Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za tym aby oznaczyć okres nieaktywności znajomych ?

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, uważam że jest to dobre rozwiązanie, chciałbym wiedzieć kiedy znajomy był ostatnio w grze.

    26 72.22%
  • Nie, pomimo że to mój znajomy, nie interesuje mnie to całkowicie.

    6 16.67%
  • Obojętne, nie wpłynie to ma mój komfort grania.

    4 11.11%
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nieobecność graczy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nieobecność graczy

    Wielokrotnie zdarzył się chyba większości osób, zastanawiać się czy ten znajomy czy tamten znajomy czy zwyczajny ktoś z gildii, jeszcze gra czy już sobie odpuścił granie.
    Wejście na wyspę, nie zawsze daje odpowiedz, bo niektórzy mają pauze, inni mają porządek, jeszcze inni tak zrobioną produkcję, że nawet jak kogoś kilka dni nie ma to wszystko się mieli poprawnie i nie wrzeszczą ikony że braki w magazynie.

    Wchodząc na wyspę czyjąś, zawsze zaczynamy ją odwiedzać od pierwszego sektora, czyli tam gdzie jest władyka.
    Byłoby przydatne i wygodne, móc choć z grubsza określić kiedy się dany gracz logował.

    Przykładem takiego oznaczenia mogłaby być flaga na domu władyki.
    Dla przykładu:
    - zielona - gracz był grze od wczoraj,
    - niebieska - gracza od przynajmniej dwóch dni.
    - pomarańczowa, - gracza nie było przynajmniej tydzień.
    - czerwona - gracze nie było ponad 30 dni,
    - czarna - gracza nie było ponad 3 miesiące.

    każdy by sobie mógł kryterium zrobić, jak długi okres nieaktywnosci go interesuje aby usunac z listy. (lub nawet bardziej skrajnie, mozna by kropki przy samych awatarach to jakos oznaczyc.

  2. #2
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Hor4cy Zobacz posta
    [...]że nawet jak kogoś kilka dni nie ma to wszystko się mieli poprawnie i nie wrzeszczą ikony że braki w magazynie.
    Tak gwoli ścisłości - produkcja automatycznie zatrzymuje po 48h nieobecności gracza.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    gracze w danej gildii maja podgląd czy ktoś jest aktywny czy nie , pisze czarno na białym w "tarczy"

    co do znajomych to też zbędne .. jeśli to tylko znajomy do " dropa " to mnie nie interesuje czy na drugi trzeci czy 4 dzień gra . Jeśli to znajomy z którym gram , rozmawiam robię wspólnie przygody to .. jak się odzywa to jest - jak milczy wiadomo że albo chce mieć spokój albo go nie ma.

    Dla mnie to zbędne flagowanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.