Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz by proponowany balans ekonomi wyspy wszedł razem z nowym systemem walki?

Głosujących
40. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak bardzo dobrze zbalansowałoby to wyspę

    8 20.00%
  • Tak, ale potrzebne jest jeszcze kilka zmian

    8 20.00%
  • Nie, to co na serwerze testowym jest jest lepiej zbalansowane

    1 2.50%
  • Nie, chce by balans wyspy był na starych zasadach nawet z nowym systemem walki

    23 57.50%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Nowy system walki - balans ekonomiczny wyspy

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    jak można krytykować coś czego sie nie zna ? a na testowym tez jeszcze nie ma finalnych zmian bo cały czas się to rozwija. troche otwartosci umysłu ludzie i pamietajcie na co narzekacie.
    Po tym co pokazali do tej pory widac w jakim kierunku te zmiany ida.

    Po pierwsze w zaden sposob nie rozwija to gry tylko obraca w miejscu to co jest do tej pory, a jedynym celem tego jest aby bylo inaczej niz teraz (bo po kilku latach obudzili sie nagle i zobaczyli, ze gra poszla innym torem niz sie spodziewali).

    Po drugie, zmiany sa nieprzemyslane i slabo przystajace do realiow gry - chociazby slynne 'zmniejszmy czas produkcji budynkow o 20%" wprowadzone na koncu lancuchow produkcyjnych, bez zadnych poprawek w budynkach ponizej.

    Po trzecie czesc zmian jest absurdalna - np. zmiany statystyk jednostek wroga + wyeliminowanie broni z dropow motywowali tym, zeby gracze robili mniej przygod. Dlaczego do cholery maja robic mniej przygod skoro jest to jedyna forma rozrywki wielokrotnego uzytku dostepna w grze ?

    Po ostatnie, doprowadzenie do porzadku tego co zaproponowali do tej pory to nie jest kwestia rebalansowania poprzez pozmienianie kilku cyferek, tylko kompletnego wywalenia tego do kosza i ogarniecia tego gdzie faktycznie potrzeba zmian. Od podstaw.

    I narzekac na to jak najbardziej trzeba jesli sie liczy na mozliwosc pogrania w ta gre jeszcze pare miesiecy lub lat, bo jesli wszystko bedzie szlo tym torem co przez ostatni rok to nie dosc ze tej biednej gry nie poprawia, to jeszcze rozwala to co do tej pory zbudowali :>
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety jak widać po ankiecie wiele ludzi w ogóle nie wie co się dzieje na testowym

    Zgadzam się z tym co pisze sparkz potrzeba zmian od podstaw i takie tutaj w oparciu o nowy system walki zaproponowałem. Częściowo kilka pomysłów zostało wykorzystanych przez BB lub wpadli na taki sam pomysł, tylko oni nie mogą tego robić częściowo!!!

    Dostałem informację że twórcy gry otrzymali te pliki, które im podesłałem, pisałem by się kontaktowali jeśli czegoś nie rozumieją itp. i co i cisza.
    Myślę że jeśli nic nie zmienią tak by w tą grę dało się normalnie grać (w porównaniu do tego co oferuje nam testowy) lub nie zostawią systemu walk i balansu wyspy na obecnym poziomie (raczej nierealne) to po prostu po prawie 3 latach gry nadejdzie czas zakończenia przygody z TSO (może to i dobrze więcej czasu będzie na inne gry/przyjemności/pracę) a jęsli odejdzie większość 50 lvl to gra zwyczajnie upadnie, co nie jest miłym scenariuszem ani dla graczy ani dla BB czy Ubi.

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Po trzecie czesc zmian jest absurdalna - np. zmiany statystyk jednostek wroga + wyeliminowanie broni z dropow motywowali tym, zeby gracze robili mniej przygod. Dlaczego do cholery maja robic mniej przygod skoro jest to jedyna forma rozrywki wielokrotnego uzytku dostepna w grze ?
    Brak broni w dropie tłumaczą tym że gracze mają ją samodzielnie produkować. Oni nie mówili wprost że mamy robić mniej przygód, to było moje stwierdzenie na podstawie ich wypowiedzi. BB mówiło że w obecnym systemie gry serwery są przeciążone, oraz że zawsze było założenie ze sami będziemy broń robić.

  4. #14
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Brak broni w dropie tłumaczą tym że gracze mają ją samodzielnie produkować. Oni nie mówili wprost że mamy robić mniej przygód, to było moje stwierdzenie na podstawie ich wypowiedzi. BB mówiło że w obecnym systemie gry serwery są przeciążone, oraz że zawsze było założenie ze sami będziemy broń robić.
    Piwonia, stwierdzenie, że BB chce abyśmy robili mniej przygód to oficjalne stanowisko BB. Zapraszam do mojego tłumaczenia BB_Mary chociażby...

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nałupiemy broni teraz w dropach ze bedziemy mieli do konca serwerów. Po 10-15x dziennie byk i czarni i co nam zrobią ? BANY ROZDADZĄ ???

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lipek czytałam tamten wątek, nawet sama się tam wypowiadałam- właśnie o tym że celem jest ograniczenie ilości robionych przygód. Ale w wypowiedzi BB Mara nie jest powiedziane wprost że chcą ograniczyć robienie przygód.

  7. #17
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez petowa Zobacz posta
    nałupiemy broni teraz w dropach ze bedziemy mieli do konca serwerów. Po 10-15x dziennie byk i czarni i co nam zrobią ? BANY ROZDADZĄ ???
    a z bronia nalupiemy tyle granitu i drewna, ze przez nastepny rok albo do podniesienia max lvlu nie bedzie po co w ogole robic przygod !
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez petowa Zobacz posta
    nałupiemy broni teraz w dropach ze bedziemy mieli do konca serwerów. Po 10-15x dziennie byk i czarni i co nam zrobią ? BANY ROZDADZĄ ???
    Nie wszyscy maja aż tyle czasu na grę. Mi wystarcza że robię 1-3 wyspy dziennie (w wersji dla leni) a granitu, bel egzo itd zbieram tyle, że powoli nie mam co z tym robić. Polecam

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i mozemy kopnac BB z tymi ich zmianami w ZADEK.

    widzicie jak my to wam rozkminilismy BBeofcy.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.