 500gr nic. Czyli nierealne

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie BB postanowiło zamknąć projekt. Jeśli nie opłaca mi się robić przygód, ekspedycji, bo dokładam do interesu, to nie robię nic....
    Najpierw wchodzę tylko po to, by buffnąć, potem by mieć 100 klejnotów co tydzień, a potem .... kiedyś fajnie się grało w taką grę jak TSO. Ja tak na prawdę żegnam się powoli z grą. Robię sobie powtórkę z ulubionych przygód, trochę pohandluje 4 fun. Po zmianach zrobię sobie urlop, bo na pewno będzie baboli więcej jak ustawa przewiduje, a wrócę jeśli będzie mi się chciało. Pewnie włączę grę, zobaczę 100 węgla w dropie i zatrzymam wyspę, bo "jutro będę miał co innego do roboty".
    Smutne, ale prawdziwe. Lubiłem TSO o poranku z kawką i papieroskiem "na rozruch".

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Wielu ludzi odeszło od oGame (w tym ja) własnie ze względu na uzależnienie i nerwowy system gry.
    Ale nie umniejsza to faktu zastosowanego tam i bardzo grywalnego PVP.
    Czy w tym czymś co oni wprowadzają są jakieś elementy PVP. Dla mnie to narzazie wygląda jak byś ty wystawiał wojsko a ktoś robił sobie na tobie przygodę.
    Nowa grafika bitwy ? to raczej elementem PVP nazwać nie można.

    A nowe dropy z przygody ? ...... mam kilka tytułów tradycyjnych gier które chciałem przejść..... i myślę że jak to napisał Manolo od stycznia będę miał czas by to zrobić

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wróćmy do KOLONIZACJI PeFałPe ( P v P )

    Nie wiem czemu jak mam kolonie dostaje dropy jakbym ją zdobywał ponownie. A nawet na tej mojej szajsowej kolonii te dropy są lepsze niz sam dostałem za jej zdobycie. Średnio raz dziennie taki drop wpada no i jeszcze spadaja te Valorki za to ze chyba ktos mnie atakował ?

    Nie wiem tego rozkminić nie mogę. Niby sa raporty że ktoś tam jakieś wojska posyłał, jest ile niby tego było ale żero kto z kim i jak walczył, kto kogo jak pokonał. SIECZKA TAKA ŻE W MIARĘ INTELIGENTNA OSOBA nie może się połapać.

    O co kaman z tym ??

    Kolonia jutro mi się wyczerpie chyba to zobaczymy co tam po 7 dniach jej posiadania.

Strona 5 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.