Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: Muli gra !

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    Mam to samo z wagą ...

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez bayern1983 Zobacz posta
    Muli, oraz mega problemy z wagą, bo co chwila http://scr.hu/1grt/lz0zm - zamiast naprawić jedną rzecz, tylko im myśl w głowie kaska, stąd zamiast przeprosin że coś zepsuli - kupcie klejnoty... ŻART
    Mam to samo z wagą ...

  3. #13
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    I czatu nie przewija po ostatniej konserwacji czatu....
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez bayern1983 Zobacz posta
    Muli, oraz mega problemy z wagą, bo co chwila http://scr.hu/1grt/lz0zm - zamiast naprawić jedną rzecz, tylko im myśl w głowie kaska, stąd zamiast przeprosin że coś zepsuli - kupcie klejnoty... ŻART
    od dwóch dni głównie widzę klepsydrę zamiast moich offek na handlu

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    potwierdzam, aż się grać odechciewa :/

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Mam to samo gra chodzi masakrycznie ścinka na ścince a od supportu to nawet odp nie chcą dać już któryś dzień z kolei. Przygodę jakąś zrobić to naprawdę ciężko a o bloku to już wcale aż się grać odechciewa.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z wejściem do gry nie mam problemu, ale to co jest potem to masakra jakaś... wygląda tak jak by gra średnio co minutę "dogrywała się", wtedy na kilka sekund wszystko zatrzymuje się w miejscu, klepsydra na handlu, klepsydra na koszarach, wiele wykonanych czynności muszę znów powtarzać, bo po tym jakby "dogrywaniu się" gra jakby anuluje to co zostało już wykonane (wysyłanie geologów/odkrywców, stawiane budynki, premie, itd, itp), problem z czatami, napiszę jakieś zdanie to mija dłuższa chwila zanim pojawi się na czacie, wykorzystanie pamięci jest większe niż zwykle, grubo ponad 1GB, lagi, lagi, lagi... sugeruję naprawić obecne problemy z grą, dopiero po tym myśleć o jej aktualizacji bo grać się nie da...

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u nich w serwerowqni nie muli

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To samo od konserwy same problemy o ile wejście do gry nie nastręcza kłopotu to samo granie do przyjemności nie należy.Handel,czat,rzucanie premii,wysyłanie odkrywców lub geologów czasem jednego kilka razy trzeba kopnąć by poszedł.Podobny problem miałem na testowym.Przed konserwą problemu na "normalnym" nie było.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2013
    Posty
    56
    Serwer
    Złota Góra
    Dziś dostałem odp od suportu z zapytaniem czy dalej muli ha ha ha dobre aż się upiłem odp dalej muli szczególnie wieczorami nie idzie grać :/ na wyspie a co dopiero przygody bajka jest w dzień jak mało osób siedzi ale ja wtedy nie mam czasu na grę :/

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.