Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: Halloween 2014

  1. #1
    Osadnik Awatar SimcikQ
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Złota Góra

    Halloween 2014

    Siemka . jak wiadomo w październiku 2014r. na serwerach pojawi się event . Wiecie może którego dnia tygodnia miesiąca on się pojawi?. i co chcielibyśce mieć na tym evencie . wasze pomysły zostaną wysłane do BB lecz pewnieich nie rozpatrzą pozytywnie.Lecz zawsze można spróbować.. No to piszcie ..

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co masz na myśli, co chcemy? przecież bb już dawno ustaliła co będzie podczas eventu.
    "Everybody lies"

  3. #3
    Osadnik Awatar SimcikQ
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    co masz na myśli, co chcemy? przecież bb już dawno ustaliła co będzie podczas eventu.
    BB napisało że to dopiero jest taki test powiedziała mi wi wiadomosci bo pisałem ze jeszcze nie wiedza co bedzie na evencie ze wogule jeszcze tego nie maja

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SimcikQ Zobacz posta
    BB napisało że to dopiero jest taki test powiedziała mi wi wiadomosci bo pisałem ze jeszcze nie wiedza co bedzie na evencie ze wogule jeszcze tego nie maja
    używaj znaków interpunkcyjnych, bo nie idzie się połapać co piszesz. na testowym był już event przez pewien czas dostępny, raczej wielkich zmian, o ile jakieś będą, nie będzie. a tym bardziej po wysłaniu "próśb" do supportu.
    "Everybody lies"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 golemy zamiast 1
    domek rybaka i jakieś detale

  6. #6
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez SimcikQ Zobacz posta
    BB napisało że to dopiero jest taki test powiedziała mi wi wiadomosci bo pisałem ze jeszcze nie wiedza co bedzie na evencie ze wogule jeszcze tego nie maja
    A Ty z jakiej planety jesteś? Tobie tak BB "powiedziała"? Masz jakieś wtyki w BB? Bezpośrednio z BB rozmawiałeś? Nie qmam

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    przecież na halloween zostanie wgrana taka sama wersja co na serwerze testowym. Jeśli dojdzie do jakichkolwiek zmian to już w trakcie eventu i to tylko z powodu złego doboru przygód w których można dostać dynie. Oczywiście taka zmiana nastąpi wtedy gdy gracze dla których "każdy event jest za łatwy" po dwóch pierwszych dniach kupią, także za klejnoty, wszystko co jest do kupienia.

  8. #8
    Osadnik Awatar ichigo-san
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    a może ktoś przybliżyć informacje z serwera testowego? A mianowicie jakie surowce były zużywane do pokonania golemów itp. Słyszałem jedynie iż w tym roku będą to inne surowce porównując do zeszłej edycji. Niestety nie mogłem brać udziału w testach a na serwerze testowym jest już inna wersja gry. Pozdrawiam

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tego co pamiętam to schodziły rudy miedzi, żelaza i tytanu i zdaje się sporo wody

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chcemy żeby w ewencie nie było bugów

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.