Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: BB_Mara wyjaśnia o so hosi z Nowym Systemem Walki

  1. #1
    Lipek

    BB_Mara wyjaśnia o so hosi z Nowym Systemem Walki

    Wyjaśnienia BB_Mara odnośnie nowego systemu Walki - LINK

    Witajcie Osadnicy

    na początku pragniemy Wam podziękować za wszelkie opinie jakie do tej pory od Was otrzymaliśmy.

    Zmiany (w systemie walki - przyp. Lipek), które chcemy wprowadzić mają za zadanie wyeliminowanie niedociągnięć w balansie rozgrywki które powstały w przeszłości i sprawiają nam coraz więcej problemów. Nigdy nie było w planach aby Rekruci byli najwydajniejszą jednostką w grze. Oryginalny plan zakłada iż Milicja i Żołnierze przejmą ciężar potyczek. Kolejnym aspektem jest fakt nie wykorzystania pozostałych broni jako finalnego produktu danego cyklu produkcyjnego. Tak więc podsumowując, główne założenia zmian w systemie walki to:
    • Większy nacisk na wykorzystanie jednostek średniego typu (głównie Żołnierzy)
    • Zwiększenie poniesionych strat co wiąże się ze zwiększoną produkcją broni (na chwilę obecną, większość Przygód dostarcza ilość broni jaka została zużyta na jej wykonanie)
    • Zwiększenie wartości (przydatności) broni
    • Zwiększenie trudności przy wykonywaniu wielu przygód w krótkim okresie czasu, czego skutkiem będzie opanowanie lepszej wiedzy i umiejętności w zarządzaniu ekonomią wyspy, a co za tym idzie, do produkcji większej ilości surowców ponad to co jest nagrodą z przygód (większe wykorzystanie premii i współpracy)

    To oczywiście dopiero wstępne założenia i wiele z nowych funkcji jeszcze nie weszło w życie. Podaję listę dodatkowych rzeczy którymi należy się zająć (w najbliższym czasie). Oto one:
    • Wyważenie generałów (w szczególności generała MSW)
    • Skrócenie czasów produkcji tak jednostek jak i surówców
    • Przebudowa obrażeń obszarowych, szczególnie tych w obozach przeciwnika
    • Sprawdzenie możliwości zmiany atrybutów Kawalerii/Konnicy
    Jestem także pewna/ny iż jest jeszcze wiele innych czynników wymagających poprawy.

    Na koniec, zwiększenie ilości surowców w łupach z przygód aby zrekompensować wyeliminowanie braku broni w tychże łupach.

    Dlaczego to robimy właśnie teraz? Ponieważ nowy system walki będzie zmodyfikowany na podstawie starego systemu, gdyż jest w nim wiele do poprawy i chcemy uniknąć problemów jakie mamy z aktualnym systemem. Tak więc zrobimy to teraz lub nigdy.

    Mimo wszystko, zachęcam Wszystkich do udzielania szczerych opinii na temat wprowadzonych zmian i proszę o wyrażanie wszelkich "za" i "przeciw".

    Dziękuję i życzę miłej gry.

    Za wszelkie błędy w tłumaczeniu jak również za składnię jezykową z góry przepraszam. Profesor Miodek ze mnie żaden.
    Ostatnio edytowane przez Lipek ; 05.09.2014 o 01:25

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zastanawia mnie jedno BB_Mara nie jest niebieska/i czyli chyba nie można traktować tej wypowiedzi jako oficjalnego stanowiska BB.

  3. #3
    Lipek
    Niby tak ale nie wolno nam mieć nicków z prefiksem "BB".

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też się zastanawiałem co to za twór.
    Nie dość że na czerwono jak wszyscy to jeszcze zero opisu kto zacz
    Zajrzałem w jej/jego profil
    The last 6 visitor(s) to this page were:
    BB_kaurkal BB_Pandur Crazytester Iolanthe Kawel testnanny
    Chyba nie tylko nas ta osoba interesuje

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    393
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hm według mnie wszystko jest z nim okey:



    narybek w stajni tso, który pewnie myśli, że ktoś wydaje 500 fasoli na proch piaskuna

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A w podtekscie czytajcie tak :

    NAKUPOWALIŚCIE PREMIUM , robicie DZIESIĄTKI dziennie przygód , wpada WAM tyle z dropów, że EKONOMIA BB się chwieje i teraz MUSIMY was złupić na KASĘ.

    Kto bierze broń z dropa ma oddać natychmiast wszystko z ostatnich 15 miesięcy, inaczej dostanie BANA i beż możliwości odwołania się.

    Taka prawda, ZA DARMO ROBIMY PRZYGODY z których mamy pełno skarbów wg BB a oni cierpią tak strasznie bo ktoś coś u nich popierdyczył, że MUSZĄ nas skroić bo inaczej serce im pęknie że się tak męczymy.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    silu700 wszystko ok bo zmienili jej/jemu kolorek na niebieski.

    Jak dla mnie przekaz jest taki- chcemy abyście robili mniej przygód, dzięki temu serwery nie będą tak obciążone. Ja bym w sumie chciała uzyskać informację jak bardzo chcą nas ograniczyć w robieniu przygód.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Interesuje mnie kiedy chcą to wprowadzić, na dniach, tygodniach, zimą, czy po nowym roku....

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tego akurat oni sami nie wiedzą. Pewnie jak będzie gotowe.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    " Zwiększenie trudności przy wykonywaniu wielu przygód w krótkim okresie czasu, czego skutkiem będzie opanowanie lepszej wiedzy i umiejętności w zarządzaniu ekonomią wyspy, a co za tym idzie, do produkcji większej ilości surowców ponad to co jest nagrodą z przygód (większe wykorzystanie premii i współpracy)"

    tego nie rozumiem :-)) Przecież robienie przygód jest głównym powodem dlaczego się gra w tso, oczywiście po okresie 2-4 miesięcy na zapoznanie się z grą i postawieniu kilku podstawowych budynków, chyba że spoglądanie na miecznika jak produkuje miecze może być też fascynującym zajęciem.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.