Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Powrót do małych ilości w handlu (400sztuk.)

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Topik nowi gracze mają o wiele, wiele łatwiej. No a wygoda zawsze była kosztowna.

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez topik Zobacz posta
    Rzuciłem temat tak z ciekawości i faktycznie nie spodziewałem się innych reakcji . Jednak prawdą jest ,że my "zaczynający na początku " mieliśmy o wiele łatwiej niż gracze zaczynający grę w chwili obecnej . Wszystko sprowadza się do jednego :Nowy gracz nie inwestując w darmową grę mający np. 26lvl nie jest w stanie zakupić powiedzmy młyna wodnego za 41k monet .To tym ludziom wytłumaczcie dlaczego na handlu są takie ceny ))))))))
    Zabrzmi to trochę śmiesznie ale powiem
    Za moich młodych czasów, gdy ja miałem 26 poziom to młyn można było kupić tylko za realną gotówkę kupując pudełko.
    Zawsze lepsze 41k monet niż 40 złotych.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Z drugiej strony taka kwota robi wrazenie tylko na kims kto zaczal. Wystarczy klepnac krawca na premce, co zajmnie ze 3-4h. Opchnac fasole i przytulic 70k monet.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można też popatrzeć w drugą stronę, jeżeli nowy gracz wyda klejki na silos i go sprzeda na handlu to zobacz ile dostanie kasy na rozwój.

    Problem polega głownie na tym że zawsze pojawiali się ludzie którzy chcieliby osiągnąć w miesiąc to co my zdobywaliśmy dwa lata, tyle że to jest gra dla cierpliwych.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.02.2013
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie bardzo wiem jak mam ustosunkować się to powyższych wypowiedzi , z tego co widzę swoja przygodę z TSO zaczynałam rok później niźli moi przedmówcy , jednak mogę stwierdzić z całą stanowczością , że ceny na handlu są zbyt wysokie , zaczynając mogłam zakupić silos za 2500 monet , w chwili obecnej tj. półtora roku z groszami później cena silosu wzrosła niemal 20-krotnie , nie sądzę aby było to podyktowane potrzebą chwili , jedno jest pewne wcześniej było łatwiej i 26 lvl mógł sobie pozwolić na zakup np. silosu , nie może natomiast w chwili obecnej , ja sama będąc na 26 lvl posiadałam już 3 silosy ponieważ ceny były przystępne, i nie widzę nic złego w tym , że 26 lvl też chce zakupić sobie silos nie inwestując w klejnoty , jeśli chodzi o przygody epickie to chyba wiadomo kiedy można zacząc je wykonywać , na pewno nie na 26 lvl , jak dla mnie tak drastyczny wzrost cen na handlu to wybujała wyobraźnia niektórych graczy .

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Tez chce.. no prosze.. ma cale 12k punktow... czyli nie wiem.. Ze 3 wiedzmy zrobil.. I juz chce... On chce i ma byc tanio... Jasnie wielmozny chce produkt premium bo tak.
    Massakra jakas... I jescze zał, ze epickie dopiero od 42 mozna robic.... No no... A juz 2 dnia chcilaby miec bajkowy i Majora.... Sie porobiło..

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł do bani.
    Nie wyobrażam sobie sprzedawania wody po 400 szt. przy 400-500k magazynie.

    NIE sprzedaży po 400 sztuk i nie dla ofert na 10 min, bo wtedy chyba tak było.

  8. #18
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja przed Łowcą nagród kupiłem sobie 3 pudełka po 40 zł [3x młyn, 3x silos, 3x szlom i trochę kleju, że na wetka starczyło (gra mnie wciągnęła i chciałem mieć wygodnie)] Jednak na długo to nie starczyło, puki na ewentach się nie zaczęło skupować .
    Tu jest jak w życiu: 2 lata temu ceny były inne, teraz są inne, złotówka traci na wartości, chleb drożeje.
    Jak w pracy: jesteś świeżak, to nie masz jeszcze długiego urlopu, niska stawka godzinowa, gubisz się, popełniasz błędy, szukasz pomocy u innych współpracowników.
    I to tak jak w życiu chcesz wypłacić z bankomatu 10 tysi na nowy sprzęt, bo sklepie czytniki kart padły a bankomat wydaje tylko na raz po 10 zł i za każdym razem musisz wybrać operacje, potwierdzić ją pinem i schować do portfela. To bezsens.
    Bym zapomniał: jest zadanie: posiadaj 200k monet to by było 500 ofekniech masz te 50k w magazynie, jesteś w gildii gdzie reszta ma po5k- 20k, to teraz sie nie pomyl kto Ci ile wysłał, po czym to każdemu odeślij.
    topik, wyobrażasz to sobie, bo ja nie!!!!
    Ostatnio edytowane przez anael6669 ; 07.09.2014 o 00:23
    • Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi. WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI GWARANTUJE ZAKAZ CENZURY.....
    • Więc co mi się podoba to pisze i wara od tego........

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Renesme69 Zobacz posta
    jak dla mnie tak drastyczny wzrost cen na handlu to wybujała wyobraźnia niektórych graczy .
    Wyjasnienie wyobrazni masz takie, ze w obecnych warunkach (szczegolnie jesli chodzi o zaawansowanie upgradow i dostepnosc premii) nie jest niczym wyjatkowym produkowanie 10k monet dziennie, wiec nikt normalny nie bedzie oferowal cennych przedmiotow po zanizonych cenach jesli wie ze jest spora grupa ludzi ktorych stac na to zeby kupic po wyzszych.

    Jest to tak oczywiste jak to, ze Ferrari nie bedzie fabrycznie nowych egzemplarzy sprzedawalo po 5 tys zl, bo biedota sie chce przejechac samochodem sportowym.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jakby cos takiego wróciło to by nikt już żadnego budynku na handlu nie kupił, osoby chcące sprzedać by nie mogły bo by takiej ilości surowca zarządac by nie dalo rady, oraz osoby chące kupić nie mogły by tego zorbić bo nikt tego by nie wystawiał, a wątpię aby komuś chciało sie wysyłać 30 40 razy te samą ofke do kogoś (juz po tym jak sie wcześniej umówili, i odczekali 24h aby móc handlować miedzy sobą). Ceny by raczej nie spadły bo monet w grze jest od groma, mennice chodzą na premiach 4x, a z monetami nie ma co zrobić, krążą po serwerze powodując wzrost cen.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.