Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Co z tym PVP

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Co z tym PVP

    Bry maluśkie BB co to zrobić PVP nie umiecie ?

    To co jest od wczoraj na testowym to juz jest koniec ? Czy jeszcze jakoś sprężycie się i coś wymyślicie ? wiecie że my tego nie przyjmujemy.

    Aha przypominam wam o BUGU z heloween, że mozna uzyskać nieograniczoną ilość tych rybaków co za darmo dają ryby. Wiecie o czym piszę no nie i chyba to poprawicie bo inaczej ja już WAM NIC NIE ODDAM.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Dla mnie to co wprowadzili nawet obok PVP nie stało
    PVP - player vs player - interaktywna walka między graczami w tym samym czasie
    Więcej mówić nie muszę, bo chyba każdy wie o co chodzi.

    Z jednej strony fajnie - coś nowego, ale to niestety kolejny martwy punkt w grze, zdobędę sobie kolonie w ciągu nie długiego czasu i po graniu

  3. #3
    Former Community Team Member
    Dołączył
    08.07.2013
    Posty
    63
    Serwer
    Nowy Świat
    Manolo, tutaj jest serwer "zwykły" tzw. "live". pytania o PvP, które jest dostępne tylko na Testowym, proszę zadawać na serwerze testowym.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tutaj pogadać o tym nie możemy ? Bo nagle się wszyscy dowiedzą że to żadne PVP ? Łoj strach się bać. Przypominam o bugu z heloween bedzie masowe korzystanie z niego chyba z tego co słysze. Żeby nie było ze nie mowiłem.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    BB_Inoach, a Wy nie możecie nic przekazać? Hmm?

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.