Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 272

Wątek: Zgadnijcie...

  1. #251
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Obcy10 Zobacz posta
    Co do chleba - to jeżeli weszłoby PVP - choć zależy jak to zrobią - ale jeżeli będzie możliwe wycinanie się po całości to chleba będą jeszcze większe braki jak są teraz
    Zalezy od tego czy rozpatrujemy pvp wraz ze zmianami w walce czy bez. Jesli bez to masz racje, jesli z - to jednostki ponizej ochotnika beda kompletnie bezuzyteczne, a ochotnicy i wyzej beda w produkcji blokowani przez tempo produkcji broni a nie chleb.

    Majac te zloza ktore mamy obecnie realna produkcja mieczy zelaznych nie wyjdzie poza 7-8k dziennie, nawet przy zmniejszonym koszcie ochotnika bedzie z tego >1k wojakow dziennie, wiec wieksza czesc zapotrzebowania na ludzi zapewnia same szkolki i bazowy przyrost.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #252
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    Drodzy Gracze,
    jak myślicie, co to takiego?
    Łąka z powypalanymi moczem plackami trawy, po niezłej imprezie żołdaków w garnizonie
    - Chyba był ostry balet, bo teraz wszyscy śpią.
    Ostatnio edytowane przez dlugoszp ; 23.09.2014 o 12:51

  3. #253
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Miroro Zobacz posta
    nie będzie żadnego PVP, nikt nikomu nie bedzie zabijał żadnych jednostek ani nic takiego. Ot nowe przygody (coś a'la) zwane ekspedycjami.
    To rozszyfruj mi proszę ten skrót na końcu : "czwartek: Nowa, testowa wersja gry (nowy system walki i PvP)"
    I jednocześnie napisz mi proszę co może BB mieć na myśli go używając... oraz to jak Ty rozumiesz ten skrót...


    Edit:
    Sparkz
    Rozumiem i znam zależności... ale przy założeniu PvP rozumianego po mojemu, każdy z graczy będzie miał te same wąskie gardła...
    Więc wszystko zależy też od tego czy będą jakiekolwiek elementy poza wojskowe decydujące o rozgrywce...
    A jeżeli z założenia każdy będzie miał tak samo to "spam" rekrutami dalej pozostanie jedną z możliwości rozgrywki.

    Zresztą na chwilę obecną to grube gdybanie... gdyż mała zmiana w systemie walki co pokazali teraz wystarczy aby znowu to wywrócić do góry dogami
    Ostatnio edytowane przez Obcy10 ; 23.09.2014 o 13:28

  4. #254
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Byc moze wystawiam sie na odstrzal (NDA)... Ale widze ze macie wygorowane ambicje co do PVP
    Otoz gracz z graczem sie nie spotka... Mozesz jedynie podbic kolonie ktora przez okreslony czas daje Ci np granit, na owej kolonii ustawiasz budynki obronne, inny gracz moze podbic Twoja kolonie i na tym koniec PVP. Do ekspedycji jest calkiem inne wojsko niz standardowe i dosyc kosztowne (koszty nie sa jeszcze zatwierdzone)
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  5. #255
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Nowa Ziemia
    właśnie to miałem na myśli co napisał przedpiśca. Ja np. zupełnie inaczej rozumiem PVP niz BB to rozumie. Takie mydlenie ocu. Chcieliście PVP to wam je damy, a jak ono wygląda to juz nie nasz problem. Zgodzę się co do nowego systemu walk. Jeżeli wprowadzone by to było we wszystkich przygodach, to faktycznie wywrotka standardów sie szykuje.

  6. #256
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DJPietka Zobacz posta
    Byc moze wystawiam sie na odstrzal (NDA)... Ale widze ze macie wygorowane ambicje co do PVP
    Otoz gracz z graczem sie nie spotka... Mozesz jedynie podbic kolonie ktora przez okreslony czas daje Ci np granit, na owej kolonii ustawiasz budynki obronne, inny gracz moze podbic Twoja kolonie i na tym koniec PVP. Do ekspedycji jest calkiem inne wojsko niz standardowe i dosyc kosztowne (koszty nie sa jeszcze zatwierdzone)
    A ile tych kolonii można mieć jednocześnie?

  7. #257
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DJPietka Zobacz posta
    Byc moze wystawiam sie na odstrzal (NDA)... Ale widze ze macie wygorowane ambicje co do PVP
    Otoz gracz z graczem sie nie spotka... Mozesz jedynie podbic kolonie ktora przez okreslony czas daje Ci np granit, na owej kolonii ustawiasz budynki obronne, inny gracz moze podbic Twoja kolonie i na tym koniec PVP. Do ekspedycji jest calkiem inne wojsko niz standardowe i dosyc kosztowne (koszty nie sa jeszcze zatwierdzone)
    Jeżeli jest tak jak mówisz to BB nie rozumie znaczenia sformułowania "PvP"...
    I szykuje się bubel wprowadzany z wielką pompą

    Edit:
    Ale widze ze macie wygorowane ambicje co do PVP
    Pokaże to na przykładzie, BB napisze że da nowego wypasionego generała... i co przez to zrozumiemy? nowa większa pojemność, jakieś specjalne cechy związane z atakiem, szybkością ataku czy przemieszczania się po mapie czy między strefami...
    A BB wprowadzi nowego generała tylko i wyłącznie za klej który z wypasionych rzeczy ma tylko nową grafikę, bo jest różowy... A sumarycznie jest tawerniakiem z nowym obrazkiem i namiotem na którego czubku jest również różowy KOT...

    Tak też teraz widzę zapowiedź PvP w kontraście tego co opisujesz
    Ostatnio edytowane przez Obcy10 ; 23.09.2014 o 15:02

  8. #258
    Osadnik Awatar DJPietka
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Kolonia
    Dokladnie, z wielkiej chmury maly deszcz....
    Sami sprawdzicie na testowym, jak dla mnie szykuje sie wielka porazka, a BB reaguje tylko na pochlebstwa, na krytyke ze strony testujacych juz nie....
    Wiec sory taki mamy klimat, to wina Kopacz...
    Gildia - Easy Rider - zaprasza wszystkich graczy! Gildia bez ciśnienia. (regulamin dostępny w okienku gildii)... Kontakt: Szept, PW... Kolonia/Realm 4

  9. #259
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja naiwny wstawiłem full mistrzowskich jednostek wojskowych do produkcji

    edit :
    Odpowiedziałbyś na PW ? :>
    Ostatnio edytowane przez Obcy10 ; 23.09.2014 o 16:04

  10. #260
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tam pije od wczoraj na poczet tego Pe Fał Pe i tyle w temacie. Moje wojsko już w czołgach, samolotach i na wielbłądach i osłach ( to te arabskie jednostki samozwańcze ). A stroje to im kupiłem w każdym sklepie wojskowym.

Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 16 24 25 26 27 28 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.