Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: problemy z zalogowaniem i wejściem na wyspę

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    problemy z zalogowaniem i wejściem na wyspę

    mam problem który chciałam Państwu opisać dzisiaj w godzinach rannych w trakcie gry system wyrzucił mnie i powtórnie nie potrafię wejść do gry po zalogowaniu następuje wczytywanie mapy aż do wygaśnięcia sesji .Od razu zgłosiłam problem do supportu na odpowiednim formularzu i otrzymałam uspakajającą odpowiedź że pracują nad usterką. Natomiast jak ponowiłam swoją prośbę o usunięcie usterki o godzinie 18 tej otrzymałam odpowiedź że bardzo przepraszają ale prawdopodobnie będę czekać cały tydzień aż do następnej konserwacji , jest to lekceważenie graczy . Czy tata sytuacja już była , jakoś nie mogę zrozumieć jak można w ten sposób traktować swoich graczy a tym samym potencjalnych klientów . Coś chyba nie jest fair w tej grze .
    Rozżalona

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ojojoj, tylko tydzień to masz super i nie wspomnę o tym że otrzymałaś błyskawiczną odpowiedż, gratulacje

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, mam ten sam problem

    Wczytywanie mapy ... do śmierci ...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To samo, niekończące się wczytywanie mapy. A już myślałem że nic nie zepsuli na ewent. Chciałem nawet pogratulować, ale tradycja musi być kultywowana. Brawo za konsekwencje w działaniu.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    dziękuje twórca gry
    możne jakaś kare by sobie wymyślili np za darmo magazyny dla osób nie mogących się przez nich zalogować i wczytać mapy w okresie statecznym
    ps żegnajcie dynie i nie wykonane zadania

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat

    to samo

    mam problem z wczytywaniem mapy a kilka godzin mi zostalo do zakonczenia przygody

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    w sumie miałem już zakończyć wątek z settlersami, ale jednak nie zrobiłem tego i tak sobie tutaj zaglądam. I proszę ) Kolejny popis tzw techników A do tego całe mnóstwo tłumaczeń ze strony modków ) POWIEM KRÓTKO - KOLEJNA ŻENADA. A może ..... zmusić graczy do ''dobrowolnej'' cotygodniowej zrzutki na poczet konserwy Bo jak nie, to ......... ban Życzę Wszystkim, jeszcze nie zbanowanym, miłej tzw gry, w settlersów
    P.S. a magazynów nie oddałem i nigdy nie miałem zamiaru oddać a ten mądrala ( jakiś modek ), który ''ostatecznie zamknął temat magazynów'' i ostrzegł, że wszystkie wypowiedzi na ten temat będzie usuwał, niech ... zamknie i usunie siebie> Miłego wieczoru

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam mam to samo,wieczne wczytywanie mapy.... i tak od piątku po 21-00 , napisałem gdzie trzeba i dostałem w odp. gotowca :-) . Sprawdziłem tez wszystkie przeglądarki to samo i na dwóch innych lapkach wieczne wczytywanie mapy.... zajefajny ewent gratki .

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar heroxhell12345
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Hej
    Ja miałem taki problem 2tyg temu po po tygodniu problem został rozwiązany przez support ale dziś znowu to samo nie mogę wejść do gry , wczytuję mapę i lipa.
    To jest jakiś żart chyba , Oni w supporcie w kulki walą

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam ponownie
    Widzę, że modki skutecznie omijają wątek dot. niemożności gry z uwagi na ''profesjonalizm'' tzw techników
    W tematach, gdzie support może coś stracić, reakcja jest natychmiastowa - gorzej, gdy stratnym jest gracz, czyli sponsor
    Każdy z graczy powinien, wg mnie, codziennie dziękować za możliwość gry ( niekoniecznie musi być spełniony warunek uczestnictwa w grze ), a najlepiej żeby w ramach podziękowań dorzucił trochę kasy na diamenciki
    Miłej niedzieli

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.