Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: surowce

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat

    surowce

    Witam

    Czy nie było by efektywniej i czytelniej jakby nad budynkami produkcyjnymi np. drwalem pojawił się jakiś symbol np. pytajnik że jego produkcja jest wstrzymana, gdyż brak miejsca na składowanie towarów w magazynie. Tak samo nad magazynem mogłoby się podświetlić np. wykrzyknik jak jakiś surowiec zapełnił swoją przestrzeń magazynową. BB - Ubisoft są twórcami gry "anno online" i tam to jest ładnie wykorzystane, a więc i realne do zrobienia. (w załączniku dałem fotkę z "anno")

    Pozdrawiam
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: ggg.jpg, 
wyświetleń: 224, 
rozmiar: 64.2 KB, 
ID: 2173.  

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo rozsądny pomysł. I przydatny, zwłaszcza gdyby taką informację można uzyskać będąc na G-1 bez szukania po całej wyspie.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    Ja jestem na nie, bo miałbym po prostu większość wyspy w wykrzyknikach. Jeżeli jednak będzie to można włączać lub wyłączać to tak.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    272
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Szymon2727 Zobacz posta
    Ja jestem na nie, bo miałbym po prostu większość wyspy w wykrzyknikach. Jeżeli jednak będzie to można włączać lub wyłączać to tak.
    jak najbardziej tak z tą sugestią. dodaj ankiete

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.