Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Pytanie do BlueByte oraz innych użytkowników odnośnie blokady 2

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ślepa uliczka... Koniec gry...

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a
    Ostatnio edytowane przez Mateuszek391 ; 19.09.2014 o 19:48

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    .
    Ostatnio edytowane przez Prometerion ; 21.09.2014 o 13:44

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    czyli BB dalej twierdzi że "Wolelibyśmy uniknąć usuwania magazynów z wyspy" znaczy "nie usuniemy magazynów z wyspy" ...

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja bym odczytał to tak - "nie mamy zamiaru zabierać magazynów z wyspy i tego nie zrobimy"
    a dlaczego ?
    dlatego z translacja DE<->PL ma tyle bugów ile dług publiczny,
    jedyne co może dziwić że nawet moderatorzy się w tym nie łapią
    i nadal usilnie twierdzą że jest cacy - bo tak

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Inaoch Zobacz posta
    Lepiej bym tego nie opisał.

    W wspomnianej wiadomości było napisane "wolelibyśmy uniknąć usuwania magazynów z wyspy" i skutecznie tego się unika. Nigdy nic nie będzie usuwane z wysp graczy, a jeśli się to zmieni, będzie to opisane wprost w oficjalnym ogłoszeniu.
    Większość ludzi rozumie słowo "wolelibyśmy" tak, "że jeżeli nie będzie innej możliwości, to będziemy zmuszeni to zrobić". Nie rozumiem, po co w takim razie ta wzmianka została w ogóle użyta w tej wiadomości. Jest to gra Pegi 7, więc i dzieci tutaj grają, dlatego uważam, że wszystkie informacje powinny być czytelne dla wszystkich.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    ja tam nie wiem, ale jeśli jest napisane że ktoś coś woli od czegoś nie znaczy, że nie to dostanie, weźmie... usuwanie magazynów z wyspy gracza jest problematyczne bo pisanie skryptu/programu by zajęło dużo czasu, jak by ci rozwalili sektor byście jęczeli. moim zdaniem ban był sensowną drogą rozwiązania problemu, w szczególności jeśli gracze wiedzieli co mają zrobić z nadmiarowym magazynem bo dostali w wiadomości instrukcje oraz informacje o karze!. może ja jestem tępy ale jak ktoś mi pisze/ mówi że wolałby czegoś uniknąć to się pytam o inne możliwości i wiem że zrobi to co będzie mu pasowało.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez nieweim Zobacz posta
    ja tam nie wiem, ale jeśli jest napisane że ktoś coś woli od czegoś nie znaczy, że nie to dostanie, weźmie... usuwanie magazynów z wyspy gracza jest problematyczne bo pisanie skryptu/programu by zajęło dużo czasu, jak by ci rozwalili sektor byście jęczeli. moim zdaniem ban był sensowną drogą rozwiązania problemu, w szczególności jeśli gracze wiedzieli co mają zrobić z nadmiarowym magazynem bo dostali w wiadomości instrukcje oraz informacje o karze!. może ja jestem tępy ale jak ktoś mi pisze/ mówi że wolałby czegoś uniknąć to się pytam o inne możliwości i wiem że zrobi to co będzie mu pasowało.
    Właśnie o to chodzi,... po co w ogóle o tym pisali?! Powinni napisać wyraźnie, żeby umieścić magazyny w gwieździe, bo zablokują konto. Wtedy nikt by nie miał wątpliwości co ma zrobić.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Złota Góra
    Nasuwa sie mysl, ze specjalnie o tym napisali. Po to zeby wprowadzic ludzi w blad. Po to aby jak najwiecej ludzi zostalo zbanowanych robiac miejsce nowym graczom.

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Loyt Zobacz posta
    Nasuwa sie mysl, ze specjalnie o tym napisali. Po to zeby wprowadzic ludzi w blad. Po to aby jak najwiecej ludzi zostalo zbanowanych robiac miejsce nowym graczom.
    Nowa teoria spiskowa?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.