Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Nowy system Walki – Poradniki

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    i po co dajecie ten nowy system walki?????
    zrobcie ankiete czy ludzie chca wprowadzenie tego nowego systemu walki, bo z tego co slysze to malo kto tego chce

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    [QUOTE=MOD_Zakrecony;163664]Lipek: Niezależnie od tego kiedy wejdzie to potrzebne są porządki w dziale poradników. Wcześniej opiekunem tego działu był MOD_Yoshi i to on podejmował decyzje dotyczące działu, obecnie chciałbym aby zmiany podobały się graczom którzy będą z poradników korzystać.

    MANOLO_PL: Nie wiem czy zaglądasz na forum serwera testowego, ale informacje o nowym systemie są publicznie dostępne tutaj.

    MOD-zie Zakręcony....
    ...dobre...MOD_Yoshi.......czemu nie napiszesz wprost że Poznańczyk?...przecież to On to wszystko ogarniał przy okazji robiąc dla wszystkich poradniki!....a teraz tylko bałagan :/...i dodam: tak, wiem że MOD_Yoshi to był Poznańczyk

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pytanie co jest istotniejsze przy segregacji bo kazdy szuka wedle innych prawieł.
    Jeden chce wedle typu przygody,
    Drugi wedle stopnia trudności
    Trzeci się opowie za liczbą osób na ile jest przygoda,
    Jeszcze kolejny wedle kryteriów czy to normalna przygoda czy eventowa
    Piaty powie, "ale ja bym chciał aby znaczenie miało według poziomów, abym od razu mógł wybrać taką co mi level pozwala"

    Pomijając że wśród samych przygód jest niezły i przesadny bur***, bo niektórych przygód jak mini przygody czy dodatkowe to jest tyle co nic a sa takie co wcale nie wiadomo do czego to zaklasyfikować.

    Co bardzo istotne, pisanie na tym forum jest mocno ograniczone, kilka więcej opcji do kodu html by się przydało a wcale by nie wpłynęło na wydajność czy obciążenie serwera. Najbardziej irytujące jak dla mnie jest to, że link musi się otwierać w nowym oknie.

    Starx glosowanie nie ma sensu wiekszego bo po pierwsze aby sie zapoznac z nowym, trzeba go najpierw wprowadzic. Po drugie, ludzie sie boja zmian i sa leniwi wiec 80% bedzie glosowac za pozostawieniem bo juz wszystko jest. Kazda gra MMO powinna ewoluować.

    Mod_Zakręcony jak i inni... rozumiem doskonale potrzebę porządku w poradnikach. Jednakże system taki powinien być elastyczny na różne formy tworzenia poradników. Oczywiście na systemie hoovera i Poznańczyka sie wychowała większość graczy, jednakże niektórzy zaczęli inaczej tworzyć. Sam przez ponad rok sie nie mogłem zebrać do dodawania poradników bo przekonwertowanie wszystkiego na czytelną formę z ograniczonym kodem, wcale nie jest ani szybkie ani zachęcające.

    System jaki wstępnie proponujecie, nie odpowiada z kolei mi dość mocno. Moje poradniki robię tak aby było kilka kombinacji dostępnych za jednym rzutem oka. Rewolucji może nie zrobię bo nie o to chodzi, jednakże sporo głosów słyszałem, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Sam je stworzyłem właśnie po to że aby nie mając jakiegoś generała w tej chwili dostępnego, nie szukać nowych poradników tylko spojrzeć na okienko sąsiednie i wybrać optymalny atak zastępczy innym generałem.

    Nie ma nikogo kto by wszystkich zadowolił. Sugerowanie się stratami też nie jest do końca wymierne bo jeden wsadzi wiecej ochotników inny łuczników a mniej rekrutów. Jednym to pasuje innym nie. Jeden przelicza na czas produkcji inny na koszt produkcji wojska.

    Z pewnych rzeczy jest jedno mi się wydaje. Osoby które mają więcej niż jeden poradnik, powinni robić to w jednym poście aby nie zakładać osobnych postów do każdego poradnika.
    Sugestie ?
    Zgodnie z wolą autora postu, można albo nie pisać wiadomości w jego poście a sugestie przesyłać na prywatną wiadomość albo dodać możliwość wklejania postów powyżej istniejących, aby kolejne poradniki nie były porozdzielane komentarzami lub zbędnymi wpisami a na początku były tylko poradniki.
    Ostatnio edytowane przez Hor4cy ; 19.09.2014 o 13:50

  4. #34
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Szukanie przygody według stopnia trudności to raczej sporadyczna sprawa.
    Z reguły wie się jaką przygodę chce się robić, wie się również jakich ma się generałów.
    Dlatego czytelniejsze wydaje mi się podział na przygody a w samych przygodach linki.
    Przykładowo:
    Zdrajcy
    Poznańczyk,Zwykły 200
    Poznańczyk, Weteran 250
    Poznańczyk, Major 270
    ITD

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    19.01.2013
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    od kiedy psucie czegos co jest dobre to ewolucja ?????

    a bedzie sie dało chociaż bloki robić?
    Ostatnio edytowane przez Starx ; 12.10.2014 o 04:08

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.