Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Problem z uruchomieniem gry

  1. #1
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra

    Problem z uruchomieniem gry

    Witam,

    mam problem z uruchomieniem gry, czyściłem przeglądarkę, dns, skanowałem też komputer CClearner'em..

    Problem polega na tym, że po zalogowaniu się, gdy naciskam przycisk "graj" gra ładuje się ok. 10 sekund i pojawia się biała strona, nic dalej się nie dzieje. Dodam jeszcze, że w trakcie gry pojawił się komunikat, który mówił coś o obciążeniu przeglądarki i tym, że jakiś proces musi zostać zakończony, niestety szybko zniknął i nie zdążyłem uwiecznić go na screenie, byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Dodam jeszcze, że gra nie działa z drugiego komputera, nie mogę też zalogować się z telefonu. Na stronie głównej nie ładują się żadne obrazki, wie ktoś o co w tym wszystkim chodzi? Dzięki z góry.

  2. #2
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Podbijam, bo widzę, że ciężko komuś z supportu odpisać co się dzieje.

    Widziałem, że temat ten powtarzał się już wielokrotnie, jednak żadne z podanych tam zaleceń nie pomogło u mnie. Dzisiaj po 2 godzinnym szperaniu w przeglądarkach, flash playerze (uninstall, install x 4-5), zmianach ustawień proxy etc. udało mi się odpalić grę, jednak jak tu się nie wkur*** kiedy kupiłem udział w przygodzie za 6,5k monet, a problem ponownie się powtórzył, nie zdążyłem nawet zrobić straty na przygodzie i ponownie wywalilo mnie do białego okna. Czy ktoś obecnie, po ostatniej przerwie konserwacyjnej ma podobny problem? Czy mogę liczyć na jakąś pomoc? No i kto mi zwróci wszystko, co przeminęło przez ostatnie kilkadziesiąt godzin, skoro internet działa bez zarzutu, próbowałem już wszystkiego co jestem w stanie zrobić. No i zlitujcie się, nie chce tłumaczenia "wyczyść przeglądarke, cache czy inny badziew, skoro to NIC nie daje. Ktoś ma może jakieś nowatorskie rozwiązania, z których jeszcze nie korzystałem? Ech..

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja mam od rana po konserwacji to samo, biała strona i nic się nie ładuje.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to DEMON zbanowanych was dopadł buhahahahaha

  5. #5
    Osadnik Awatar oskiolo
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety ja także przez firefoxa nie mogę sie zalogować , ale udało mi sie przez chroma . Spróbuj może i Tobie się uda jak zmienisz przeglądarkę .

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Kolonia
    Niestety i mnie to dopadło....

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I znów po konserwie nie można uruchomić gry Logowanie w porządku ale załadowanie gry po naciśnięciu "GRAJ" spełza na niczym (pusta strona, u mnie niebieska). Co dziwne na testowym mam tak samo oO... Chyba pora na zamknięcie życiorysu zwanego Settlers.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktoś coś wie co się dzieje? Od wczoraj niebieski ekran po kliknięciu "Graj" i nic. Na wszystkich przeglądarkach i nie pomaga czyszczenie ciasteczek itp bzdury zalecane zazwyczaj przez BB jako antidotum na wszystko. Jakieś sensowne sugestie?

  9. #9
    VonBoden
    Dopisuję się Nieustające 'Wczytywanie mapy...'

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    hej u mnie jest to samo a zaczelo sie cos kolo godz 16 . teraz mam plansze wgrywania gry ( pasek jest caly zalelniony) i dalej nie idzie nic nie instalowalem wczesniej a gra rano do godz 14 dzialala bezproblemowo.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.