Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 134

Wątek: KOLONIE - fakty, mity, koszty itp.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomijając durnowaty pomysł robienia gry w grze, bo do PVP nowe koszary, nowe budynki, nowe wojsko, nowe premie... Zbieraliśmy 3 lata, 3 lata budowaliśmy wyspy, 3 lata rozwijaliśmy gospodarkę pod PVP a teraz.... to się przyda tylko do przygód, które większość z ludków przestała grać 2 lata temu gdy osiągnęła 50lvl. Durnota BB.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehe moje zapoznanie z PvP nastąpiło na testowym to był właśnie pierwszy i drugi raz jednocześnie
    Ogame grało się za wiele zerwanych nocy brrr

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Nie gram na testowym i narazie nie miałam zdania na temat tych nowosci, ale wieści od Was zniechecaja do dalszej gry. Dziwi mnie tylko zachwyt autorów niby ciężko pracujacych nad rozwojem gry, oraz bardzo dobrze ocenianych przez jakiś pseudo -testerów, skoro graczom wogóle sie to nie podoba, czy nasze opinie wogole tu maja jakieś znaczenie i nie potraktują nas - chcecie to grajcie, nie chcecie wynocha...przecież przyjdą nowe leszcze i będa grac

    ps. Co do ogame, to życie z zegarkiem w reku pod dyktando gry juz mnie oosobiscie nie rajcuje

  4. #14
    Lipek
    Pomijając fakt że ten pomysł z PvP jest nie trafiony (dalikatnie rzecz ujmując) to niech mi ktoś wytłumaczy po co to?

    I jeszcze jedno:
    Czy te nowe wojsko będzie do użytku tylko w trybie Koloni czy można go ten normalnie do przygód używać i vice versa?

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    Pomijając fakt że ten pomysł z PvP jest nie trafiony (dalikatnie rzecz ujmując) to niech mi ktoś wytłumaczy po co to?
    Pomijając fakt raczej kiepskiego wykonania:
    Po co? Dlatego, że mnóstwo ludzi płacze od lat, bo potrzebuje PVP żeby się bawić. Inaczej czują się niespełnieni i sfrustrowani. Było to widać na forum.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakie kiepskie wykonanie to jest od początku do końca spaprane! po co na siłę bronisz gniota ?
    Płacą Ci za to ??

  7. #17
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Pomijając fakt że ten pomysł z PvP jest nie trafiony (dalikatnie rzecz ujmując) to niech mi ktoś wytłumaczy po co to?

    I jeszcze jedno:
    Czy te nowe wojsko będzie do użytku tylko w trybie Koloni czy można go ten normalnie do przygód używać i vice versa?

    Sam pomysl nie jest moze taki zly... Tylko wykonanie zwala z nog

    A wojsko do przygod to wojsko do przygod - wojsko do koloni to wojsko do koloni

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Sam pomysl nie jest moze taki zly... Tylko wykonanie zwala z nog
    pvp na zasadzie walki z blizej nieokreslonym graczem, na terenie ktory jest wirtualny i zawieszony w kompletnej prozni, ktorego nawet nie podbijamy tylko zakladamy rownie wirtualna kolonie ?

    to nawet nie jest wykastrowana forma tego co znamy ze starych settlersow ;p to jest proteza protezy.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    Pomijając fakt raczej kiepskiego wykonania:
    Po co? Dlatego, że mnóstwo ludzi płacze od lat, bo potrzebuje PVP żeby się bawić. Inaczej czują się niespełnieni i sfrustrowani. Było to widać na forum.
    Dla mnie PvP (gracz kontra gracz) jest wtedy gdy bezpośrednio spotyka się 2 lub więcej osobników by wzajemnie się okładać. Tu proponują PvE-PvP. Czy na to większość czekała? Chyba nie.
    Inna sprawa - po jaką cholerę nowe jednostki? Co jest złego ze starymi. To samo generałowie. Niektórzy mają ich 15-20. Po co więcej?
    Powinni dać tą akademię wojskową jako alternatywę dla koszar (vide ulepszony magazyn prowiantu).
    Zgadzam się, że zawsze to pseudo PvP może to i lepsze niż nic. Ale niech zwiększą zysk z posiadania Koloni, używania naszych dotychczasowych generałów i jednostek.

    Na koniec wyliczenia z ang forum odnośnie "Łupy zostaną całkowicie zmienione. Zamiast broni pojawią się surowce służące do jej produkcji, zaś pozostała część zostanie dostosowana do strat poniesionych w danej przygodzie." (nie chce mi się tłumaczyć na polski) - KLIK (post nr 116) - zobaczcie co uzyskacie w zamian za poniesione straty.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 16.11.2014 o 15:24

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Podsumowując :
    "To już jest koniec, nie ma już nic,
    Jesteśmy wolni, możemy iść.

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.