Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: geolodzy i odkrywcy bez uzdolnień

  1. #1
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra

    geolodzy i odkrywcy bez uzdolnień

    witam
    rano odpaliłem gre, zacząłem wysyłać geologów na poszukiwanie węgla a tu zonk, uzdolniony geolog do wczoraj szukał mi węgla 1-24 a dziś widzę czas 2-00, sprawdziłem jego drzewko i nawet pół manuskryptu nie ma nie mówiąc o tomach i innych księgach, reszta geologów która cokolwiek dostała do swojego drzewka to samo, to samo tyczy sie tych zielonych krasnali zwanych szczęsliwymi odkrywcami wszyscy stracili tomy i manuskrypty, zacząłem szukać ale rzeczy które przepadły nie wróciły do magazynu, w gwieździe ich też nie ma, chyba dzisiejsza konserwacja pozbawiła geologów i odkrywców uzdolnień, napiszcie czy to przypadek odosobniony czy wiecej nas uszczęśliwiono

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    U mnie maja ksiazki zaladowane

    Napisz do supportu moze ci wyjasnia

  3. #3
    Osadnik Awatar witek1967
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Złota Góra
    wszystko wróciło do normy, uzdolnienia wróciły , temat do zamkniecia

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie część ma, a część chyba nie ma, nie zwróciłam uwagi przy wysyłaniu. Teraz patrzę na czasy i wrócą z poszukiwań skarbów tak, jakby nie mieli żadnych umiejętności rozdanych. Rano trochę się zdziwiłam, że jeszcze nie wrócili niektórzy. Jak zieloni wrócą to może się samo naprawi, resztę sprawdzę dopiero jutro, niestety. Geolodzy są ok, coś chyba dzisiaj te książki pogubili przy szukaniu skarbów.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Moi geolodzy właśnie wrócili z poszukiwać rudy złota i w obu przypadkach nie wyświetla, że skorzystali z umiejętności Zbieracz rudy, czyli szybszego wyszukiwania złoża.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.