Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Konserwacja

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Konserwacja

    Podczas konserwacji nastąpi:

    Przeprowadzenie prac, których celem jest poprawienie działania gry.


    TERMOFOREK odpowiedz nam coście znowu wywalili w kosmos, skoro tylu graczy nie ma więc jest wolnych mocy tyle że hohohoho. Czy Wy panujecie nad tym projektem, czy już mamy zwijać mapy i iść do konkurencji.

    Ciśnienia już niebieskie na G-1 nie trzymają i bananami zaczynają dzielić. Powiedz im żeby ten INOOCZY coś na wstrzymanie brał, albo niech pastylki zmieni bo my widzimy inne PVP niż on. A może on nie z tej firmy jest ?

    Powiedz mi CO WY CHCECIE POPRAWIAĆ ? taka tajemnica ? Uchylcie mały rożek, co tam zmieniacie, niepokoimy się... poranek bez TSO tego nie przeżyjemy.

    Ja głosuję że ZBALANSUJĄ GRUBASÓW bo w porównaniu do obecnego systemu zbalansowania na testowym to GRUBAS znosi kosmiczne ilości WSZYSTKIEGO i to jest JAWNA KPINA I SKANDAL.

    Zagłosowałbym na FEJSIE ale tam mnie też zbanowali. Prawda jednak w OCZY KOLE.

    ps. modek łapy mi precz od watku

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    tekst na stronie głównej był na pewno dodany na zasadzie kopiuj wklej więc do końca nie należy ufać temu co tam jest napisane.

    Ale moje pytanie brzmi: kiedy zostanie wgrana wersja z eventem halloween?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najpier niech sie naumieją i wgraja poprawkę co USUNIE MRYGANIE SZEPTU.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak poprawili działanie gry, że teraz nie mogę się do niej zalogować, bo wyświetla się biały ekran.

  5. #5
    Don2Złote
    Podczas konserwacji zepsuto dzialajacy ignore, oraz przewijajacy sie czat po raz kolejny. Brawo BB !!!

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla mnie to jest już żenujące, jak można tak nonszalancko podchodzić do tej gry? Ciągle psuć czata! I ta niemożność naprawienia tak trywialnych spraw jak przewijanie, migająca zakładka szept czy ignorowanie. Ludzie w BB weźcie się ogarnijcie trochę. Weźcie wprowadźcie proste poprawki ułatwiające grę: np. sortowanie koszy, generałów, porządkowanie gwiazdy. A dajcie sobie na wstrzymanie z wprowadzaniem nowości utrudniających grę. Wiem, groch o ścianę od 2 lat.
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  7. #7
    Don2Złote
    co do konserwqacji niech zabiora te przeklete pokazywanie jednostek w oozie wroga, jest to flustrujace

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.