Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: produkcja 0 /12h

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.10.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    produkcja 0 /12h

    jak zrobić produkcję na poziom 0. mam zrobić produkcję węgla na poziomie 0 /12h. pozamykałam fabryki w magazynie nie mam nawet sztuki a zadanie nadal nie zrobione????

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Ma byc na + czyli wieksza od 0

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    nie masz zatrzymywać produkcji, tylko mieć ją na plusie. wg BB prognoza produkcji 0/12h to lekki plus.
    kliknij w liczydło i sprawdź ile produkujesz i ile ci jeszcze brakuje, żeby produkcja była na plusie. sprawdź również, czy możesz wyłączyć jakieś budynki, które nie są powiązane z zadaniem. jak to nie pomoże, to żeby zwiększyć produkcję surowca możesz dostawić budynek, podnieść poziom już istniejącego lub wrzucić na niego premię.

    zadania z bilansem lubią się przycinać, wiec jeżeli wszystkie podzadania będziesz mieć na zielono i nadal brak możliwości zakończenia go. to wyłącz na chwileczkę i włącz ponownie budynki powiązane z zadaniem, wtedy zaskoczy.

    ps. takie pytania warto zadawać w grze na kanale Pomoc, tam najszybciej otrzymasz odpowiedź i w razie czego dodatkową pomoc

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.10.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dzięki bardzo. poszło

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak zrobic zadanie: zainwestuj co najmniej 1 szt manuskryptow w jednego swoich geologo.
    mam 1 manuskrypt i geologa- co trzeba zrobic?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.07.2013
    Posty
    22
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez tata_dom Zobacz posta
    jak zrobic zadanie: zainwestuj co najmniej 1 szt manuskryptow w jednego swoich geologo.
    mam 1 manuskrypt i geologa- co trzeba zrobic?
    Klikasz na geologa (nie wysyłaj go nigdzie) - tam na samej górze (na samej górze okna) masz ikony manuskryptu, tomu i kodeks, obok kodeksu jest taka ikonka to kliknij na nią i masz tam taki panel i wybierasz co Ci się podoba, a potem to zatwierdzasz.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.