Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 157

Wątek: Event świąteczny 2014

  1. #51
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powiedzieć że jest źle to źle... powiedzieć że jest dobrze to też źle... bo jest tak naprawdę źle... Jesteście ludzie chorzy... tyle razy te manufaktury były do zdobycia z eventów że nie wiem co w nich takiego błyskotliwego... a to ze ktoś nie był na wcześniejszych eventach nie znaczy że ja mam powtarzać pierwsza podstawówkę kilka razy bo ktoś iny nie ogarnia. Co mnie to interesuje.
    A co do kopalni to czy ja chodzę i mówię ejj... Wy ludziska ja mam klejnoty a wy nie macie!!!! Hahahaha!!!!
    ???
    Nie... ale to że się nimi nie chwalę nie znaczy że nie mogę o nich wspomnieć i ze mam siedzieć cicho w koncie...
    Mieć coś za darmo? No tak... najlepiej pójść na social bo forsa za darmo...
    Jestem typem człowieka który nie wydaje pieniędzy by się wybić i pokazać czego to ja nie mam.
    Jak dla mnie pieniądze są po to aby je wydawać... albo inwestować... ale zaraz... przecież zysk z inwestycji jest pewnym rodzajem wybicia się... zdradź mi swoją tajemnicę... bo też chcę sporo zarobić bez wkładu własnego.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 28.10.2014 o 22:47

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    259
    Serwer
    Kolonia
    No no, już bez polityki, darmowa gra w necie to żaden "socjal".
    Eventy rzeczywiście są wycelowane w nowych graczy, którzy ani manufaktur, ani silosów, ani lepszych generałów nie mają. I nic w tym w sumie dziwnego. Szkoda, że nie ma lepszych pomysłów (ja np. chętnie bym płaciła dyniami za "upgrade" zwykłych generałów z taweny na Pnie albo Szłomy, byłoby ciekawiej, albo za zmianę zwykłych odkrywców w tych szczęśliwych), no ale trudno, shit happens, gra się dalej. Albo nie gra, gdy nudno.
    Fajnie jest samemu wyznaczać sobie cele. Ktoś kiedyś na forum napisał, że ma cel zamienić wszystkie rezydencje na lodowe - pewnie go już osiągnął. Ja teraz mam cel zamienić wszystkie rezydencje na wspaniałe rezydencje - a 15.000 fasol piechotą nie chodzi, więc mam ciekawe wyzwanie.
    Kiedyś żeby się dobrze bawić wystarczył jeden resorak i gumka recepturka - z odpowiednią wyobraźnią można było się bawić tygodniami. Tu jest tak samo.

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Avila Zobacz posta
    No no, już bez polityki, darmowa gra w necie to żaden "socjal".
    Eventy rzeczywiście są wycelowane w nowych graczy, którzy ani manufaktur, ani silosów, ani lepszych generałów nie mają. I nic w tym w sumie dziwnego. Szkoda, że nie ma lepszych pomysłów (ja np. chętnie bym płaciła dyniami za "upgrade" zwykłych generałów z taweny na Pnie albo Szłomy, byłoby ciekawiej, albo za zmianę zwykłych odkrywców w tych szczęśliwych), no ale trudno, shit happens, gra się dalej. Albo nie gra, gdy nudno.
    Fajnie jest samemu wyznaczać sobie cele. Ktoś kiedyś na forum napisał, że ma cel zamienić wszystkie rezydencje na lodowe - pewnie go już osiągnął. Ja teraz mam cel zamienić wszystkie rezydencje na wspaniałe rezydencje - a 15.000 fasol piechotą nie chodzi, więc mam ciekawe wyzwanie.
    Kiedyś żeby się dobrze bawić wystarczył jeden resorak i gumka recepturka - z odpowiednią wyobraźnią można było się bawić tygodniami. Tu jest tak samo.
    Fajna i madra kobieta z Ciebie, az szkoda, ze gramy na innych serwerach

  4. #54
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Fajna i madra kobieta z Ciebie, az szkoda, ze gramy na innych serwerach
    Też popieram.

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Avila ta gra jest właśnie wciągająca gdy chcesz zrealizować cele normalną grą . Gdy się pakuję pieniądze i ma wszystko praktycznie od ręki to cały czar tej gry pryska i zaczyna się płacz ;-)

  6. #56
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez KwL1910 Zobacz posta
    Avila ta gra jest właśnie wciągająca gdy chcesz zrealizować cele normalną grą . Gdy się pakuję pieniądze i ma wszystko praktycznie od ręki to cały czar tej gry pryska i zaczyna się płacz ;-)
    Gdyby wszyscy grali za darmo to nie byłoby gry.

  7. #57
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez KwL1910 Zobacz posta
    Avila ta gra jest właśnie wciągająca gdy chcesz zrealizować cele normalną grą . Gdy się pakuję pieniądze i ma wszystko praktycznie od ręki to cały czar tej gry pryska i zaczyna się płacz ;-)
    co wg Ciebie znaczy 'pratycznie od reki' skoro wiekszosc wypowiadajacych sie w ostatnich -nastu postach ma za soba przynajmniej 1-1.5 roku gry ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    co wg Ciebie znaczy 'pratycznie od reki' skoro wiekszosc wypowiadajacych sie w ostatnich -nastu postach ma za soba przynajmniej 1-1.5 roku gry ?
    Pomysłów na rozkrecenie tej gry jest wiele tylko szkoda, że nikt z ludzi którzy robią nowe projekty do setow tak naprawne nie gra w nich i nie maja pojecia czego brakuje i czego gracze oczekują. Gram ponad 2,5 roku i widze co sie dzieje jak tylko dadza nowe budynki gra momentalnie ożywa. Na kazdym evencie powinna być nowa budowla bądź nowy gienek możliwości są nieograniczone tak naprawde.Statek który jest na przygodach i dawałby 100-200 luda to by było coś ile mozna stawiac domków na wodzie? A nawet lepiej mozliwosc budowy statkow do wysylania gienkow w jakims porcie a nie dziwnie znikajacy gienek w magazynie

  9. #59
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ale przeciez prawie w kazdym evencie dochodzi jakis nowy specjalista lub budynek...
    A to ze gracze narzekaja na oplacalnosc wyzej wymienionych to juz inna bajka

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Ale przeciez prawie w kazdym evencie dochodzi jakis nowy specjalista lub budynek...
    A to ze gracze narzekaja na oplacalnosc wyzej wymienionych to juz inna bajka
    Prawie robi wielką różnicę.Nie po to człowiek czeka na event żeby kupował to samo co rok i dwa lata temu.
    Rok temu super pomysł nowa przygoda powrót azylu i kze a w tym lipa już ich nie ma ,mase ludzi na to czekało i sie znowu zawiedli.
    Nie stać takiej rzeszy ludzi jaka pracuje w BB żeby wymyslic nowe przygody a przede wszystkim pozmieniac troche dropy w tych co juz sa a nikt w nie nie gra ze wzgledu na bardzo duże straty wojska gdzie drop jest beznadziejny.Mam na myśli dzieci sawanny a o krwawej marynie to juz szkoda gadac nawet w zadaniach punkty siagnięcia sami tworcy gry zapomnieli ,że taka przygoda istnieje i nie ma jej w zadaniach.Tak samo bajkowy zamek przerabia fasolki na łodygi lecz stoi i śpi bo po zakupie majora ,wież no i patentow to juz tylko jako ozdoba sobie stoi na wyspie juz od bardzo dawna. A wystarczy dodać nową przygode z fajnym dropem do kupienia tylko za łodygi i bajkowe rusza u wszystkich pełną parą no i krawiec w każdej postaci wróci do łask żeby fasoki zdobyć. Niby nic wielkiego a parę miesięcy bezie co robić w tej grze. Do tego miedzy eventami dodać cykl zadań typu 4 wiatry, oczywiście z końcową nagrodą i też ciekawą.Wtedy jest po co grać.

Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.