Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: problemy z zalogowaniem i wejściem na wyspę

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ck07, ja bym się tak nie cieszył, bo gdyby sprawa trafiła do działu technicznego to spoko, ale jak do departamentu...

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra niestety nie działa poprawnie. Ponadto, problem jest znany poniewaź na niemieckiej stronie od wczoraj starają się to naprawić. Oto link do forum. Można sobie przetłumaczyć i poczytać.
    http://forum.diesiedleronline.de/threads/112125

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To był taki lekki zamierzony sarkazm ważne że gdzieś trafiła a nie leży w spamie czy coś.

    Zalogować nadal się nie mogę, czyli nic nie udało im się naprawić .
    Ostatnio edytowane przez ck07 ; 20.10.2014 o 15:33

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie , jaja sobie robią Witaj Sajtor,

    dziękuję za wiadomość.

    Uprzejmie proszę o przesłanie zrzutu ekranu na którym widoczna jest opisana sytuacja.

    Pozdrawiam,
    Magdalena,
    Zespół The Settlers Online

    oni coś tam biorą ..................................... i apap



    odp. na drugi tiket, mam im wkleić fotkę wczytywanie mamy, to tym bardziej się złapią za głowę: A O CO TU CHODZI....


    Weście najpierw uporajcie się z jednym problemem ,a nie wyskakujecie z : Test obciążeniowy - 21.10.2014
    Drodzy Testerzy!
    To jakaś kpina
    Ostatnio edytowane przez Sajtor ; 20.10.2014 o 17:08

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Support milczy od wczoraj, Community Team też, twierdzą że problemu nie ma
    W takim razie dlaczego na niemieckim forum Community Manager założył wątek opisujący ten błąd ? Dlaczego tam support z ekipą odpisuje a u nas nie ?
    Kolejne pytania a odpowiedzi żadnej.

    BB_Teromort
    , obudź się i przeczytaj to co u sąsiada piszą. Może sam z siebie też coś napiszesz, chyba po to tu jesteś ?

    http://forum.diesiedleronline.de/threads/112125

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar heroxhell12345
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Za to Mi support odpisał BB_T tez ale szczerze nić to nie wniosło do sprawy po za standardowa śpiewka z ich strony ...
    U Nas to maja Nas w du*** taka jest prawda ze u u nas support jest nie udolny w swych działaniach ile to można czekać na rozwiązanie tego problemu skoro u Mnie wystąpił on po raz drugi
    Ostatnio edytowane przez heroxhell12345 ; 21.10.2014 o 10:13

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba za mało im płacą by kiwnąć palcem tak od razu , tak jak mi napisali to wysłałem im serie zrzutów z gry jak to mama się wczytuje............. ciekawe czy z kupali o co kaman w nich chodzi , a jutro konserwa to się nazywa refleks szachisty brawo brawo.....

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Mam to samo, rano bylem jeszcze dobrze, teraz 14.44 guzik...Żenada... Tą ge pora już zakończyć... Kto zwróci straty?

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakie straty, to jest bezzwrotna inwestycja im więcej ładujesz tym bardziej mają cię głęboko .................................................. .................................................. .................................................. .............gdzie SŁOŃCE nie dociera .

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sajtor, Odpowiem Ci cytatem z Twojej wypowiedzi

    Chyba za mało im płacą by kiwnąć palcem tak od razu , tak jak mi napisali to wysłałem im serie zrzutów z gry jak to mama się wczytuje............. ciekawe czy z kupali o co kaman w nich chodzi , a jutro konserwa to się nazywa refleks szachisty brawo brawo.....
    PS. już się tak nie spinaj, jutro odpalisz konto to się zawiesisz.
    Ostatnio edytowane przez ck07 ; 21.10.2014 o 17:35

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.